FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

توسط / / ارشد وزارت بهداشت

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد روان پرستاری حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد روان پرستاری را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد روان پرستاری توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد روان پرستاری استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد روان پرستاری را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری (مشاوره آزمون ارشد روان پرستاری ، برنامه ریزی آزمون ارشد روان پرستاری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد روان پرستاری را در برنامه خود قرار دهید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد روان پرستاری کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد روان پرستاری

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد روان پرستاری

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه پرستاری عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری داخلی و جراحی

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری سلامت جامعه

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری کودکان

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری نظامی

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری مراقبت‌های ویژه نوزادان

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری توانبخشی

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری اورژانس

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری مراقبت‌های ویژه

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری سالمندی

منابع آزمون منابع کارشناسی ارشد مدیریت پرستاری

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
  ۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع داخلی و جراحی

۱- کتاب درسنامه پرستاری داخلی – جراحی برونر و سودارث ،تالیف جانیس ال. هینکل، ترجمه حجی محمد نوروزی ،انتشارات اندیشه رفیع
۲- کتاب خلاصه پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث، تالیف جویس یانگ جانسون، مترجم محمدعلی کریمی، انتشارات خسروی.
۳- کتاب درسنامه جامع پرستاری داخلی و جراحی بر اساس برونر، بلک، فیپس و لاکمن، تالیف معصومه نیشابوری و طاهره صادقی، انتشارات جامعه‌نگر، سالمی.
۴- کتاب مجموعه آزمون های پرستاری (بیماری های داخلی و جراحی و بهداشت مادران و نوزادان)، تالیف منیره باباشاهی، مریم شهری فر و ندا صیادی، انتشارات دیباگران تهران.
۵- کتاب مجموعه کامل دروس پرستاری داخلی جراحی: خلاصه برونر، فیپس، بلک (لاکمن)، تالیف میترا ذوالفقاری، اسماعیل شریعت، شهلا محمدزاده، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۶- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، پرستاری و بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب آزمون جامع پرستاری: مجموعه سوالات طبقه بندی شده پرستاری داخلی و جراحی، مادران و نوزادان، کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان، تالیف میمنت حسینی، صفیه حسین زاده، قهرمان محمودی، مهناز سنجری، مرتضی زینعلی و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری داخلی و جراحی با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۰- کتاب آزمون‌های طلایی کارشناسی ارشد روان پرستاری داخلی-جراحی، تالیف مریم شریفی و سید علی مجیدی، انتشارات بشری، حکیم هیدجی.
۱۱- کتاب نکات برتر پرستاری داخلی – جراحی، تالیف مرجان سید مظهری، انتشارات حکیم هیدجی.
۱۲- جزوه پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری داخلی و جراحی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع پرستاری کودکان

۱- کتاب درسنامه ی پرستاری کودکان وونگ (Wong’s nursing care of infants and children)، تالیف مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجمان مهناز سنجری و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۲- کتاب کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ، تالیف دانا وانگ، مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجم پوران سامی، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری کودکان مارلو، تالیف باربارا ردینگ، داروتی مارلو، مترجم سونیا آرزومانیانس، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۴- کتاب نکات برتر پرستاری کودکان NVP series ، تالیف سیاوش بهمنیار، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، حکیم هیدجی.
۵- کتاب بانک سئوالات کارشناسی به کارشناسی ارشد روان پرستاری، تالیف الهام قازانچایی، بهشته جبلی، نسترن عصرپوران، اعظم رفیعی، زیرنظر همایون بنادرخشان، انتشارات نهضت پویا، حکیم هیدجی.
۶- کتاب درسنامه کودک (۱ و ۲)، تالیف حامد مرتضوی، انتشارات سالمی.
۷- کتاب چکیده پرستاری کودکان، تالیف منصور دادبخش، انتشارات سماط.
۸- کتاب پرستاری کودکان، تالیف مهناز سنجری، مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر.
۹- کتاب پرستاری کودکان، انتشارات سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران.
۱۰- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری کودکان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۱- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری کودکان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۱۲- جزوه پرستاری کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری کودکان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع بهداشت مادران و نوزادان

۱- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان بر اساس سرفصل دروس کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد ،تالیف دیترا لئونارد لودرمیلک، شانون ای. پری،ترجمه مطهره خردمند، مهناز شوقی، مهناز سنجری،انتشارات جامعه‌نگر. ‭
۲- کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان به انضمام آزمون‌های کارشناسی ارشد، تالیف میترا ذوالفقاری، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف ربابه ضیغمی کاشانی و الهه دشتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مریم کرمی و حمید حجتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۵- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲)، تالیف گاری کانینگهام، مترجمان حمید جزایری و مرضیه وحیددستجردی، انتشارات سماط.
۶- کتاب درسنامه طب کودکان نلسون: رشد و نمو تغذیه، تالیف ریچارد برمن، رابرت کلیگمن، هال جنسن، انتشارات بابازاده.
۷- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری مادران و نوزادان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۸- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری: پرستاری و بهداشت مادر و نوزاد NVP، تالیف مرجان سیدمظهری، انتشارات بشری، تحفه.
۱۰- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع بهداشت جامعه

۱- کتاب پرستاری بهداشت جامعه ،تالیف جانت لانکستر،ترجمه نسرین جعفری‌ورجوشانی، سیدوحیده حسینی ،انتشارات سالمی، جامعه‌نگر
۲- کتاب درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی (بخش اول و دوم)، تالیف جان اورت پارک، پارک، مترجم حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط.
۳- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی (جلد ۶)، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت جامعه، تالیف اسحاق ایلدر آبادی، انتشارات جامعه نگر و سالمی.
۵- کتاب نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه، تالیف زهرا کشتکاران، انتشارات بشری.
۶- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت جامعه با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۷- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۸-کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد روان پرستاری دانشگاه تربیت مدرس با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۰- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد روان پرستاری دانشگاه آزاد با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری – منابع روان پرستاری

۱- کتاب طرح‌های مراقبتی روان پرستاری (Psychiatric nursing care plans)، تالیف کاترین فورتیناش، پاتریشیا هولودی ورت، مترجم محمد آقاجانی، ویراستار محسن کوشان، انتشارات اندیشه رفیع.
۲-کتاب پرستاری بهداشت روان،تالیف باربارابوئر ـ ماین هیل،ترجمه فرخنده شریف ، کوروش زارع ، طاهره دژبخش ،سلطنت ده‌بزرگی،انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت روان، مولفان جمیله محتشمی و فاطمه نوغانی، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب بهداشت روانی، تالیف بهروز میلانی‌فر، انتشارات قومس.
۵- کتاب مبانی بهداشت روان، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۶- کتاب بهداشت روان: کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری، تالیف فاطمه غفاری، انتشارات بشری.
۷- کتاب بهداشت روان، تالیف حمید حجتی ،انتشارات جامعه نگر.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت روان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری پرستاری روانی (بهداشت روان)، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات بشری.
۱۰- کتاب بهداشت روانی، تالیف محمدعلی احمدوند، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: روان پرستاری، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۲- جزوه بهداشت روان و مهارت‌های زندگی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه بهداشت روان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه روان پرستاری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

ارشد روان پرستاری

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری ، منابع کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد روان پرستاری را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد روان پرستاری توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد روان پرستاری استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد روان پرستاری را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد روان پرستاری (مشاوره ارشد روان پرستاری ، برنامه ریزی کنکور ارشد روان پرستاری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد روان پرستاری را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری را قورت دهید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد روان پرستاری

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری

 

منابع ارشد روان پرستاری

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری, منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۹, منابع آزمون ارشد روان پرستاری, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۹۵, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۹۶, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۹۷, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۹۸, منابع آزمون ارشد روان پرستاری ۹۹, منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری, منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۵, منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۶, منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۷, منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۸, منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری ۹۹, منابع ارشد روان پرستاری, منابع ارشد روان پرستاری ۹۵, منابع ارشد روان پرستاری ۹۶, منابع ارشد روان پرستاری ۹۷, منابع ارشد روان پرستاری ۹۸, منابع ارشد روان پرستاری ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, منابع کنکور ارشد روان پرستاری, آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری,آزمون ارشد روان پرستاری, کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, کنکور ارشد روان پرستاری, منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری سراسری , ارشد روان پرستاری , کارشناسی ارشد روان پرستاری , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری , گرایش های کارشناسی ارشد روان پرستاری , کارشناسی ارشد روان پرستاری وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, جزوات کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری, سوالات آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری, دروس امتحانی کارشناسی ارشد روان پرستاری , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد روان پرستاری , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد روان پرستاری , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد روان پرستاری , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری , گرایش های ارشد روان پرستاری , بهترین گرایش روان پرستاری , رشته های کارشناسی ارشد روان پرستاری , گرایش های ارشد پرستاری , زمان آزمون ارشد پرستاری ۹۵ , کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور , بهترین رشته ارشد پرستاری , منابع ارشد پرستاری ۹۶ , منابع ارشد پرستاری ویژه , منابع آزمون کارشناسی پرستاری , منابع کنکور ارشد پرستاری ۹۶

نظرات to “منابع کارشناسی ارشد روان پرستاری”

 1. فاطمه احمدی says : پاسخ

  سلام
  آیا پک اموزشی شما تمام منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری رو که ذکر کردید پوشش میده؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم فاطمه احمدی
   تمام تلاش خود را نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، جامع و کامل باشد تا نیازی به خواندن منابع ززیاد و متنوع نداشته باشید.

 2. زیبا says : پاسخ

  باسلام
  برای خرید پک آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری از چه طریقی میتونم تهیه کنم؟؟؟ خرید حضوری هم دارید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   با سلام
   براس خرید پک آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری اول باید مبلغ واریز کنید و بعد تماس بیگرید با سنجش امیر کبیر ثبت سفارش کنید. فقط ثبت سفارش حضوری داریم.

 3. مرتضی ابراهیمی says : پاسخ

  سلام
  بسته های آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری ازمون هم دارد؟ میتونم فقط در ازمون های ازمایشی شرکت کنم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   با سلام
   بسته های اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری آژمون انلاین هم دارد. خیر فقط با خریداری بسته های اموزشی میتوانید شرکت کنید.

 4. سپیده says : پاسخ

  سلام
  آیا امکان تهیه چند درس از پک منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وجود دارد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 says : پاسخ

   خسته نباشید
   بله امکان تهیه تک درس از پک منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وجود دارد .

 5. سوسن says : پاسخ

  با سلام
  بسته اموزشی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری آزمون هم دارد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سوسن
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی اینترنتی و غیر حضوری می باشد.

 6. سالار says : پاسخ

  روزتون بخیر
  ایا دروس آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری دارای ضرایب یکسانی هستند؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای سالار
   دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، دارای ضرایب یکسانی نمی باشند.

 7. پویان says : پاسخ

  با سلام
  من پکیج منابع ازمون کارشناسی ارشد روان پرستاری را خریداری کردم ولی هنوز بدستم نرسیده، چه طوری میتونم پیگیری کنم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 8. علیرضا says : پاسخ

  با سلام
  ایا جزوات پکیج کارشناسی ارشد روان پرستاری شما کامل و جامع هستند نیازی به منبع های دیگر نیست؟؟؟؟؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای علیرضا
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، تا حد امکان جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

 9. محمد says : پاسخ

  سلام
  ایا منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری شما به روز رسانی شده است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 says : پاسخ

   خسته نباشید
   کتاب های منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به روز رسانی شده است .

 10. دیبا says : پاسخ

  با سلام
  تمامی منابع ازمون کارشناسی ارشد روان پرستاری بروز شده است؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری، طبق آخرین تغییرات به روزرسانی می شود و ارائه می گردد.

 11. روشنک says : پاسخ

  روزتون بخیر
  من منابع ازمون کارشناسی ارشد روان پرستاری خریداری کردم خیلی راضی هستم ممنونم از زحماتتون.

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   سلام
   خوشحالیم که از منابع کارشناسی ارشد پرستاری راضی هستید . موفق و موئد باشید.

 12. احمدی says : پاسخ

  سلام و ممنون از زحمات مرکز سنجش امیرکبیر.
  لطفا قیمت بسته آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری رو اگه امکانش هست بفرمایید. ممنون میشم.

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 13. محمدیان says : پاسخ

  با توجه به منابع کامل و دقیقی که برای آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری اعلام کردید میخواستم بدونم که شما کلاس مجازی هم برگزار می کنید؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   سنجش امیر کبیر ارائه دهنده بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری می باشد و کلاس های آموزشی حضوری یا مجازی برگزار نمی کند.

 14. حلما says : پاسخ

  سلام
  امکانش هست دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری رو بگید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم حلما
   دروس امتحانی آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به شرح زیر است:
   داخلی- جراحی/ کودکان/ بهداشت مادران و نوزادان/ بهداشت جامعه/ روان پرستاری/ زبان انگلیسی

 15. عبدالرضا says : پاسخ

  خسته نباشید
  میشه فقط یک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری رو خرید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای عبدالرضا
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وجود دارد.

 16. شهریار says : پاسخ

  سلام و عرض روز بخیر
  من قبلا یک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری خریدم. الامن می خوام دو درس دیگه رو هم بگیرم. آیا تخفیفی بهم میدید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   تخفیفی به کتب درس بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری تعلق نمی گیرد.

 17. شانیلا says : پاسخ

  سلام
  آیا درس زبان انگلیسی از منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   درس زبان انگلیسی از منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ضریب ۲ می باشد.

 18. ماندانا says : پاسخ

  خسته نباشید
  قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری چند است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 19. کربلایی مقدم says : پاسخ

  سلام
  من تعریف بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری موسسه شما رو خیلی شنیدم. احتمالا بخرم..

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   خوشحالیم که خبر رضایتمندی از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری سنجش امیر کبیر به گوش شما رسیده و شما را مشتاق به خرید نموده است.

 20. حنانه شهیدی says : پاسخ

  سلام
  من پنج شنبه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری رو سفارش دادم و دیروز به دستم رسید. یکی از دروس تخصصیم داخل بسته نیست. چیکار کنم؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم حنانه شهیدی
   برای رفع مشکل خود در خصوص بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 21. سولماز رشیدی says : پاسخ

  با سلام
  من در روز یکشنبه مبلغ برای بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری واریز کرده ام ولی هنوز بسته را دریافت نکرده ام!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سولماز رشیدی
   برای پیگیری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 22. زهرا بهمنی says : پاسخ

  با سلام
  در صورت خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به شهرستان هم ارسال می کنید؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم زهرا بهمنی
   ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری به سراسر کشور امکان پذیر می باشد.

 23. اناهیتا راعی says : پاسخ

  سلام بنده ب تمام جزوه های بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری احتیاجی ندارم ایا این امکان وجود دارد ک تنها تعدادی از جزوات بسته را خریداری کنم؟ هزینه جزوات به چه صورتی است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم آناهیتا راعی
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 24. شاهین بورانی says : پاسخ

  سلام و خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری موسسه سنجش امیرکبیر برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای شاهین بورانی
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

 25. مبینا says : پاسخ

  وقت بخیر
  ببخشید چطوری میتونم از خدمات مشاوره شما در مورد بسته منابع آزمون ارشد روان پرستاری بهره ببرم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   سلام وقت بخیر خانم مبینا
   پس از خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص این رشته شما می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 26. رژان گودرزی says : پاسخ

  سلام/ میشه درباره فرق آزمونهای آنلاین و کتبی پک منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری توصیح بدید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم روژان گودرزی
   برای دریافت اطلاعات از برگزاری آزمونهای آزمایشی آنلاین و مکاتبه ای ارشد روان پرستاری با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 27. پریا رستگار says : پاسخ

  بسته های آموزشی کارشناسی ارشد روان پرستاری ازمون را خریداری کردم و راضی بودم

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم پریا رستگار
   خوشحالیم که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری مورد رضایت شما واقع شد، ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما.

 28. طاهره عینی راد says : پاسخ

  سلام . میخواستم بدونم می تونم برای خرید بسته منابع ارشد روان پرستاری به صورت حضوری بیام؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خدمت شما خانم طاهره عینی راد
   برای خرید بسته آموزشی منابع کنکور ارشد روان پرستاری شما می توانید به صورت تلفنی،اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید، ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا