FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

توسط / / ارشد وزارت بهداشت
 

دانلود منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وزارت بهداشت کد ۵۵۷۰

منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند، منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد مدیریت پسماند حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد مدیریت پسماند توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد مدیریت پسماند استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد مدیریت پسماند را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند (مشاوره آزمون ارشد مدیریت پسماند ، برنامه ریزی آزمون ارشد مدیریت پسماند) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند را در برنامه خود قرار دهید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد مدیریت پسماند کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد مدیریت پسماند

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه بهداشت محیط عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد سم شناسی محیط

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

منابع آزمون کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت محیط

منابع آزمون بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری 

منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
  ۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند – منابع کلیات بهداشت محیط

۱- کتاب کلیات بهداشت محیط، تالیف جوزف سالواتو، نلسون نمرو و فرانکلین آژاردی، مترجم هوشیار حسینی، محمد شیرمردی و نغیمه احمدی موسی آباد، انتشارات خانیران.
۲- کتاب نکات کلیدی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکترا: کلیات بهداشت محیط بر اساس منابع بهداشت محیط سالواتو و منابع دیگر، تالیف سینا دوبرادران و نغمه علوی نخجوانی، انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب کلیات بهداشت محیط، تالیف فاطمه خلیلی، علیرضا عسگری و محمدهادی دهقانی، انتشارات غاشیه.
۴- کتاب مجموعه تست‌ها و نکات طبقه‌بندی شده کلیات بهداشت محیط: ویژه آزمون‌های ورودی به کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط، تالیف محمدعلی ززولی و علی مشایخ صالحی، انتشارات حریم دانش.
۵- کتاب کلیات بهداشت محیط: ویژه آزمون کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی، تالیف کیومرث شرفی و مقداد پیرصاحب، انتشارات جامعه نگر، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه.
۶- کتاب کلیات بهداشت محیط و محیط زیست، تالیف دکتر محمدرضا خانی با همکاری غلامرضا موسوی، دکتر کامیار یغمائیان، دکتر حمید بلقیس زاده، مهندس مجتبی غفاری، مهندس گیتی کاشی و مهندس محمد رنجبریان، انتشارات خانیران.
۷- کتاب کلیات بهداشت محیط، تألیف مهندس نغمه علوی نخجوانی و مهندس سینا دوبرادران، انتشارات جامعه‌نگر.
۸- کتاب بهداشت محیط: کارشناسی ارشد حل تشریحی یازده دوره آزمون‌های کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، تالیف مهدی کارگر، حمیدرضا پورزمانی و محمدحسن محمودیان، انتشارات ارکان دانش.
۹- کتاب درسنامه جامع بهداشت محیط: خلاصه دروس رشته بهداشت محیط جهت شرکت در امتحانات کارشناسی ارشد و دکترا، تالیف محمدتقی قانعیان، محبوبه دهواری و محسن سعدانی، انتشارات آثار سبحان.
۱۰- کتاب مجموعه آزمونهای کارشناسی ارشد مدیریت پسماند با پاسخ های تحلیلی و نکات کلیدی، تالیف سینا دوبرادران، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه کلیات بهداشت محیط دانشگاه تهران.
۱۲- جزوه کلیات بهداشت محیط دانشگاه شهید بهشتی.
۱۳- جزوه کلیات بهداشت محیط موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه بهداشت محیط سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند – منابع آلودگی هوا

۱- کتاب آلودگی هوا، تالیف جرمی کولز، مترجم حسین صولت، حسین صفری، مریم سرخوش و کاظم ندافی، انتشارات نوآوران علم.
۲- کتاب آلودگی هوا: براساس منابع بهداشت محیط: وارک – کلز و منابع دیگر، تالیف سینا دوبرادران و نغمه علوی نخجوانی، انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب آلودگی هوا: اصول و روشهای کنترل، تالیف سیسیل فرانسیس وارنر، کنت وارک، واین دیویس، ترجمه مصطفی کلهر و هما کشاورزی شیرازی، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب آلودگی هوا، تالیف محمدرضا خانی، انتشارات خانیران.
۵- کتاب آلودگی هوا، تالیف محمدرضا خانی و کامیار یغماییان، انتشارات دیباگران تهران.
۶- جزوه آلودگی هوا، دانشگاه تهران.
۷- جزوه آلودگی هوا، دانشگاه شهید بهشتی.
۸- جزوه آلودگی هوا، موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۹- جزوه آلودگی هوا سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند – منابع تصفیه آب و فاضلاب

۱- کتاب مهندسی فاضلاب: تصفیه و کاربرد مجدد (Wastewater Engineering:Treatment and Reuse)، تالیف متکاف و ادی، مترجم محمدرضا نفری، انتشارات انجمن خوردگی ایران.
۲- کتاب مکانیک سیالات، تالیف بنجامین وایلی و ویکتور لایل استریتر، مترجم بهرام پوستی و محبوبه مسگر تهرانی، انتشارات مرکز نشر دانشگاهی.
۳- کتاب مجموعه سوالات چهارگزینه‌ای و تشریحی تصفیه آب AWWA(Water Quality and Treatment ) با پاسخهای کاملا تشریحی برای دانشجویان ارشد و دکتری رشته‌های محیط زیست و بهداشت محیط، تالیف مهدی حسینی، انتشارات دی نگار.
۴- کتاب تصفیه فاضلابهای صنعتی (Industrial water pollution control )، تالیف ویلیام‌وسلی اکن‌فلدر، مترجمان احسان عظیمی‌قالیباف، محمدتقی جعفرزاده و ایوب ترکیان، انتشارات هفت آسمان، وزارت صنایع، شرکت شهرکهای صنعتی ایران.
۵- کتاب نکات کلیدی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکترا: آب و فاضلاب براساس گابریل بیتون‏‏- مک کینی- متکف کاوامورا و اکن فلدر، تالیف نغمه علوی نخجوانی و سینا دوبرادران، انتشارات جامعه نگر.
۶- کتاب تکنولوژی آب و فاضلاب (Water and Wastewater Technology) (فصل ۲ و ۷)، تالیف همر و همر، مترجمان امیرحسین محوی، بهزاد شاهمرادی و عبداله قوامی، انتشارات خانیران و آوای قلم.
۷- کتاب طراحی و راهبری جامع تاسیسات تصفیه آب(فصل ۳و۷)، تالیف سوسومو کاوامورا، ترجمه علی ترابیان و علی اصغر قدیم خانی، انتشارات دانشگاه تهران.
۸- کتاب اصول تصفیه آب، تالیف چالکش امیری، انتشارات ارکان دانش.
۹- کتاب مهندسی آب: ویژه آزمونهای تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف غلامرضا موسوی، محمد رضا خانی و دکتر کامیار یغمائیان، انتشارات خانیران.
۱۰- کتاب درسنامه مهندسی بهداشت محیط هیدرولیک، مکانیک سیالات، انتقال و توزیع آب آشامیدنی، شبکه جمع‌آوری سیلاب و فاضلاب شهری، تالیف کیومرث شرفی، مقداد پیرصاحب و مسعود مرادی، انتشارات جامعه نگر
۱۱- کتاب هیدرولیک و مکانیک سیالات: ویژه آزمونهای تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری بهداشت محیط و محیط زیست، تالیف سیدغلامرضا موسوی، محمدرضا خانی و کامیار یغماییان، انتشارات خانیران.
۱۲- جزوه تصفیه آب و فاضلاب، دانشگاه تهران.
۱۳- جزوه تصفیه آب و فاضلاب دانشگاه شهید بهشتی.
۱۴- جزوه تصفیه آب و فاضلاب موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه تصفیه آب و فاضلاب سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند – منابع شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب

۱- کتاب میکروبیولوژی فاضلاب، تالیف گابریل بیتون، مترجمان حسین میرهندی و مهناز نیک آئین، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهران.
۲- کتاب میکروبیولوژی فرآیندهای تصفیه فاضلاب، تالیف علی سبز و میترا غلامی، انتشارات پیام خجسته.
۳- کتاب شیمی محیط زیست (آنالیزهای آب و فاضلاب)، تالیف کلایر سایر، پری مک کارتی، جن پارکین، علی اکبر بابایی، مترجمان نعمت الله جعفرزاده حقیقی و سیدنادعلی علوی، انتشارات اندیشه رفیع.
۴- کتاب شیمی آلاینده‌ها: ویژه آزمون‌های تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف گیتی حاج محمدحسین کاشی، محمدرضا خانی، سیدغلامرضا موسوی و کامیار یغماییان، انتشارات خانیران.
۵- کتاب میکروبیولوژی بهداشت محیط، تالیف راس.ابی مکینی، مترجمان نغمه علوی نخجوانی و سینا دوبرادران، انتشارات اندیشه ‌رفیع.
۶- کتاب میکروبیولوژی محیط: ویژه آزمونهای تخصصی کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف گیتی حاج محمدحسین کاشی، کامیار یغماییان، سیدغلامرضا موسوی و محمدرضا خانی، انتشارات خانیران.
۷- کتاب درسنامه مهندسی بهداشت محیط شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب، تالیف کیومرث شرفی، مقداد پیرصاحب و مسعود مرادی، انتشارات جامعه نگر.
۸- جزوه شیمی آب و فاضلاب موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۹- جزوه میکروبیولوژی آب و فاضلاب موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۱۰- جزوه میکروبیولوژی محیط زیست موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند – منابع مدیریت مواد زائد و جامد، سمی و خطرناک

۱- کتاب راهنمای کاربردی مدیریت پسماند (Handbook of Solid Waste Management) ویژه آزمون های ورودی به کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف فرانک کریت و جورج چوبانگلوس، مترجمان علی مشایخ صالحی، منصور برافراشته پور و مریم حضرتی نیاری، انتشارات دی نگار.
۲- کتاب مدیریت جامع پسماند (ISWM) اصول مهندسی و مسائل مدیریتی، تالیف جورج چوبانگلوس، هیلاری تیسن، ساموئل ویجیل، مترجمان نعمت الله جعفرزاده حقیقی فرد، کامیار یغماییان، محمد حسینی و حمیده بهرامی، انتشارات خانیران.
۳- کتاب نکات کلیدی آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری، مواد زائد و جامد، تألیف نغمه علوی نخجوانی و سینا دوبرادران، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مواد زائد جامد، تالیف کامیار یغمائیان، محمدرضا خانی، حمیدرضا ناصحی‌نیا، ویژه آزمونهای کاردانی به کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، انتشارات دیباگران.
۵- کتاب مواد زائد جامد، ویژه آزمون کارشناسی ارشد و دکتری، تالیف محمدرضا خانی، سیدغلامرضا موسوی و کامیار یغماییان، انتشارات خانیران.
۶- کتاب بازیافت مواد زاید جامد شهری، تألیف دکتر محمدعلی عبدلی، انتشارات و چاپ دانشگاه تهران
۷- جزوه مواد زائد و جامد دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۸- جزوه مواد زائد و جامد دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه مواد زائد و جامد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه مواد زائد و جامد موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۱- جزوه تصفیه مدیریت مواد زائد و جامد، سمی و خطرناک سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماندکلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

ارشد مدیریت پسماند

منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ، منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد مدیریت پسماند را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد مدیریت پسماند توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد مدیریت پسماند استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد مدیریت پسماند را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد مدیریت پسماند (مشاوره ارشد مدیریت پسماند ، برنامه ریزی کنکور ارشد مدیریت پسماند) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد مدیریت پسماند را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند را قورت دهید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد مدیریت پسماند

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

 

منابع ارشد مدیریت پسماند

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۹, منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند, منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند ۹۵, منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند ۹۶, منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند ۹۷, منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند ۹۸, منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند ۹۹, منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند, منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۵, منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۶, منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۷, منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۸, منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند ۹۹, منابع ارشد مدیریت پسماند, منابع ارشد مدیریت پسماند ۹۵, منابع ارشد مدیریت پسماند ۹۶, منابع ارشد مدیریت پسماند ۹۷, منابع ارشد مدیریت پسماند ۹۸, منابع ارشد مدیریت پسماند ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند, منابع کنکور ارشد مدیریت پسماند, آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند,آزمون ارشد مدیریت پسماند, کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند, کنکور ارشد مدیریت پسماند, منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند سراسری , ارشد مدیریت پسماند , کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , گرایش های کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند, جزوات کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند, سوالات آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند, دروس امتحانی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند , گرایش های ارشد مدیریت پسماند , بهترین گرایش مدیریت پسماند , رشته های کارشناسی ارشد مدیریت پسماند

نظرات to “منابع کارشناسی ارشد مدیریت پسماند”

 1. آیلار says : پاسخ

  با سلام
  من می خواهم برای بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند مبلغ واریز کنم آیا اخرین چاپ کتابها بدستم می رسد؟
  کی بسته بدستم می رسد؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر خانم آیلار
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند جامع و کامل باشد. اگر در شهرستان باشید نهایتا ۵ تا ۶ روز کاری طول می کشد تا بسته به دست شما برسد.

 2. پدرام says : پاسخ

  سلام
  میخواستم اطلاعات بیشتری در مورد بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند موسسه شما کسب کنم لطفا منو راهنمایی کنید.

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای پدرام
   برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی نمایند.

 3. مریم says : پاسخ

  با سلام خسته نباشید
  من از پک آموزشی کارشناسی ارشدمدیریت پسماند فقط یک درس میخوام ایا امکان خرید جداگانه هست؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   با سلام
   بله امکان خریداری جزوات کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وجود دارد.

 4. فائزه حسینی says : پاسخ

  سلام
  بسته های اموزشی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند از منبع های استفاده شده برای تالیف؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   با سلام
   برای تالیف بسته های آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت پسماند از اساتید دانشگاهی مرتبط و رتبه های برتر کشور استفاده شده است.

 5. غزل احمدی مقدم says : پاسخ

  سلام
  آیا کتاب هایی که در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند هستند، آخرین تغییرات روی آن ها اعمال شده است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم غزل احمدی مقدم
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند که به داوطلبان ارائه می شود، طبق آخرین تغییرات به روز رسانی می شود.

 6. شایان says : پاسخ

  با سلام
  در صورت خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند به شهرستان هم ارسال می کنید؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر اقای شایان
   ارسال بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند به شهرستان ها نیز امکان پذیر می باشد.

 7. فاطمه موجرلو says : پاسخ

  سلام خسته نباشید
  آیا امکان خرید حضوری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وجود دارد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم فاطمه موجرلو
   برای تهیه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام نمایید.

 8. لیدا جواهری says : پاسخ

  با سلام
  چگونه می توانم کتاب میکروبیولوژی آب از منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند سفارش دهم؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم لیدا جواهری
   برای خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند می توانید تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 9. سعیده says : پاسخ

  سلام ببخشید خواستم بپرسم بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند شامل چه جزواتی می باشد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سعیده
   در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند به ازای هر کدام از دروس امتحانی یک کتاب ارائه می شود که کتاب ها به صورت درس، نکته و تست هستند.

 10. رقیه سادات says : پاسخ

  با سلام
  امکانش هست فقط تعدادی از دروس منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند سفارش داد؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم رقیه سادات
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 11. زهرا کوهنشین says : پاسخ

  سلام وقت بخیر ببخشید میخاستم بپرسم آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند به چه صورتی برگزار می شود؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم زهرا کوهنشین
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند، اینترنتی بوده و غیر حضوری برگزار می گردد.

 12. محمد عظیمی says : پاسخ

  سلام
  آیا بسته منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای محمد عظیمی
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

 13. مهران says : پاسخ

  سلام وقت بخیر
  آیا امکان دارد برای آزمون ارشد مدیریت پسماند از منابع موسسه فقط یک جزوه را به صورت تک درس تهیه کنم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای مهران
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند وجود دارد برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 14. شهاب رفیعی says : پاسخ

  از آزمونای بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند راضی هستم. ممنوم

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر اقای شهاب رفعی
   خوشحالیم که آزمون های آزمایشی پکیج کنکور ارشد مدیریت پسماند مورد رضایت شما واقع شد، موفق باشید.

 15. عاطفه زاهدی says : پاسخ

  میتونم برای دیدن کتابهای منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند به صورت حضوری مراجعه کنم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم عاطفه زاهدی
   برای مشاهده نمونه جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پشماند شما می توانید به صورت حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس میل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید.

 16. sanaz mohamadi says : پاسخ

  چطور میتونم اطلاعات بیشتری در مورد بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند موسسه شما کسب کنم لطفا راهنمایی کنید.و داخل بسته چه کتب و سی دی هایی است

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای دریافت اطلاعات از محتویات بسته منابع آزمون ارشد مدیریت پسماند با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 17. لاله باهرانی says : پاسخ

  سلام و درود…. من از بسته کارشناسی ارشد مدیریت پسماند خیلی راضی بودم. گفتم توی سایتتون بنویسم که اگر کسی خوند موافقت یک نفر بتونه بهش کمک کنه تو خرید بسته ها. مرسی

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خدمت شما خانم لاله باهرانی
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا پک کنکور ارشد مدیریت پسماند را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد. خوشحالیم که این پک مورد رضایت شما واقع شد. موفق باشید.

 18. غفار خالدی says : پاسخ

  میخواستم اطلاعات بیشتری در مورد بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت پسماند مداشته باشم. شما مشاوره میدید؟ میتونم تماس بگیرم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خدمت شما آقای غفار خالدی
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پک کنکور ارشد مدیریت پسماند می باشد برای دریافت اطلاعات و کسب مشاوره تلفنی رایگان در مورد این پکیج آموزشی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا