FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان

توسط / / ارشد وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان وزارت بهداشت ۵۵۵۷

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان به توصیه سنجش امیرکبیر

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان اگر درست انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد، منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان توصیه می شود که از بسته های آموزشی(کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز هر رشته استفاده کنند(به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که منابع را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند.

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان

 

رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مجموعه پرستاری عبارتند از:

منابع آزمون کارشناسی ارشد روان پرستاری

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری داخلی و جراحی

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری سلامت جامعه

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری نظامی

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت‌های ویژه نوزادان

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری توانبخشی

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت‌های ویژه

منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری سالمندی


منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان – منابع زبان عمومی علوم پزشکی


۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university

۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان – منابع داخلی و جراحی

۱- کتاب درسنامه پرستاری داخلی – جراحی برونر و سودارث ،تالیف جانیس ال. هینکل، ترجمه حجی محمد نوروزی ،انتشارات اندیشه رفیع
۲- کتاب خلاصه پرستاری داخلی و جراحی برونر و سودارث، تالیف جویس یانگ جانسون، مترجم محمدعلی کریمی، انتشارات خسروی.
۳- کتاب درسنامه جامع پرستاری داخلی و جراحی بر اساس برونر، بلک، فیپس و لاکمن، تالیف معصومه نیشابوری و طاهره صادقی، انتشارات جامعه‌نگر، سالمی.
۴- کتاب مجموعه آزمون های پرستاری (بیماری های داخلی و جراحی و بهداشت مادران و نوزادان)، تالیف منیره باباشاهی، مریم شهری فر و ندا صیادی، انتشارات دیباگران تهران.
۵- کتاب مجموعه کامل دروس پرستاری داخلی جراحی: خلاصه برونر، فیپس، بلک (لاکمن)، تالیف میترا ذوالفقاری، اسماعیل شریعت، شهلا محمدزاده، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۶- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، روان پرستاری، پرستاری کودکان، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، پرستاری و بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب آزمون جامع پرستاری: مجموعه سوالات طبقه بندی شده پرستاری داخلی و جراحی، مادران و نوزادان، کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان، تالیف میمنت حسینی، صفیه حسین زاده، قهرمان محمودی، مهناز سنجری، مرتضی زینعلی و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری داخلی و جراحی با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: داخلی جراحی، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۰- کتاب آزمون‌های طلایی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان داخلی-جراحی، تالیف مریم شریفی و سید علی مجیدی، انتشارات بشری، حکیم هیدجی.
۱۱- کتاب نکات برتر پرستاری داخلی – جراحی، تالیف مرجان سید مظهری، انتشارات حکیم هیدجی.
۱۲- جزوه پرستاری داخلی و جراحی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری داخلی و جراحی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری داخلی و جراحی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان – منابع پرستاری کودکان

۱- کتاب درسنامه ی پرستاری کودکان وونگ (Wong’s nursing care of infants and children)، تالیف مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجمان مهناز سنجری و مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر، سالمی.
۲- کتاب کتاب مرجع پرستاری کودکان ونگ، تالیف دانا وانگ، مریلین هاکنبری و دیوید ویلسون، مترجم پوران سامی، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری کودکان مارلو، تالیف باربارا ردینگ، داروتی مارلو، مترجم سونیا آرزومانیانس، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۴- کتاب نکات برتر پرستاری کودکان NVP series ، تالیف سیاوش بهمنیار، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، حکیم هیدجی.
۵- کتاب بانک سئوالات کارشناسی به کارشناسی ارشد پرستاری کودکان، تالیف الهام قازانچایی، بهشته جبلی، نسترن عصرپوران، اعظم رفیعی، زیرنظر همایون بنادرخشان، انتشارات نهضت پویا، حکیم هیدجی.
۶- کتاب درسنامه کودک (۱ و ۲)، تالیف حامد مرتضوی، انتشارات سالمی.
۷- کتاب چکیده پرستاری کودکان، تالیف منصور دادبخش، انتشارات سماط.
۸- کتاب پرستاری کودکان، تالیف مهناز سنجری، مهناز شوقی، انتشارات جامعه نگر.
۹- کتاب پرستاری کودکان، انتشارات سازمان نظام پرستاری جمهوری اسلامی ایران.
۱۰- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری کودکان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۱- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری کودکان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۱۲- جزوه پرستاری کودکان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه پرستاری کودکان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه پرستاری کودکان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان – منابع بهداشت مادران و نوزادان

۱- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان بر اساس سرفصل دروس کارشناسی و آمادگی کارشناسی ارشد ،تالیف دیترا لئونارد لودرمیلک، شانون ای. پری،ترجمه مطهره خردمند، مهناز شوقی، مهناز سنجری،انتشارات جامعه‌نگر. ‭
۲- کتاب پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان به انضمام آزمون‌های کارشناسی ارشد، تالیف میترا ذوالفقاری، انتشارات نشر و تبلیغ بشری، تحفه.
۳- کتاب پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف ربابه ضیغمی کاشانی و الهه دشتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مریم کرمی و حمید حجتی، انتشارات جامعه‌نگر.
۵- کتاب بارداری و زایمان ویلیامز (جلد ۱ و ۲)، تالیف گاری کانینگهام، مترجمان حمید جزایری و مرضیه وحیددستجردی، انتشارات سماط.
۶- کتاب درسنامه طب کودکان نلسون: رشد و نمو تغذیه، تالیف ریچارد برمن، رابرت کلیگمن، هال جنسن، انتشارات بابازاده.
۷- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری مادران و نوزادان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۸- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری: پرستاری و بهداشت مادر و نوزاد NVP، تالیف مرجان سیدمظهری، انتشارات بشری، تحفه.
۱۰- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان – منابع بهداشت جامعه

۱- کتاب پرستاری بهداشت جامعه ،تالیف جانت لانکستر،ترجمه نسرین جعفری‌ورجوشانی، سیدوحیده حسینی ،انتشارات سالمی، جامعه‌نگر
۲- کتاب درسنامه پزشکی پیشگیری و اجتماعی: کلیات خدمات بهداشتی (بخش اول و دوم)، تالیف جان اورت پارک، پارک، مترجم حسین شجاعی تهرانی، انتشارات سماط.
۳- کتاب برنامه و راهنمای ایمن‌سازی (جلد ۶)، تالیف کمیته کشوری ایمن‌سازی، انتشارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.
۴- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت جامعه، تالیف اسحاق ایلدر آبادی، انتشارات جامعه نگر و سالمی.
۵- کتاب نکات برتر پرستاری بهداشت جامعه، تالیف زهرا کشتکاران، انتشارات بشری.
۶- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت جامعه با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۷- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری کودکان وزارت بهداشت با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۸-کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری بهداشت جامعه، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۹- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری کودکان دانشگاه تربیت مدرس با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۰- کتاب مجموعه آزمون‌های کارشناسی ارشد پرستاری کودکان دانشگاه آزاد با پاسخ تحلیلی‌، انتشارات جامعه نگر.
۱۱- جزوه بهداشت مادران و نوزادان دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۲- جزوه بهداشت مادران و نوزادان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه بهداشت مادران و نوزادان سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان – منابع روان پرستاری

۱- کتاب طرح‌های مراقبتی روان پرستاری (Psychiatric nursing care plans)، تالیف کاترین فورتیناش، پاتریشیا هولودی ورت، مترجم محمد آقاجانی، ویراستار محسن کوشان، انتشارات اندیشه رفیع.
۲-کتاب پرستاری بهداشت روان،تالیف باربارابوئر ـ ماین هیل،ترجمه فرخنده شریف ، کوروش زارع ، طاهره دژبخش ،سلطنت ده‌بزرگی،انتشارات جامعه نگر.
۳- کتاب مرور جامع پرستاری بهداشت روان، مولفان جمیله محتشمی و فاطمه نوغانی، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب بهداشت روانی، تالیف بهروز میلانی‌فر، انتشارات قومس.
۵- کتاب مبانی بهداشت روان، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات نشر و تبلیغ بشری.
۶- کتاب بهداشت روان: کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات پرستاری، تالیف فاطمه غفاری، انتشارات بشری.
۷- کتاب بهداشت روان، تالیف حمید حجتی ،انتشارات جامعه نگر.
۸- کتاب کاملترین و جامع ترین گنجینه طلائی سوالات بهداشت روان با پاسخ های کاملا تشریحی، تالیف فاطمه غفاری و عباس شمسعلی‌نیا، انتشارات بشری.
۹- کتاب نکات برتر پرستاری پرستاری روانی (بهداشت روان)، تالیف نازنین هنرپروران، انتشارات بشری.
۱۰- کتاب بهداشت روانی، تالیف محمدعلی احمدوند، انتشارات دانشگاه پیام نور.
۱۱- کتاب نکات طلایی ارشد پرستاری: روان پرستاری، تالیف مصطفی شوکتی احمدآباد، انتشارات جامعه‌نگر.
۱۲- جزوه بهداشت روان و مهارت‌های زندگی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۳- جزوه بهداشت روان موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه روان پرستاری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان

 

exam resources msc 

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان

 

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۵, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۶, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۷, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۸, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۹, منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان, منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان ۹۵, منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان ۹۶, منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان ۹۷, منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان ۹۸, منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان ۹۹, منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان, منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۵, منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۶, منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۷, منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۸, منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ۹۹, منابع ارشد پرستاری کودکان, منابع ارشد پرستاری کودکان ۹۵, منابع ارشد پرستاری کودکان ۹۶, منابع ارشد پرستاری کودکان ۹۷, منابع ارشد پرستاری کودکان ۹۸, منابع ارشد پرستاری کودکان ۹۹, منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری کودکان, منابع کنکور ارشد پرستاری کودکان, آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان,آزمون ارشد پرستاری کودکان, کنکور کارشناسی ارشد پرستاری کودکان, کنکور ارشد پرستاری کودکان, منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان سراسری , ارشد پرستاری کودکان , کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , گرایش های کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , کارشناسی ارشد پرستاری کودکان وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد پرستاری کودکان, جزوات کنکور کارشناسی ارشد پرستاری کودکان, سوالات آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان, دروس امتحانی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان , گرایش های ارشد پرستاری کودکان , بهترین گرایش پرستاری کودکان , رشته های کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ,گرایش های ارشد پرستاری , زمان آزمون ارشد پرستاری ۹۵ , کارشناسی ارشد پرستاری بدون کنکور , بهترین رشته ارشد پرستاری , منابع ارشد پرستاری ویژه , منابع آزمون کارشناسی پرستاری , ثبت نام کارشناسی ارشد پرستاری , منابع ارشد پرستاری ۹۶

نظرات to “منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان”

 1. حسن پور says : پاسخ

  سلام وقت بخیر
  پک اموزشی شما تمام نکات کلیدی و کنکوری کتاب هایی رو که در بالا تحت عنوان منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ذکر کردید رو شامل میشه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   کتب موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان به صورت درس، نکته و تست می باشند. گروه مولفان سنجش امیر کبیر تمام تلاش خود را نموده اند تا این پکیج، جامع و کامل باشد.

 2. سونیا says : پاسخ

  با سلام
  پک اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان. کدام دروس ضریب بیشتر دارد؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   با سلام
   پک آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودک، تمامی ضرایب یکی می باشد. فقط درس پرستاری کودک ۴ میباشد.

 3. دیبا says : پاسخ

  سلام
  ایا بسته های اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان دارای مشاوره حضوری هم میباشد؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   باسلام
   بسته های آموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان فقط مشاوره تلفنی میباشد.

 4. داراب says : پاسخ

  با سلام
  امکان خرید جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان بصورت جداگانه وجود دارد؟؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان وجود دارد.

 5. امین says : پاسخ

  عصر بخیر
  من ک اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان خریداری کردم.. راضی هستم ممنونم اززحمات شما.

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای امین
   خوشحالیم که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان سنجش امیر کبیر توانسته رضایت شما را جلب نماید.

 6. مرجان says : پاسخ

  با سلام
  برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان، کلاس هم برگزار می کنید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم مرجان
   سنجش امیر، پیشرو در ارائه بسته های آموزشی از جمله بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان می باشد و کلاس برگزار نمی کند.

 7. سالومه says : پاسخ

  با سلام
  میتونم پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان را تهیه نکنم اما در آزمون های آزمایشی انلاین شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   شما پس از پرداخت هزینه آزمون های آزمایشی، حتی بدون خرید پکیج منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان نیز، می توانید در آزمون های آزمایشی شرکت کنید.

 8. هانیه says : پاسخ

  سلام
  ایا بابت آزمون های آزمایشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان هم باید هزینه ای جداگانه پرداخت کرد ؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 6 says : پاسخ

   خسته نباشید
   آزمون های آزمایشی روی بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان بوده به صورت رایگان می باشد.

 9. سحر لطفی says : پاسخ

  با سلام
  پک منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان از چه رفرنس های استفاده شده است ؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   سلام
   تمام منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان از رفرنس های خود سازمان سنجش و وزارت علوم برگرفته شده است؟؟

 10. سیاوش خرمی says : پاسخ

  عصر بخیر
  پکیج منابع ازمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان تهیه کردم ولی هنوز بدستم نرسیده؟؟ از چه طریقی میتونم پیگیری کنم؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   سلام
   پک منابع کارشناسی ارشد پرستاری کودکان حداکثر در ۳ الی ۴ روز کاری بدستتون می رسه.

 11. جعفری says : پاسخ

  با سلام
  اگر امروز مبلغ منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکانرا واریز کنم آیا تخفیف به من تعلق می گیرد؟
  با تشکر

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   در صورت واریز مبلغ، تخفیف به بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان تعلق خواهد گرفت.

 12. یگانه says : پاسخ

  سلام
  اگر امروز مبلغ منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان را واریز کنم کی بسته اموزشی بدستم می رسد؟
  با تشکر

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم یگانه
   در صورت واریز مبلغ و ثبت مشخصات، بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان تا پیش از نوروز به دست شما خواهد رسید.

 13. یاس says : پاسخ

  سلام و درود
  من مبلغ بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان را واریز کرده ام ایا بسته آموزشی قبل عید دستم می رسد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   در صورت واریز مبلغ و ثبت مشخصات، بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان، قبل از تعطیلات نوروزی به دست شما خواهد رسید.

 14. سجاد says : پاسخ

  سلام
  پک کارشناسی ارشد پرستاری خریداری کردم ولی بدستم نرسیده هنوز از چه طریقی میتونم پیگیری کنم؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری 12 says : پاسخ

   با سلام
   پک کارشناسی ارشد پرستاری مراقبت های ویژه حداقل طی ۳ الی ۴ روز کاری بدستتون می رسه.

 15. پری says : پاسخ

  خسته نباشید
  می شود بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان را به صورت قسطی خرید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان به صورت قسطی، امکان پذیر نمی باشد.

 16. احمد کاشانی says : پاسخ

  خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان تضمینی است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای احمد کاشانی
   تلاش نموده ایم که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان، جامع و کامل باشد؛ با این وجود این تلاش شماست که تضمین کننده قبولیتان خواهد بود.

 17. یاسر says : پاسخ

  سلام
  امکانش هست قبل از خرید نمونه جزوه از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان ببینیم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای دیدن نمونه جزوه بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان، نام رشته، مقطع و دروس درخواستی خود را به sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال فرمایید.

 18. پریا says : پاسخ

  خسته نباشید
  قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان چند هست؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم پریا
   برای آگاهی از قیمت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 19. قربان نژاد says : پاسخ

  خسته نباشید
  بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان آیا کامل هست؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   تلاش نموده ایم که بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان، جامع و کامل باشد تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

 20. صدیقه لطفی says : پاسخ

  با سلام
  من در روز ۲ شنبه مبلغ برای بسته آموزشی منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان واریز کرده ام چند روز باید منتظر بمونم. تا بسته بدستم برسد من در شهر ری هستم بسته پست می شود یا پیک؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم صدیقه لطفی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان، نهایتا طی ۳ روز کاری برای شما پست و به دستتان خواهد رسید.

 21. آلما says : پاسخ

  با سلام
  ببخشید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان رو به صورت حضوری هم میشه تهیه کرد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   امکان خرید حضوری بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان وجود دارد.

 22. پوریا احمدی says : پاسخ

  وقتتون بخیر ببخشید میخواستم بپرسم برنامه زمانی آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان به چه صورتی است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای پوریا احمدی
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان از اسفند ماه آغاز می گردند و تا تیر ماه ادامه می یابند.

 23. محدثه امیری says : پاسخ

  خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم محدثه امیری
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

 24. کیمیا says : پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید میخاستم بپرسم آیا منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان که در بالا ذکر شده بروز رسانی شده برای کنکور سال ۱۳۹۷ می باشد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم کیمیا
   بلی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان که در بالا ذکر شده بروز رسانی شده برای کنکور سال جاری می باشد.

 25. مائده کاهری says : پاسخ

  سلام چرا زبان پکیج کارشناسی ارشد پرستاری کودکان بصورت سی دی هست.؟و آیا تست هم داره زبان؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم مائده کاهری
   مجموعه جزوات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد پرستاری کودکان به صورت درسنامه نکته و تست می باشند، برای دریافت اطلاعات بیشتر از محتویات بسته با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 26. reza says : پاسخ

  سلام ایا بسته های اموزشی کارشناسی ارشد پرستاری کودکان دارای مشاوره حضوری هم هست؟ یتا کلاس آموزشی دارید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون ارشد پرستاری کودکان و مشاوره تلفنی می باشد، کلاس حضوری برگزار نمیکندف برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 27. جمیله says : پاسخ

  ببخشید بنده قسط خرید پکیج کنکور کارشناسی ارشدپرستاری کودکان دارم میخواستم بپرسم آیا امکان پرداخت اقساطی هزینه پکیج وجود دارد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خدمت شما خانم جمیله
   خیر امکان پرداخت هزینه پک کنکور ارشد پرستاری کودکان به صورت اقساطی وجود ندارد، و تا زمانی که هزینه به صورت کام تصویه نشود، پکیج ارسال نمی شود، موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا