FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت ۷۷۰۱

توسط / / دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت

 

منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری آمار زیستی به توصیه سنجش امیرکبیر

منابع آزمون دکتری آمار زیستی اگر به درستی انتخاب شوند ، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری آمار زیستی علوم پزشکی است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری، منابع آزمون دکتری آمار زیستی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان توصیه می شود که از بسته های آموزشی(کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز هر رشته استفاده کنند(به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که منابع را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تحصیلات تکمیلی (دکتری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند.

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری آمار زیستی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کتاب های تکدرس آزمون دکتری آمار زیستی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری آمار زیستی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون دکتری آمار زیستی علوم پزشکی وزارت بهداشت

 

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی آمار زیستی

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد آمار زیستی (حیاتی)، آمار ریاضی


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع استنباط آماری

۱- کتاب تئوری تصمیم گیری آماری و تجزیه و تحلیل بیزی Statistical Decision Theory and Bayesian Analysis، تالیف برگر، انتشارات Spiringer.
۲- کتاب Theory of Point Estimation، تالیف لهمن و کاسلا، انتشارات Spiringer.
۳- کتاب (Statistical Inference Wodsworth & Brooks)، تالیف George Casella , Roger L. Berger، انتشارات Duxbury Press.
۴- کتاب تصمیم آماری، تالیف جواد بهبودیان، انتشارات دانشگاه شیراز.
۵- کتاب خلاصه مباحثی از استنباط آماری، تالیف شهره انعامی عراقی، انتشارات ارم شیراز.
۶- کتاب احتمال و استنباط آماری، تالیف رابرت هاگ و الیوت تنیس، مترجمان نوروز ایزددوستدار و حمید پزشک، انتشارات دانشگاه تهران.
۷- کتاب احتمال و استنباط آماری، تالیف حسن حاجی، انتشارات مهرگان دانش.
۸- جزوه استنباط آماری دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه استنباط آماری موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۱۰- جزوه استنباط آماری سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع روشهای آمار زیستی

۱- کتاب روشهای آماری و شاخصهای بهداشتی، تالیف کاظم محمد و وارتکس نهاپتیان، مترجم حسین ملک افضلی، انتشارات سلمان.
۲- کتاب اصول و روشهای آمار زیستی، تالیف واین. وی. دانیل، مترجم سیدمحمدتقی آیت اللهی، انتشارات امیرکبیر.
۳- کتاب آمار زیستی، تالیف علیرضا ساجدی هیر، انتشارات توران.
۴- کتاب آمار زیستی، تالیف رستگار فرج زاده، علی و نازنین صدیق، انتشارات جهان ادیب.
۵- کتاب آمار زیستی، تالیف رمضانعلی خاوری نژاد، انتشارات دانشگاه تربیت معلم.
۶- کتاب درس نامه جامع آمار زیستی، تالیف ستار رضایی و سیروس علی نیا، انتشارات جامعه نگر.
۷- کتاب اصول روش های اپیدمیولوژی و آمار زیستی، ترجمه کریمی و همکاران، انتشارات مقیم.
۸- مبانی و روش های آمار زیستی: شامل سرفصل کلیه دروس آمار رشته های علوم پزشکی و زیستی، تالیف حسین فلاح زاده، ، انتشارات آثار سبحان.
۹- جزوه آمار زیستی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه آمار زیستی موسسه سنجش تکمیلی امیر کبیر.
۱۱- جزوه آمار زیستی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع تحلیل چند متغیره

۱- کتاب تحلیل آماری چند متغیره، تالیف محمدسعید صفاکیش و مهدی کلانتری، انتشارات پریکا.
۲- کتاب روش های تحلیل چند متغیره آماری، تالیف الوین رنچر، ویلیام اف. کریستنسن، مترجم امیرافشین فتاحی، انتشارات موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی.
۳- کتاب روش های تجزیه و تحلیل آماری چند متغیره با رویکرد کاربردی، تالیف مهدی بشیری، انتشارات دانشگاه شاهد، مرکز چاپ و انتشارات.
۴- جزوه تحلیل چند متغیره دانشگاه علوم پزشکی تهران.

 


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع تحلیل بقاء

۱- کتاب تحلیل بقاء، تالیف روپرت میلر، مترجمان سیدابوالقاسم بزرگ نیا و حجت رضایی پژند، انتشارات دانشگاه فردوسی (مشهد).
۲- جزوه تحلیل بقاء دانشگاه علوم پزشکی تهران.

 


منابع آزمون دکتری آمار زیستی – منابع کارآزمایی بالینی

۱- کتاب اصول طراحی کارآزمایی بالینی، تالیف منیژه کهبازی، علی چهرئی، افسانه زرگنج فرد، فاطمه دره، آرش بیات، محمد فرشته نژاد و پدرام گلناری، انتشارات پژواک علم آریا.
۲- جزوه کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران.

با سنجش امیرکبیر آزمون دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی علوم پزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت

 

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری ،باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون زبان UTEPT (زبان عمومی دانشگاه تهران)

این آزمون مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع آزمون دکتری آمار زیستی

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون دکتری آمار زیستی , منابع آزمون دکترا آمار زیستی , منابع آزمون دکتری آمار زیستی ۹۵ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی ۹۵ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی ۹۶ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی ۹۶ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی ۹۷ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی ۹۷ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی ۹۸ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی ۹۸ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی ۹۹ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی ۹۹ , منابع کنکور دکتری آمار زیستی , منابع کنکور دکترا آمار زیستی , منابع آزمون , دکترا آمار زیستی , دکتری آمار زیستی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری آمار زیستی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری آمار زیستی , گرایش های دکتری آمار زیستی , کنکور دکتری آمار زیستی, جزوات کنکور دکتری آمار زیستی, سوالات آزمون دکتری آمار زیستی, دروس امتحانی دکتری آمار زیستی , مشاوره کنکور دکتری آمار زیستی , جدید ترین منابع آزمون دکتری آمار زیستی , آزمون آزمایشی دکترا آمار زیستی , مشاوره آزمون دکترا آمار زیستی , آزمون های آزمایشی دکتری آمار زیستی , مشاوره آزمون دکتری آمار زیستی , منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی , منابع آزمون دکترا آمار زیستی پزشکی , منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی ۹۹ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی پزشکی ۹۹ , منابع کنکور دکتری آمار زیستی پزشکی , منابع کنکور دکترا آمار زیستی پزشکی , منابع آزمون , دکترا آمار زیستی پزشکی , دکتری آمار زیستی پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری آمار زیستی پزشکی , گرایش های دکتری آمار زیستی پزشکی , کنکور دکتری آمار زیستی پزشکی, جزوات کنکور دکتری آمار زیستی پزشکی, سوالات آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی, دروس امتحانی دکتری آمار زیستی پزشکی , مشاوره کنکور دکتری آمار زیستی پزشکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی , آزمون آزمایشی دکترا آمار زیستی پزشکی , مشاوره آزمون دکترا آمار زیستی پزشکی , آزمون های آزمایشی دکتری آمار زیستی پزشکی , مشاوره آزمون دکتری آمار زیستی پزشکی , منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع آزمون دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع کنکور دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , منابع کنکور دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت , منابع آزمون , دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت , دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت تضمینی , بسته های آموزشی دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , گرایش های دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , کنکور دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت, جزوات کنکور دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت, سوالات آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت, دروس امتحانی دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , مشاوره کنکور دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , جدید ترین منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , آزمون آزمایشی دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکترا آمار زیستی وزارت بهداشت , آزمون های آزمایشی دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی , منابع آزمون دکتری آمار زیستی علوم پزشکی , منابع آزمون دکترا آمار زیستی علوم پزشکی , دکتری آمار زیستی علوم پزشکی , دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت , آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۵-۹۶ , آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۶-۹۷ , زمان آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۵ , زمان آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۶ , زمان آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۷ , دفترچه آزمون دکتری ۹۵ , دفترچه آزمون دکتری ۹۶ , دفترچه آزمون دکتری ۹۷ , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۵ , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۶ , زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۷ , آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت ۹۵-۹۶ , آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت ۹۶-۹۷ , دکترای تخصصی داروسازی ۹۵ , دکترای تخصصی داروسازی ۹۶ , دکترای تخصصی داروسازی ۹۷ , آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۴ , ثبت نام دکتری وزارت بهداشت ۹۵

نظرات to “منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت ۷۷۰۱”

 1. زهرا says : پاسخ

  سلام
  خسته نباشید
  ببخشید قیمت پکیج منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی چند هست؟ تخفیف هم داره؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای اطلاع از قیمت و تخفبف منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 2. بهادر says : پاسخ

  خسته نباشید
  من کتاب تحلیل بقا از منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت آمار زیستی رو میخوام. قیمتش چنده؟؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   کتب بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت به صورت تک درس ارائه نمی شوند.

 3. مشایخی says : پاسخ

  سلام . آیا امکان دارد برای منابع آزمون دکتری آمار زیستی از منابع موسسه شما فقط یک جزوه را به صورت تک درس تهیه کنم؟ من فقط منبع درس آمار زیستی را میخوام.

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی وجود دارد.

 4. قنبر زاده says : پاسخ

  سلام و درود
  میشه بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی رو بدون آزمون های آزمایشی خرید کرد که قیمتش کمتر بشه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی، بدون آزمون های آزمایشی ارائه نمی گردد. شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی نیز تغییری در هزینه ایجاد نمی کند.

 5. ویدا نادری says : پاسخ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید پکیج منابع آزمون دکتری آمار زیستی شامل چه مواردی هست ؟؟ آیا آزمون حضوری هم دارید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم ویدا نادری
   بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی شامل کتب، آزمون های آزمایشی آنلاین و مشاوره تلفنی می باشد.

 6. رضا ساعتچی says : پاسخ

  با سلام ببخشید میخواستم بدونم برنامه زمانی آزمون های آزمایشی بسته آموزشی آزمون دکتری آمار زیستی از چه زمانی شرو می شود؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای رضا ساعتچی
   برای آگاهی از برنامه زمانی آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 7. سعیده حسینی says : پاسخ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید آیا شرایط تخفیفی برای خرید بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی برای دانشجویان عضو کمیته امداد دارید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سعیده حسینی
   برای کسب اطلاعات از شرایط تخفیف برای بسته آموزشی منابع ازمون دکتری آمار زیستی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 8. احمدپور says : پاسخ

  سلام
  آیا میشه قبل از خرید بسته منابع آزمون دکترای آمار زیستی جزوات رو دید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   بلی امکان مشاهده و دریافت نمونه جزوات پکیج کنکور دکتری آمار زیستی قبل از خرید وجود دارد.

 9. ژاله says : پاسخ

  با سلام
  آیا امکانش هست بسته منابع آزمون دکتری آمار زیستی رو به صورت حضوری خریداری کنم ؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیرخانم ژاله
   برای خرید پک منابع آزمون دکتری آمار زیستی وزارت بهداشت شما می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا