FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی

توسط / / دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری اعضای مصنوعی، منابع دکتری اعضای مصنوعی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره دکتری اعضای مصنوعی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون دکترای اعضای مصنوعی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون دکترای اعضای مصنوعی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای اعضای مصنوعی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای اعضای مصنوعی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکتری اعضای مصنوعی (مشاوره آزمون دکترای اعضای مصنوعی ، برنامه ریزی آزمون دکترای اعضای مصنوعی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون دکتری اعضای مصنوعی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکتری اعضای مصنوعی را در برنامه خود قرار دهید.

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی

معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری اعضای مصنوعی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع دکتری اعضای مصنوعی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

منابع دکتری اعضای مصنوعی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری اعضای مصنوعی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

دکتری اعضای مصنوعی

کتاب های تکدرس آزمون دکتری اعضای مصنوعی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

اعضای مصنوعی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری اعضای مصنوعی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی علوم پزشکی وزارت بهداشت

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی اعضای مصنوعی

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت اعضای مصنوعی شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد در رشته های اعضای مصنوعی و وسایل کمکی و پزشکی عمومی

 

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی – منابع استعداد تحصیلی

۱- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت (۲ جلدی) ، احمد صداقت، انتشارات نگاه دانش.
۲- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی، هوشنگ عباس فام، انتشارات راه.
۳- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، عرفانیان، اصلانی، غفارزاده، انتشارات نگاه دانش.
۴- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی GMAT 2011 ، مجید نگهداری، انتشارات مولف.
۵- کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی ، انتشارات کتابخانه فرهنگ.
۶- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، احمد صداقت.
۷- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت ، عرفانیان.
۸- جزوه استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت، محمد وکیلی.
۹- جزوه اینترنتی ۱۰۰ مساله حل شده استعداد تحصیلی دکتری، هادی مسیح خواه، محمد وکیلی ، انتشارات کتابخانه فرهنگ.
۱۰- نمونه سوالات دکتری دانشگاه های صنعتی شریف، امیرکبیر و تهران.
۱۱- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی شریف.
۱۲- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی امیرکبیر.
۱۳- جزوه استعداد تحصیلی، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران.
۱۴- جزوه استعداد تحصیلی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۵- جزوه استعداد تحصیلی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی – منابع ارتز و پروتز

۱- کتاب کاربرد بالینی ارتوز و پروتز در ارتوپدی، تالیف ذبیح¬ا حسن¬زاده، انتشارات جعفری.
۲- کتاب مرور جامع بر پروتزهای اندام تحتانی، تالیف حسن سعیدی، انتشارات قلم علم.
۳- کتاب ارتزها در بیماری‌های ستون‌فقرات و اندام فوقانی، تالیف حسن سعیدی، انتشارات قلم علم.
۴- کتاب ارتوزهای اندام تحتانی، تالیف مسعود حیدرنژاد، انتشارات اندیشه رفیع.
۵- کتاب راهنمای جامع ارتزها، تالیف حسن سعیدی، انتشارات رجاء تهران.
۶- کتاب اطلس قطع عضو و اندام کمبود جراحی پروتز و توانبخشی (Atlas Of Amputations And Limb Deficiences Surgical Prosthetic And Rehabilitation)، مولفان اسمیت مایکل و جی بوکر، انتشارات Amer Academy of Orthopaedic.
۷- کتاب Aaos Atlas of Orthoses and AssistiveDevices، مولفان جان دی هسو، جان مایکل و جان فیسک، انتشارات Mosby.
۸- کتاب ارتز و پروتز در توانبخشی ارتز کودکان (Orthotics And Prosthetics In Rehabilation pediatric orthotics)، مولفان مایکل لاسردی و کارولین سی نیلسون، انتشارات McGraw-Hill.
۹- جزوه ارتزها و پروتزها، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه ارتز و پروتزها دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۱- جزوه ارتزها و پروتزها، دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۱۲- جزوه ارتزها و پروتزها، موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه ارتز و پروتز سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی – منابع بیومکانیک

۱- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی- اسکلتی (Kinesiology of the musculoskeletal syste) مجموعه شانه، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات ستایش هستی.
۲- کتاب ساختار و عملکرد مفصل (Joint Structure and Function) “ستون مهره‌ای” ،تالیف لوانجی، نورکین، ترجمه عبداله طیبی، هلاکو محسنی‌فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم علم.
۳- کتاب مدیریت بیماریهای شایع عضلانی اسکلتی (Management of Common Musculoskeletal Disorders)، تالیف دارلن هرتلینگ و راندولف کسلر، انتشارات Lippincott Williams & Wilkins.
۴- کتاب فیزیولوژی اتصالات (The Physiology of the Joints)، تالیف آی آ کاپانجی، انتشارات Mathematicsematical Physics.
۵- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “مچ پا”، تالیف هلاکو محسنی فر و زینت آشناگر، انتشارات قلم.
۶- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی “مجموعه آرنج و ساعد”، تالیف دونالد نیومن، ترجمه هلاکو محسنی‌فر و عبداله طیبی، انتشارات قلم علم.
۷- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: رویکرد کلینیکی فیزیوتراپی “زانو” ، تالیف محمدرضا پوراحمدی و هلاکو محسنی‌فر، انتشارات قلم علم.
۸- کتاب کینزیولوژی سیستم عضلانی – اسکلتی: ستون مهره ای، تالیف عالیه دریابر و هلاکو محسنی فر، انتشارات قلم علم.
۹- کتاب بیومکانیک و حرکت‌شناسی اندام فوقانی (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف حسین کریمی، انتشارات نخل.
۱۰- کتاب بیومکانیک ستون فقرات و قفسه صدری، تالیف یحیی سخنگویی، محمود اکبری و احمد نجفی، انتشارات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۱- کتاب مقدمه‌ای بر بیومکانیک ستون فقرات (براساس منابع نورکین و نیومن)، تالیف فرشاد اخوتیان و رویا مهدی خانی، انتشارات مولف اول.
۱۲- جزوه کینزیولوژی ، دانشگاه علوم‌پزشکی شهید بهشتی.
۱۳- جزوه کینزیولوژی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی.
۱۴- جزوه بیومکانیک دانشگاه علوم‌پزشکی تهران.
۱۵- جزوه بیومکانیک موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۶- جزوه کینزیولوژی و بیومکانیک سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور دکتری اعضای مصنوعی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

دکتری اعضای مصنوعی

منابع دکتری اعضای مصنوعی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور دکتری اعضای مصنوعی است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی علوم پزشکی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور دکتری اعضای مصنوعی ، منابع کنکور دکتری اعضای مصنوعی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون دکتری اعضای مصنوعی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور دکترای اعضای مصنوعی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور دکترای اعضای مصنوعی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته دکترای اعضای مصنوعی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع دکترای اعضای مصنوعی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور دکترای اعضای مصنوعی (مشاوره دکترای اعضای مصنوعی ، برنامه ریزی کنکور دکترای اعضای مصنوعی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور دکتری اعضای مصنوعی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی دکترای اعضای مصنوعی را در برنامه خود قرار دهید.

با سنجش امیرکبیر آزمون دکتری وزارت بهداشت اعضای مصنوعی علوم پزشکی را قورت دهید.

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری ،باید این مدرک ارائه شود.

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

آزمون زبان UTEPT (زبان عمومی دانشگاه تهران)

این آزمون مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

منابع دکتری اعضای مصنوعی

منابع دکتری اعضای مصنوعی

کلمات کلیدی:

منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی ۹۵ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی ۹۵ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی ۹۶ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی ۹۶ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی ۹۷ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی ۹۷ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی ۹۸ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی ۹۸ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی ۹۹ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی ۹۹ , منابع کنکور دکتری اعضای مصنوعی , منابع کنکور دکترا اعضای مصنوعی , منابع آزمون , دکترا اعضای مصنوعی , دکتری اعضای مصنوعی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری اعضای مصنوعی , گرایش های دکتری اعضای مصنوعی , کنکور دکتری اعضای مصنوعی, جزوات کنکور دکتری اعضای مصنوعی, سوالات آزمون دکتری اعضای مصنوعی, دروس امتحانی دکتری اعضای مصنوعی , مشاوره کنکور دکتری اعضای مصنوعی , جدید ترین منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی , آزمون آزمایشی دکترا اعضای مصنوعی , مشاوره آزمون دکترا اعضای مصنوعی , آزمون های آزمایشی دکتری اعضای مصنوعی , مشاوره آزمون دکتری اعضای مصنوعی , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی پزشکی , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی ۹۹ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی پزشکی ۹۹ , منابع کنکور دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , منابع کنکور دکترا اعضای مصنوعی پزشکی , منابع آزمون , دکترا اعضای مصنوعی پزشکی , دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , گرایش های دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , کنکور دکتری اعضای مصنوعی پزشکی, جزوات کنکور دکتری اعضای مصنوعی پزشکی, سوالات آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی, دروس امتحانی دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , مشاوره کنکور دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , آزمون آزمایشی دکترا اعضای مصنوعی پزشکی , مشاوره آزمون دکترا اعضای مصنوعی پزشکی , آزمون های آزمایشی دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , مشاوره آزمون دکتری اعضای مصنوعی پزشکی , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع کنکور دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , منابع کنکور دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , منابع آزمون , دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت تضمینی , بسته های آموزشی دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , گرایش های دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , کنکور دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت, جزوات کنکور دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت, سوالات آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت, دروس امتحانی دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , مشاوره کنکور دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , جدید ترین منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , آزمون آزمایشی دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکترا اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , آزمون های آزمایشی دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت اعضای مصنوعی , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی علوم پزشکی , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی علوم پزشکی , دکتری اعضای مصنوعی علوم پزشکی , دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۵ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۵ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۶ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۶ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۷ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۷ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۸ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۸ , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۹ , منابع آزمون دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی ۹۹ , منابع کنکور دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , منابع کنکور دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , منابع آزمون , دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , گرایش های دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , کنکور دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی, جزوات کنکور دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی, سوالات آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی, دروس امتحانی دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , مشاوره کنکور دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , آزمون آزمایشی دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی , مشاوره آزمون دکترا اعضای مصنوعی و وسایل کمکی

نظرات to “منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی”

 1. شریف زادگان says : پاسخ

  سلام و درود
  پزشکان عمومی هم می توانند در مقطع دکترا در آزمون اعضای مصنوعی شرکت کنند؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   کارشناسان ارشد در رشته های اعضای مصنوعی و وسایل کمکی و پزشکان عمومی می توانند در آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت شرکت کنند.

 2. کتایون says : پاسخ

  خسته نباشید
  ببخشید برای درس زبان چه کتاب یا کتاب هایی داخل پکیج منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی قرار می گیرد؟؟ مرسی اگه جواب بدید

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   کتاب زبان علوم پزشکی برای درس زبان داخل پکیج منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت قرار می گیرد.

 3. reza says : پاسخ

  سلام وقت بخیر
  آیا آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی موسسه شما در شهرستان ها هم به صورت حضوری برگزار می شود؟آیا کلاس هم برگزار میکنید؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای رضا
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی اینترنتی بوده و غیر حضوری برگزار می گردند. سنجش امیر کبیر فقط پکیج های آموزشی ارائه می دهد و کلاس برگزار نمی کند.

 4. هلالی says : پاسخ

  سلام
  میشه بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی رو بدون آزمون های آزمایشی خرید کرد که قیمتش کمتر بشه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی، بدون آزمون های آزمایشی ارائه نمی گردد. شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی نیز تغییری در هزینه ایجاد نمی کند.

 5. مبینا اسلامی says : پاسخ

  با سلام
  در صورت خرید پکیج منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی، ارسال به شهرستانهای دور هم دارید؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم مبینا اسلامی
   ارسال بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی، به سراسر کشور امکان پذیر است.

 6. مژگان says : پاسخ

  وقت بخیر ببخشید می خواستم بپرسم کتاب هایی که داخل پکیج منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی قرار دارند ، به چه صورتی هستند؟ آیا شامل درسنامه می باشند یا فقط تست هستند؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم مژگان
   کتاب های منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت شامل درس و نکته و تست می باشند.

 7. آرزو سوادکوهی says : پاسخ

  سلام
  برادر من در رشته مهندسی پزشکی در مقطع ارشد از شما پکیج کامل خریداری کرده اگر من هم بخوام پک کامل دکترای اعضای مصنوعی رو تهیه کنم آیا تخفیف می دهید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم آرزو سواد کوه
   برای دریافت اطلاعات از شرایط تخفیف برای خرید بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 8. علی توکلی says : پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  من قصد خرید بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت رو دارم ولی به آزمون ها نیازی ندارم .آیا هزینه آزمون ها از پکیج کم میشود ؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای علی توکلی
   آزمون های آزمایشی پکیج کنکور دکتری اعضای مصنوعی وزارت بهداشت به صورت هدیه می باشد، و عدم شرکت در آزمون ها تاثیری برقیمن پک ندارد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰تماس بگیرید.

 9. رومینا ولیزاده says : پاسخ

  سلام روز شما بخیر
  ممنونم بخاطر مطالب جامع و کاملی که در خصوص بسته آموزشی منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی در سایت قرار داده اید، من میخاهم این بسته را تهیه کنم، ای کاش نمونه ای از جزوات این بسته را هم در سایت قرار میدادید که قبل از خرید ما با محتویات کتاب یک آشنایی اجمالی داشتیم. متشکرم

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم رومینا ولیزاده
   امکان مشاهده نمونه جزوات بسته منابع آزمون دکتری اعضای مصنوعی ت قبل از خرید وجود دارد، برای اینکار شما می توانید به صورت حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس میل sanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا