FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۷۷۱۵

توسط / / دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

 

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی به توصیه سنجش امیرکبیر

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی اگر به درستی انتخاب شوند ، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری بیوشیمی بالینی علوم پزشکی است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری، منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان توصیه می شود که از بسته های آموزشی(کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز هر رشته استفاده کنند(به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که منابع را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تحصیلات تکمیلی (دکتری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند.

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری بیوشیمی بالینی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کتاب های تکدرس آزمون دکتری بیوشیمی بالینی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری بیوشیمی بالینی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی علوم پزشکی وزارت بهداشت

 

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی بیوشیمی بالینی

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت بیوشیمی بالینی شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد داروسازی؛ بیوشیمی بالینی؛ بیوشیمی؛ علوم تغذیه ؛زیست شناسی گرایش بیوشیمی؛دکتری عمومی پزشکی، دامپزشکی , داروسازی و دکتری حرفه ای علوم آزمایشگاهی


منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی – منابع بیوشیمی عمومی (ساختمانی و متابولیسم و اختلالات آن)

۱- کتاب اصول بیوشیمی (Principles of Biochemistry) انسانی هارپر با بهره گیری از کتابهای Devlin و Lehninger، تالیف حامد افتخاری، ناصر ملک نیا، انتشارات کتاب میر.
۲- کتاب درسنامه جامع بیوشیمی، خیرالله رفیعی و امیر ساسان توتونچی، انتشارات اندیشه رفیع.
۳- کتاب بیوشیمی عمومی (جلد ۱ و۲)، تالیف دکتر پرویز شهبازی و دکتر ناصر ملک نیا، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب بیوشیمی، تالیف پانته آ ایزدی و پروین پاسالار، انتشارت دیباگران تهران.
۵- کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، تالیف آلبرت لنینگر، مایکل کاکس و دیویدلی نلسون، مترجم رضا محمدی، انتشارات آییژ.
۶- کتاب بیوشیمی استرایر (Strayer)، تالیف لوبرت استرایر، جرمی مارک برگ و جان تیمشکو، مترجمان علیرضا خوشدل و سالار بختیاری، زیر نظر پروین پاسالار، انتشارات اندیشه رفیع.
۷- کتاب مروری بر بیوشیمی ، امیره نجات شکوهی و اصغر عینی زاده ، انتشارات پنجاه و نه.
۸- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۱- جزوه بیوشیمی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بیوشیمی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی – منابع فیزیولوژی عمومی

۱- کتاب فیزیولو‍ژی پزشکی گایتون، تالیف آرتور گایتون، مترجم محمد رخشان و احمدرضا نیاورانی، انتشارات سماط.
۲- کتاب فیزیولوژی پزشکی گانونگ، مترجمان رضا بدل زاده، کامران قاسمی و علی راستگار فرج زاده، انتشارات جهان ادیب، سینا طب.
۳- کتاب فیزیولوژی برن و لوی، تالیف رابرت برن و ماتیو لوی، ترجمه محمدرضا بیگدلی، انتشارات تیمورزاده، طبیب.
۴- کتاب فیزیولوژی، تالیف مینو پاک گوهر، مترجم نرگس تقی آبادی، انتشارات خسروی.
۵- کتاب فیزیولوژی پزشکی، تالیف آرتور گایتون و جان ادوارد هال، مترجم اصغر قاسمی و مسلم محمدی، انتشارات خسروی.
۶- کتاب درسنامه جامع فیزیولوژی، تالیف علی حائری روحانی، علی راستگار فرج زاده و کامران قاسمی، انتشارات اندیشه رفیع.
۷- کتاب فیزیولوژی، تالیف محمد محمدزاده و رویا قوچانیان، انتشارات سماط.
۸- کتاب فیزیولوژی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف کاوره رحیمی، ناظر علمی دکتر عباس ابویسانی، انتشارات دیباگران.
۹- جزوه فیزیولوژی دکتر حائری دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه فیزیولوژی آقای دکتر حاجی زاده دانشگاه علوم پزشکی مازندران.
۱۱- جزوه فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۳- جزوه فیزیولوژی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه فیزیولوژی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

با سنجش امیرکبیر آزمون دکتری وزارت بهداشت بیوشیمی بالینی علوم پزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت

 

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری ،باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون زبان UTEPT (زبان عمومی دانشگاه تهران)

این آزمون مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی ۹۵ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی ۹۵ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی ۹۶ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی ۹۶ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی ۹۷ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی ۹۷ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی ۹۸ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی ۹۸ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی ۹۹ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی ۹۹ , منابع کنکور دکتری بیوشیمی بالینی , منابع کنکور دکترا بیوشیمی بالینی , منابع آزمون , دکترا بیوشیمی بالینی , دکتری بیوشیمی بالینی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری بیوشیمی بالینی , گرایش های دکتری بیوشیمی بالینی , کنکور دکتری بیوشیمی بالینی, جزوات کنکور دکتری بیوشیمی بالینی, سوالات آزمون دکتری بیوشیمی بالینی, دروس امتحانی دکتری بیوشیمی بالینی , مشاوره کنکور دکتری بیوشیمی بالینی , جدید ترین منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی , آزمون آزمایشی دکترا بیوشیمی بالینی , مشاوره آزمون دکترا بیوشیمی بالینی , آزمون های آزمایشی دکتری بیوشیمی بالینی , مشاوره آزمون دکتری بیوشیمی بالینی , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۹ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی ۹۹ , منابع کنکور دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , منابع کنکور دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی , منابع آزمون , دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی , دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , گرایش های دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , کنکور دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی, جزوات کنکور دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی, سوالات آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی, دروس امتحانی دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , مشاوره کنکور دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , آزمون آزمایشی دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی , مشاوره آزمون دکترا بیوشیمی بالینی پزشکی , آزمون های آزمایشی دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , مشاوره آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکتری بیوشیمی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع آزمون دکترا بیوشیمی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع کنکور دکتری بیوشیمی وزارت بهداشت , منابع کنکور دکترا بیوشیمی وزارت بهداشت , منابع آزمون , دکترا بیوشیمی وزارت بهداشت , دکتری بیوشیمی وزارت بهداشت , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت تضمینی , بسته های آموزشی دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , گرایش های دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , کنکور دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت, جزوات کنکور دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت, سوالات آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت, دروس امتحانی دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , مشاوره کنکور دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , جدید ترین منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , آزمون آزمایشی دکترا بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکترا بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , آزمون های آزمایشی دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت بیوشیمی بالینی , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی علوم پزشکی , منابع آزمون دکترا بیوشیمی بالینی علوم پزشکی , دکتری بیوشیمی بالینی علوم پزشکی , دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , بازار کار دکترای بیوشیمی بالینی , منابع دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , منابع دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی پزشکی , رشته های دکتری وزارت بهداشت ۹۵ , رشته های دکتری وزارت بهداشت ۹۶ , رشته های دکتری وزارت بهداشت ۹۷ , بازار کار دکتری بیوشیمی بالینی

نظرات to “منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت ۷۷۱۵”

 1. رسالتی says : پاسخ

  سلام
  من و دوستم با هم می خوایم پکیج منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی رو بخریم. می خواستم ببینم برای آزمون های آزمایشی پکیج باید چیکار کنیم؟ به مشکل برنمیخوریم؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   فقط یک داوطلب حق شرکت در آزمون های آزمایشی منابع آزمون دکتری بیوشیمی را دارد؛ اگرچه بسته را مشترکا تهیه کرده باشید.

 2. اسکادران :( :) says : پاسخ

  خسته نباشید
  میشه لطفا قیمت بسته منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت رو اعلام کنید؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای اطلاع از قیمت منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 3. دریا says : پاسخ

  سلام . آزمونهای آزمایشی برای پکیج منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی چند مرحله است؟ به شکلی برگزار میشوند؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم دریا
   بسته منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی دارای ۴ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که اینترنتی بوده و غیر حضوری برگزار می گردند.

 4. samira says : پاسخ

  سلام
  یه سوال داشتم. اگه بخوایم پکیج منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی رو بخریم، قبلش چطور میتونیم نمونه کتاب رو ببینیم ؟ لطفا راهنمایی کنید

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سمیرا
   برای دریافت نمونه جزوه از بسته منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی، نام رشته و مقطع خود را به sanjeshamirkabir@yahoo.com ایمیل نمایید.

 5. سنا says : پاسخ

  با سلام…
  منبع درس متابولیسم و اختلالات ان چیست
  سپاس

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سنا
   منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی در بالا ذکر شده است؛ همچنین می توانید با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ نیز تماس بگیرید تا مشاوران سنجش امیر کبیر شما را راهنمایی نمایند.

 6. سارا says : پاسخ

  سلام
  میشه بسته منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی رو بدون آزمون های آزمایشی خرید کرد که قیمتش کمتر بشه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم سارا
   بسته منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی، بدون آزمون های آزمایشی ارائه نمی گردد. شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی نیز تغییری در هزینه ایجاد نمی کند.

 7. پدرام says : پاسخ

  سلام
  آیا شما برای دروس تخصصی منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی کلاس هم برگزار میکنید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای پدرام
   سنجش امیر کبیر ارائه دهنده بسته منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی می باشد و هیچ گونه کلاسی برای دروس عمومی و یا تخصصی برگزار نمی کند.

 8. مهدی کوهستانی says : پاسخ

  با سلام
  ببخشید من تصمیم به خرید پکیج منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی را دارم . آیا در استان گلستان نمایندگی دارید؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای مهدی کوهستانی
   برای خرید پک دکتری بیوشیمی بالینی می توانید به صورت تلفنی و یا اینترنتی اقدام نمایید. سنجش امیر کبیر در گلستان نمایندگی ندارد.

 9. جواد کوهساریان says : پاسخ

  سلام وقت بخیر
  ببخشید برای دریافت برنامه زمانی و بودجه بندی آزمون های آزمایشی پکیج منابع کنکور دکتری بیوشیمی بالینی به کدام قسمت سایت باید مراجعه کنم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای جواد کوهساریان
   برای کسب اطلاعات دقیق از برنامه زمانی و بودجه بندی آزمون های آزمایشی ک داخل پک کنکور دکتری بیوشیمی بالینی قرار دارد با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 10. شیدا says : پاسخ

  سلام
  با توجه به سیستم وزارت بهداشت که ممکنه هر سال مواد امتحانی تغییر کنه اگر امسال بسته آزمون دکترای بیوشیمی بالینی را برای آزمون ۹۸تهیه کنم و در آزمون سال ۹۸ تغییری اعمال بشه آیا می توانم رایگان آن را تهیه کنم یا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم شیدا
   منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی بروز رسانی شده می باشد، در صورت تغییر مجدد شما می توانید با پرداخت هزینه جزوات را به صورت تک تهیه کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 11. محمدمهدی رضوانی says : پاسخ

  سلام روز شما بخیر
  ممنونم بخاطر مطالب جامع و کاملی که در خصوص بسته منابع آزمون منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی در سایت قرار داده اید، من میخاهم این بسته را تهیه کنم، ای کاش نمونه ای از جزوات این بسته را هم در سایت قرار میدادید که قبل از خرید ما با محتویات کتاب یک آشنایی اجمالی داشتیم. متشکرم

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر اقای محمد مهدی رضوانی
   برای مشاهده نمونه جزوات بسته منابع آزمون دکتری بیوشیمی بالینی شما هم می توانید به صورت حضوری اقدام کنید و یا اینک درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس میلsanjeshamirkabir@yahoo.com ارسال نمایید، همکاران ما در اولین فرصت پاسخگوی درخواست شما خواهند بود. متشکریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا