FORGOT YOUR DETAILS?

ایجاد حساب کاربری

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت ۷۷۴۰

توسط / / دکتری وزارت بهداشت

دانلود منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت

 

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی به توصیه سنجش امیرکبیر

 منابع آزمون دکتری فیزیولوژی اگر درست انتخاب شوند ، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون دکتری فیزیولوژی علوم پزشکی است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون دکتری، منابع آزمون دکتری فیزیولوژی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان توصیه می شود که از بسته های آموزشی(کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز هر رشته استفاده کنند(به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که منابع را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تحصیلات تکمیلی (دکتری) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند.

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون دکتری فیزیولوژی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون دکتری دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته اند.
۲) در این نوع کتاب ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون دکتری، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می رسد و خواننده نمی تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند.
انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون دکتری، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی دکتری برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کتاب های تکدرس آزمون دکتری فیزیولوژی :

در این نوع کتاب ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال ها و تست ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند.
کتاب های دکتری سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی نیاز می کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ویژگی های بارز بسته های آموزشی دکتری فیزیولوژی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند.
مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید.

 

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی علوم پزشکی وزارت بهداشت

 

مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری علوم پزشکی فیزیولوژی

فارغ التحصیلان رشته های ذیل می توانند در کنکور دکتری وزارت بهداشت فیزیولوژی شرکت نمایند:

کارشناسی ارشد فیزیولوژی؛ فیزیولوژی (انسانی، جانوری و دام)؛ زیست شناسی (گرایش جانوری و سلولی و مولکولی)؛ پرستاری (از جمله بیهوشی)؛ مامایی؛ دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی؛ دامپزشکی


منابع آزمون دکتری فیزیولوژی – منابع فیزیولوژی

۱- کتاب فیزیولو‍ژی پزشکی گایتون، تالیف آرتور گایتون، مترجم محمد رخشان و احمدرضا نیاورانی، انتشارات سماط.
۲- کتاب فیزیولوژی پزشکی گانونگ، مترجمان رضا بدل زاده، کامران قاسمی و علی راستگار فرج زاده، انتشارات جهان ادیب، سینا طب.
۳- کتاب فیزیولوژی برن و لوی، تالیف رابرت برن و ماتیو لوی، ترجمه محمدرضا بیگدلی، انتشارات تیمورزاده، طبیب.
۴- کتاب فیزیولوژی، تالیف مینو پاک گوهر، مترجم نرگس تقی آبادی، انتشارات خسروی.
۵- کتاب فیزیولوژی پزشکی، تالیف آرتور گایتون و جان ادوارد هال، مترجم دکتر اصغر قاسمی و دکتر مسلم محمدی، انتشارات خسروی.
۶- کتاب درسنامه جامع فیزیولوژی، تالیف دکتر علی حائری روحانی، علی راستگار فرج زاده و کامران قاسمی، انتشارات اندیشه رفیع.
۷- کتاب فیزیولوژی، تالیف دکتر محمد محمدزاده و رویا قوچانیان، انتشارات سماط.
۸- کتاب فیزیولوژی (خلاصه درس، پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف کاوره رحیمی، ناظر علمی دکتر عباس ابویسانی، انتشارات دیباگران.
۹- جزوه فیزیولوژی دکتر حائری دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه فیزیولوژی آقای دکتر حاجی زاده دانشگاه علوم پزشکی مازندران.
۱۱- جزوه فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه فیزیولوژی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۳- جزوه فیزیولوژی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه فیزیولوژی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون دکتری فیزیولوژی – منابع فارماکولوژی

۱- کتاب مرور و آزمونهای فارماکولوژی ، تالیف کاتزونگ و همکاران، مترجمان دکتر محمدمهدی غیرتیان و دکتر مجید متقی‌نژاد، تحت نظارت دکتر احمدرضا دهپور، انتشارات اندیشه رفیع.
۲- کتاب فارماکولوژی پایه و بالینی (جلد ۱ و ۲)، تالیف برترام کاتزونگ، سوزان مسترز و آنتونی ترور، زیر نظر دکتر بیژن جهانگیری، مترجمان دکتر علیرضا فتح‌اللهی، دکتر خسرو سبحانیان، ناهید حسن‌پور و ادیت حق نظریان، انتشارات کتاب ارجمند.
۳- کتاب داروشناسی شامل، مباحث پایه و بالینی داروهای موثر بر دستگاههای اصلی بدن، تالیف فریبا جعفری، محسن مینائیان، انتشارات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان.
۴- جزوه فارماکولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۵- جزوه فارماکولوژی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۶- جزوه فارماکولوژی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون دکتری فیزیولوژی – منابع آناتومی

۱- کتاب آناتومی تشریح عمومی، تالیف محمدعلی امامی میبدی و مسعود عزت آبادی پور، انتشارات سماط.
۲- کتاب آناتومی عمومی، تالیف دکتر محمدعلی نراقی، دکتر پریچهر پاسنجش، دکتر مهدی مهدی زاده و دکتر محمدتقی جغتایی، انتشارات اشراقیه.
۳- کتاب آناتومی عمومی، تالیف ایمانه شمایلی یگانه، انتشارات جامعه نگر.
۴- کتاب درس و آزمون آناتومی، تالیف ارسیا جمالی، شیما سینجلی و منصور میرزایی، انتشارات کتاب میر.
۵- کتاب بانک آزمون تحلیلی و تفکیکی آناتومی: با پاسخنامه کاملا تشریحی، تالیف حمید اکرامی، انتشارات جامعه نگر.
۶- کتاب آناتومی (پرسش های چهارگزینه ای و پاسخنامه تشریحی)، تالیف ندا عابدپور و زهره نظم آراء، انتشارات دیباگران تهران.
۷- جزوه تشریح دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۸- جزوه تشریح دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۹- جزوه آناتومی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۰- جزوه آناتومی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 


منابع آزمون دکتری فیزیولوژی – منابع بیوشیمی

۱- کتاب اصول بیوشیمی (Principles of Biochemistry) انسانی هارپر با بهره گیری از کتابهای Devlin و Lehninger، تالیف حامد افتخاری، ناصر ملک نیا، انتشارات کتاب میر.
۲- کتاب بیوشیمی استرایر (Strayer)، تالیف لوبرت استرایر، جرمی مارک برگ و جان تیمشکو، مترجمان علیرضا خوشدل و سالار بختیاری، زیر نظر پروین پاسالار، انتشارات اندیشه رفیع.
۳- کتاب درسنامه جامع بیوشیمی، خیرالله رفیعی و امیر ساسان توتونچی، انتشارات اندیشه رفیع.
۴- کتاب بیوشیمی عمومی (جلد ۱ و۲)، تالیف دکتر پرویز شهبازی و دکتر ناصر ملک نیا، انتشارات دانشگاه تهران.
۵- کتاب بیوشیمی، تالیف پانته آ ایزدی و پروین پاسالار، انتشارت دیباگران تهران.
۶- کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، تالیف آلبرت لنینگر، مایکل کاکس و دیویدلی نلسون، مترجم رضا محمدی، انتشارات آییژ.
۷- کتاب مروری بر بیوشیمی ، امیره نجات شکوهی و اصغر عینی زاده ، انتشارات پنجاه و نه.
۸- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۱- جزوه بیوشیمی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بیوشیمی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

با سنجش امیرکبیر آزمون دکتری وزارت بهداشت فیزیولوژی علوم پزشکی را قورت دهید.

 

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت

 

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری ،باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون زبان UTEPT (زبان عمومی دانشگاه تهران)

این آزمون مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

 

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی

 

کلمات کلیدی:

منابع آزمون دکتری فیزیولوژی , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی ۹۵ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی ۹۵ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی ۹۶ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی ۹۶ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی ۹۷ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی ۹۷ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی ۹۸ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی ۹۸ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی ۹۹ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی ۹۹ , منابع کنکور دکتری فیزیولوژی , منابع کنکور دکترا فیزیولوژی , منابع آزمون , دکترا فیزیولوژی , دکتری فیزیولوژی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری فیزیولوژی , گرایش های دکتری فیزیولوژی , کنکور دکتری فیزیولوژی, جزوات کنکور دکتری فیزیولوژی, سوالات آزمون دکتری فیزیولوژی, دروس امتحانی دکتری فیزیولوژی , مشاوره کنکور دکتری فیزیولوژی , جدید ترین منابع آزمون دکتری فیزیولوژی , آزمون آزمایشی دکترا فیزیولوژی , مشاوره آزمون دکترا فیزیولوژی , آزمون های آزمایشی دکتری فیزیولوژی , مشاوره آزمون دکتری فیزیولوژی , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی پزشکی , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی پزشکی ۹۵ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی پزشکی ۹۶ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی پزشکی ۹۷ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی پزشکی ۹۸ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی ۹۹ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی پزشکی ۹۹ , منابع کنکور دکتری فیزیولوژی پزشکی , منابع کنکور دکترا فیزیولوژی پزشکی , منابع آزمون , دکترا فیزیولوژی پزشکی , دکتری فیزیولوژی پزشکی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی تضمینی , بسته های آموزشی دکتری فیزیولوژی پزشکی , گرایش های دکتری فیزیولوژی پزشکی , کنکور دکتری فیزیولوژی پزشکی, جزوات کنکور دکتری فیزیولوژی پزشکی, سوالات آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی, دروس امتحانی دکتری فیزیولوژی پزشکی , مشاوره کنکور دکتری فیزیولوژی پزشکی , جدید ترین منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی , آزمون آزمایشی دکترا فیزیولوژی پزشکی , مشاوره آزمون دکترا فیزیولوژی پزشکی , آزمون های آزمایشی دکتری فیزیولوژی پزشکی , مشاوره آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۵ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۶ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۷ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۸ , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت ۹۹ , منابع کنکور دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , منابع کنکور دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت , منابع آزمون , دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت , دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت تضمینی , بسته های آموزشی دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , گرایش های دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , کنکور دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت, جزوات کنکور دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت, سوالات آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت, دروس امتحانی دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , مشاوره کنکور دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , جدید ترین منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , آزمون آزمایشی دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکترا فیزیولوژی وزارت بهداشت , آزمون های آزمایشی دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , مشاوره آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , منابع آزمون دکتری وزارت بهداشت فیزیولوژی , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی علوم پزشکی , منابع آزمون دکترا فیزیولوژی علوم پزشکی , دکتری فیزیولوژی علوم پزشکی , دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت , منابع دکتری فیزیولوژی ورزشی ۹۵ , منابع دکتری فیزیولوژی ورزشی ۹۶ , منابع دکتری فیزیولوژی ورزشی ۹۷ , منابع دکتری فیزیولوژی ورزشی دانشگاه آزاد , منابع دکتری فیزیولوژی ورزشی سراسری , منابع آزمون دکتری فیزیولوژی پزشکی , دکترای فیزیولوژی پزشکی , بازار کار رشته فیزیولوژی پزشکی , آینده شغلی رشته فیزیولوژی پزشکی

نظرات to “منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت ۷۷۴۰”

 1. لاله says : پاسخ

  سلام
  دوستان، عزیزان، دانشجویان و متقاضیان دکتری، پژوهشگران و … لطفا اگر امکانش هست و فهمیدید منابع آزمون دکتری فیزیولوژی چیه ازتووون خواهش می کنم اینجا به اشتراک بذارید تا از تجربیات هم استفاده کنیم و یه سری منابع یه دست و مفید تهیه کنیم و بخونیم و امسال قبول شیم بره….

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   لیست کامل منابع آزمون دکتری فیزیوتراپی که به روزرسانی هم شده، در بالا ذکر گردیده است.

 2. حسن لبایی says : پاسخ

  خسته نباشید
  من فقط درس بیوشیمی از منابع آزمون دکتری فیزیولوژی رو میخوام. قیمتش چنده و چطوری می تونم تهیه کنم؟؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر
   کتب موجود در بسته منابع آزمون دکتری فیزیوتراپی به صورت تک درس ارائه نمی گردند.

 3. احمد صادقی says : پاسخ

  خسته نباشید
  آیا با دریافت پکیج منابع آزمون دکتری فیزیولوژی موسسه شما، آمادگی کامل برای شرکت در آزمون دکتری فیزیولوژی رو کسب کنم؟؟

  1. مشاور دکتری و کارشناسی ارشد says : پاسخ

   وقت بخیر آقای احمد صادقی
   گروه مولفان سنجش امیر کبیر تمام تلاش خود را نموده اند تا بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی، جامع و کامل باشد و نیازی به مطالعه کتب دیگر نداشته باشید.

 4. محسن says : پاسخ

  سلام. به نظرتون با خوندن این منابعی که در داخل پکیج منابع آزمون دکتری فیزیولوژی اعلام کردین و جزوه های خودتون هست چند درصد امکان قبولی در کنکور را دارم؟؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر آقای محسن
   تلاش نموده ایم تا بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی، جامع و کامل باشد تا شما نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته نباشید. پس با اختصاص زمان کافی و مطالعه هدفمند حتما یکی از پذیرفته شدگان کنکور امسال، شما داوطلب خوش شانس هستید.

 5. کرمانی says : پاسخ

  سلام خسته نباشید
  کتاب های داخل پکیج منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت به چه صورت هستند؟؟؟آیا شامل تست هم میشوند؟

 6. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

  وقت بخیر
  کتاب های موجود در بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی به صورت درس، نکته و تست هستند و صرفا تست یا صرفا درس نمی باشند.

 7. یوسفی says : پاسخ

  خسته نباشید
  میشه بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی رو بدون آزمون های آزمایشی خرید کرد که قیمتش کمتر بشه؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی، بدون آزمون های آزمایشی ارائه نمی گردد. شرکت نکردن در آزمون های آزمایشی نیز تغییری در هزینه ایجاد نمی کند.

 8. سمیرا اسماعیلی says : پاسخ

  سلام
  آیا کتب و جزوات شما برای قبولی در آزمون دکتری فیزیولوژی کافی می باشد؟؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم اسماعیلی
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی تا حد امکان جامع و کامل باشند تا نیازی به مطالعه منابع دیگر نداشته باشید.

 9. بالایی says : پاسخ

  با سلام و خسته نباشید
  ببخشید بنده قصد خرید پک منابع کنکور دکتری فیزیولوژی را دارم ولی از طریق سایت موفق به سفارش این پک نشدم، آیا راه دیگری برای خرید غیر حضوری وجود دارد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر اقای بالایی
   بله می توانید برای خرید غیر حضوری پک کنکور دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت می توانید بصورت تلفنی هم اقدام کنید و با ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 10. قربانی 45 says : پاسخ

  بودجه بندی آزمون آزمایشی بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی به چه صورت است؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای کسب اطاعات درمورد برنامه زمانی و بودج بندی آزمون های آزمایشی پکیج کنکور دکتری فیزیولوژی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس گیرید.

 11. رستگار says : پاسخ

  سلام
  میخواستم بدونم بابت هر ماده امتحانی فقط یک کتاب داخل پکیج منابع آزمون دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت هست؟ بعضی منابع خیلی زیادن آخه/

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر
   برای دیافت اطلاعات دقیق از محتویات بسته منابع آزمون دکتری فیزیولوژی با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

 12. مریم شالکردی says : پاسخ

  سلام و وقت بخیر خدمت شما
  لطفا تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع آزمون دکتری فیزیولوژی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی دکتری فیزیولوژی را اعلام کنید، شهرستان هستم نمیتونم برای شرکت در آزمون به تهران بیام باید چکار کرد؟

  1. مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری says : پاسخ

   وقت بخیر خانم مریم شالکردی
   بسته آموزشی منابع کنکور دکتری فیزیولوژی وزارت بهداشت دارای ۴ مرحله آزمون آزمایشی می باشد، که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردند، آزمون حضوری نداریم. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا