منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت

Food Microbiology senior resources

منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی اگر به درستی انتخاب شوند، اولین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی دانشگاه وزارت بهداشت است، لذا دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت سهولت دسترسی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را تدوین و گردآوری نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد میکروب شناسی مواد غذایی استفاده کنند (به دلایل زیر) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی (مشاوره آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ، برنامه ریزی آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا دوباره داوطلب عزیز تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را در برنامه خود قرار دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

 

معرفی بسته آموزشی و منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

 

برای دانلود ویدیو روی دانلود معرفی بسته آموزشی و منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

آیا خواندن کتب مرجع برای آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی توصیه می شود؟

مطالعه کتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:
۱) حجم این نوع کتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا که در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تکیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان کم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.
۲) در این نوع کتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون کارشناسی ارشد، وجود ندارد.
۳) مطالب بعضی از این کتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با کتاب برقرار کند.
دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یک کتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یک کتاب خوب باید کاملاً منطبق بر کتاب های مرجع با حذف نکات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید کتاب های مرجع را از ذهن خارج کنند. انتشارات سنجش امیرکبیر جهت قبولی داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد، کتاب های رشته های مختلف را در سطح کشور ارائه کرده که با استقبال زیادی از سوی دانشجویان مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و کتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

کتاب های تکدرس آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی:

در این نوع کتاب‌ها برای هر درس یک کتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در کتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر کجا که در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تست های طبقه بندی شده سال های گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی و تست های خودسنجی با جواب کلیدی گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور کند. کتاب های کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر با توجه به ساختار کاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به کتاب های دیگر بی‌نیاز می‌کند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن کتاب‌ها از مشخصه های بارز کتاب های سنجش امیرکبیر است.

ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

ویژگی های بارز بسته های آموزشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی سنجش امیرکبیر

جزوات سنجش امیرکبیر توسط نفرات برتر کنکور سال های گذشته گردآوری گردیده و حاوی مطالب مفید و نکات برگزیده ای است که موجب صرفه جویی در وقت داوطلبان می گردد. بسیاری از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد کتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزینش مطلب و کمبود زمان برای مطالعه آنها می‎ گردند، از اینرو جزوات سنجش امیرکبیر علاوه بر مطالب گردآوری شده توسط نفرات برتر، دارای مطالب کنکوری بوده و یک منبع جامع، کامل و در عین حال خلاصه محسوب می شود که نیاز شما را به هر کتاب یا هر منبع دیگری مرتفع می ‎کند. مزیت دیگر بسته‎های آموزشی سنجش امیرکبیر امکان دریافت جزوات ویرایش شده بدون نیاز به پرداخت هزینه مجدد توسط خریدار می باشد. به عبارت دیگر اگر جزوه ‎ای حتی یک روز پس از خرید شما ویرایش گردد، می توانید نسخه جدید آن را بطور رایگان از موسسه دریافت نمایید

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی – منابع زبان عمومی علوم پزشکی

۱- Active Skills for Reading (1, 2, 3, 4, 5). Neil J. Anderson, Thompson publication
۲- Interaction: Reading . Hartman, P, Kirn, McGraw-Hill publication
۳- English for the Students of Medicine.Compilation : Mahmoodreza Atai,Maasume Atai,Leyla Shoja,Maasume Kafshgarsouteh,Mandana Zolghadari – Samt publication
۴-Academic Encounters: Reading, Study Skills and Writing . Bernard Seal. Cambridge University publication
۵- Improving Reading Skills.Compilation : D.r Shokrpour,D.r Mehbudi – Jungle publication
۶- Developing Reading Skills. Markstein, L. and Hirasawa, L. Cambridge university
۷- لغت نامه اصطلاحات پزشکی Reading throught interaction- Mosaic1
۸- گسترش مهارت A Complete Guide Expanding Reading Skills Intermediate ،رضا دانشوری، انتشارات جنگل.
۹- درسنامه جامع زبان کارشناسی ارشد علوم پزشکی،امیر لزگی، نشر جامعه نگر.
۱۰- مجموعه سوالات کارشناسی ارشد گروه‌های مختلف علوم پزشکی
۱۱- جزوه زبان علوم پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه زبان علوم پزشکی سنجش امیرکبیر که برگرفته از تمام منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی – منابع باکتری‌شناسی

۱- کتاب میکروب‌شناسی پزشکی جاوتز، تالیف جورج فردریک بروکس، ارنست جاوتز، استیمون مورس و جانت باتل، مترجمان محسن ارجمند و عبدالحسین ستوده‌نیا، انتشارات نسل فردا.
۲- کتاب میکروب شناسی زینسر، باکتری شناسی اختصاصی، تالیف ولفگانگ جاکلیک، مترجم محمدکریم رحیمی، انتشارات آییژ.
۳- کتاب میکروب‌شناسی پزشکی، تالیف استوارت واکر، مترجمان رضا میرنژاد و شبنم رضوی، انتشارات بشری.
۴- کتاب میکروب شناسی پزشکی مورای (باکتری شناسی عمومی – اختصاصی)، تالیف پاتریک آر موری، کن.اس روزنتال و مایکل فالر، مترجمان جلال مردانه و زهرا پاکباز، انتشارات اندیشه رفیع.
۵- کتاب میکروبیولوژی عمومی، تالیف دکتر منوچهر شهامت و دکتر فریدون ملک زاده، انتشارات دانشگاه تهران.
۶- کتاب میکروبیولوژی (‌پره ‌اسکات Microbiology Prescott)، تالیف جوان ام. وایلی، مترجمان محمدعلی آموزگار و غلامرضا زرینی، انتشارات تابش اندیشه.
۷- کتاب درس آزمون باکتری شناسی، تالیف سعید دانشمندی، منیره حاجی مرادی و پریسا امیرکلوانق، زیر نظر اشرف محبتی مبارز، انتشارات ارجمند، نسل فردا.
۸- کتاب میکروب‌شناسی پزشکی، تالیف پروانه عدیمی، انتشارات منادی تربیت.
۹- جزوه باکتری‌شناسی (میکروبیولوژی پزشکی)، دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه باکتری شناسی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۱- جزوه باکتری‌شناسی پزشکی (میکروبیولوژی) دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه باکتری شناسی پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه باکتری‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی – منابع تغذیه عمومی

۱- کتاب تغذیه مدرن در سلامت و بیماری (modern nutrition in Health and Disease) (جلد اول)، تالیف شیلز اولسون، شایک و راس، مترجمان مژگان مس چی و مجید حسن قمی، زیر نظر کیوان الچیان و احمدرضا درستی مطلق، انتشارات تیمورزاده، طبیب.
۲- کتاب مراقبت‌های تغذیه‌ای کراوس (Food and the nutrition care process)، تالیف سیلویااسکات استامپ، ال. کتلین ماهان و ریموند، مترجمان امیر عباس نژاد و نیره اسمعیل کابلی، انتشارات فرسار.
۳- کتاب تغذیه و رژیم‌های غذایی (Human Nutrition and Dietetics )، تالیف J. S. Garrow, W. P. T. James, A. Ralph، انتشارات Churchill Livingstnoe.
۴- کتاب غذا، تغذیه و رژیم درمانی (Human Nutrition and Dietetics)، تالیف کتلین ماهان، مترجم رهام صادقی مکی، انتشارات تیمورزاده.
۵- کتاب اصول تغذیه کراوس، تالیف سیلویااسکات استامپ، ال. کتلین ماهان، مترجم گیتی ستوده، انتشارات رویان پژوه.
۶- کتاب تغذیه (تغذیه در دوران‌ها + رژیم درمانی)، تالیف دکتر محسن محمدی، ویراستار دکتر محمد خلیلی، انتشارات خسروی.
۷- کتاب بانک آزمون تغذیه، تالیف دکتر میترا زراتی، نفیسه خاندوزی و هدی سادات زاهدی، انتشارات خسروی.
۸- کتاب تغذیه پرسش‌های چهارگزینه‌ای و پاسخنامه تشریحی، تالیف فاطمه السادات امیری، زیرنظر دکتر سید مسعود کیمیاگر، انتشارات دیباگران.
۹- کتاب تغذیه و رژیم درمانی، ترجمه و گردآوری منصور صابری، انتشارات کتاب میر.
۱۰- جزوه تغذیه اساسی و کاربردی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه تغذیه اساسی و کاربردی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۲- جزوه تغذیه عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۳- جزوه تغذیه اساسی و کاربردی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه تغذیه اساسی و کاربردی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی – منابع بیوشیمی

۱- کتاب اصول بیوشیمی (Principles of Biochemistry) انسانی هارپر با بهره‌گیری از کتابهای Devlin و Lehninger، تالیف حامد افتخاری، ناصر ملک نیا، انتشارات کتاب میر.
۲- کتاب درسنامه جامع بیوشیمی، خیرالله رفیعی و امیر ساسان توتونچی، انتشارات اندیشه رفیع.
۳- کتاب بیوشیمی عمومی (جلد ۱ و۲)، تالیف دکتر پرویز شهبازی و دکتر ناصر ملک نیا، انتشارات دانشگاه تهران.
۴- کتاب بیوشیمی، تالیف پانته‌آ ایزدی و پروین پاسالار، انتشارت دیباگران تهران.
۵- کتاب اصول بیوشیمی لنینجر، تالیف آلبرت لنینگر، مایکل کاکس و دیویدلی نلسون، مترجم رضا محمدی، انتشارات آییژ.
۶- کتاب بیوشیمی استرایر (Strayer)، تالیف لوبرت استرایر، جرمی مارک برگ و جان تیمشکو، مترجمان علیرضا خوشدل و سالار بختیاری، زیر نظر پروین پاسالار، انتشارات اندیشه رفیع.
۷- کتاب مروری بر بیوشیمی‌، امیره نجات شکوهی و اصغر عینی‌زاده‌، انتشارات پنجاه و نه.
۸- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه بیوشیمی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۱- جزوه بیوشیمی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه بیوشیمی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی – منابع انگل ‌شناسی

۱- کتاب انگل شناسی پزشکی، تالیف دیوید جان، ویچخ کروتوسکی و ادوارد مارکل، مترجمان نسیم کاشف، احمدرضا معمار، ناهید جلال لو، مهران کمرانی و سهیل نوحی، انتشارات تیمورزاده.
۲- کتاب انگل شناسی پزشکی، تالیف فرانکلین نوا و هرولد براون، مترجم عمید اطهری، انتشارات آییژ.
۳- کتاب فشرده انگل شناسی پزشکی، تالیف عمید اطهری، انتشارات آییژ.
۴- کتاب انگل شناسی پزشکی (تکنیکهای تشخیصی)، تالیف پیتر هاوکی و گیلسپی، مترجم ناهید آرین پور، جهاد دانشگاهی تهران.
۵- کتاب بیماریهای انگلی در ایران، تالیف دکتر اسماعیل صائبی، انتشارات آییژ.
۶- کتاب درس آزمون انگل شناسی، تالیف سعید دانشمندی، منصوره وطن شناسان و مها تیجانی، زیر نظر مصطفی رضاییان، انتشارات نسل فردا.
۷- کتاب اصول انگل شناسی: براون – نوا – مارکل – ریپون: به همراه سوالات طبقه بندی شده علوم پایه، تالیف مسعود محمدی، بهنود شاهی، حامد اختیاری، فرید خانی، بهزاد لطفی، احسان حاج سید جوادی، انتشارات کتاب میر.
۸- کتاب جامع تک یاخته شناسی پزشکی، تالیف محمدجواد غروی، انتشارات میرماه.
۹- جزوه انگل شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۰- جزوه تک یاخته شناسی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۱- جزوه انگل‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۲- جزوه انگل شناسی پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۳- جزوه انگل‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی – منابع قارچ‌شناسی

۱- کتاب قارچ شناسی پزشکی جامع، تالیف فریده زینی، امیر سیدعلی مهبد و مسعود امامی، انتشارات دانشگاه تهران.
۲- کتاب قارچ شناسی پزشکی: قارچها و اکتینومیست‌های بیماریزا تشخیص و درمان (با تجدید نظر در مباحث) همراه با ضمیمه راهنمای تشخیص بیماری های قارچی، تالیف شهلا شادزی، انتشارات دانشگاه اصفهان.
۳- کتاب قارچ‌شناسی پزشکی، روشهای عملی، تالیف املین گلین وان اونسن، مترجم علیرضا خسروی، انتشارات جهاد دانشگاهی، واحد تهران.
۴- کتاب قارچ‌شناسی پزشکی، تالیف دکتر مسعود امامی، دکتر کردبچه، دکتر مقدمی و دکتر زینی، انتشارات دانشگاه تهران.
۵- کتاب انگل شناسی – قارچ شناسی – حشره شناسی: گزیده انگل شناسی – قارچ شناسی نوا – براون: همراه با اضافاتی از انگل شناسی مارکل – ریپون و اپیدمیولوژی بیمار، تالیف داوود رمزی، انتشارات نوردانش.
۶- کتاب درسنامه جامع قارچ‌شناسی، تالیف لیلا تقدسی، مریم حسین‌پور، لیلا حیدری راد، مریم کیوان‌لو و حسن آدین، انتشارات سماط.
۷- کتاب درس آزمون قارچ‌شناسی، تالیف عباس قاسمی، سعید دانشمندی و فردیس طیفوری، انتشارات ارجمند، نسل فردا.
۸- کتاب قارچ شناسی پزشکی، دکتر علیرضا احمدی‌فر، انتشارات دیباگران تهران.
۹- کتاب قارچ‌شناسی، تالیف شاهین ابراهیمیان، انتشارات کانون فرهنگی آموزش.
۱۰- جزوه قارچ‌شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۱۱- جزوه قارچ شناسی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۲- جزوه قارچ‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۳- جزوه قارچ‌شناسی پزشکی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۴- جزوه قارچ‌شناسی سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.


منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی – منابع ویروس‌شناسی

۱- کتاب میکروب‌شناسی پزشکی جاوتز، تالیف جورج فردریک بروکس، ارنست جاوتز، استیمون مورس و جانت باتل، مترجمان محسن ارجمند و عبدالحسین ستوده‌نیا، انتشارات نسل فردا.
۲- کتاب میکروب شناسی زینسر، باکتری شناسی اختصاصی، تالیف ولفگانگ جاکلیک، مترجم محمدکریم رحیمی، انتشارات آییژ.
۳- کتاب ویروس‌شناسی پزشکی، تالیف زهرا موسوی جاهد، انتشارات دانشگاه شهید بهشتی.
۴- کتاب ویروس‌شناسی پزشکی، تالیف جمیله نوروزی، انتشارات جعفری.
۵- کتاب میکروب شناسی پزشکی جاوتز: ویروس شناسی، قارچ شناسی و انگل شناسی، تالیف ژئو بروکس، ژانت بوتل، کارن س کارول، استفان آ. مورس، تیموتی آ. مایتسنر، مترجمان محسن ارجمند، عبدالحسین ستوده نیا و موسی محمدنیاافروزی، انتشارات ارجمند، شکوه زبان پژوه.
۶- کتاب باکتری و ویروس شناسی، مروری سریع و جامع بر منابع، تالیف دکتر حسین گودرزی، انتشارات دیباج.
۷- کتاب درس آزمون ویروس شناسی، تالیف سعید دانشمندی، انتشارات ارجمند.
۸- جزوه ویروس‌شناسی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران.
۹- جزوه ویروس شناسی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی.
۱۰- جزوه ویروس‌شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایران.
۱۱- جزوه ویروس‌شناسی موسسه سنجش تکمیلی امیرکبیر.
۱۲- جزوه ویروس‌شناسی‌ سنجش امیرکبیر که برگرفته از اکثر منابع فوق می باشد.

 

راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت

 

برای دانلود فایل روی راه موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی کلیک راست کنید و save as … را انتخاب کنید.

 

ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی اگر صحیح انتخاب شوند، مهم ترین قدم صحیح در مسیر حرکت به سوی قبولی در کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت است، به همین منظور دپارتمان های تخصصی سنجش امیرکبیر جهت دسترسی آسان تر داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ، منابع کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را گردآوری و تدوین نموده است تا داوطلبان بدون مشاوره آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی حتی اگر خودشان به صورت مستقل نیز بخواهند منابع کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را تهیه کنند این امر قابل انجام باشد. به داوطلبان کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی توصیه می شود که از بسته های آموزشی (کتب و جزوات تخصصی) مورد نیاز رشته ارشد میکروب شناسی مواد غذایی استفاده کنند (به دلایل فوق) ولی اگر باز اصرار دارند که کتب مرجع مربوط به منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را تهیه کنند توصیه می شود در کنار منابع تهیه شده مرجع، کتاب مشاوره و برنامه ریزی کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی (مشاوره ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ، برنامه ریزی کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی) به روش سنجش امیرکبیر را تهیه کنند که به آنها روش برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را ارایه می دهد که بتوانند از مینیمم زمان، ماکزیمم استفاده را بکنند. لذا در حسن ختام تکرار می شود حتما برای گرفتن جواب ، برنامه ریزی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را در برنامه خود قرار دهید.

 

با سنجش امیرکبیر آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را قورت دهید.

 

منابع آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

 

نگاهی بر آزمون های زبان انگلیسی داخل کشور

داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توجه داشته باشند اگر بعد از فارغ التحصیلی تمایل به ادامه تحصیل در مقطع دکتری در داخل یا خارج از کشور را دارند باید قبل از امتحان جامع برای دانشگاه های داخل و همچنین قبولی پذیرش برای دانشگاه های خارج از کشور باید یکی از مدارک زبان زیر را ارائه دهند لذا داوطلبان آزمون دکتری بعد ازقبولی در آزمون دکتری و قبل از آزمون جامع (معمولا بعد از ۲ سال و بعد از گذراندن واحد های تئوری توسط دانشجو ،آزمون جامع توسط محل دانشگاه تحصیل داوطلب برگزار می شود) ، بایستی در یکی از آزمون های زبان ملی یا بین المللی شرکت کرده و مدرک آن را ارائه دهند.لازم به ذکر است تنها در آزمون MHLE قبل از آزمون دکتری، باید این مدرک ارائه شود.

 

آزمون MSRT

آزمون زبان وزارت علوم, قبلا با نام MCHE مخفف Ministry of Culture and Higher Education (وزارت فرهنگ و آموزش عالی) شناخته می شد. اما در سال های اخیر, با نام MSRT مخفف Ministry of Science, Research and Technology (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) شناخته می شود. پس آزمون زبان MSRT همان آزمون زبان MCHE سابق است. بیشتر دانشجویان متقاضی استفاده از بورس دکترای خارج از کشور, از آن استقبال می کنند. و مورد تایید اکثر دانشگاه های داخلی می باشد.

 

آزمون EPT

آزمون تافل دکترای دانشگاه آزاد یا آزمون زبان EPT آزمونی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری دانشگاه آزاد می بایست تا قبل از شرکت در امتحان جامع, نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند. این آزمون مخفف (English Proficiency Test)است.

 

آزمون UTEPT (آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران)

UTEPT مخفف (University Tehran English Proficiency Test) است. دانشگاه تهران جهت تسهیل روند ادامه تحصیل در دوره های دکتری تخصصی، اقدام به برگزاری آزمون زبان عمومی می نماید. نمره قبولی در آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران UTEPT مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون MHLE

آزمون MHLE توسط وزارت بهداشت, درمان و آموزش پزشکی برگزار می شود. این آزمون مخفف Ministry of Health Language Exam می باشد. سطح آزمون MHLE در حد آزمون زبان تافل می باشد. آزمون زبان MHLE ویژه دانشجویان داوطلب شرکت در کلیه دوره های علوم پزشکی دانشگاه های دولتی است اگر داوطلبان گروه علوم پزشکی تنها قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری را داشته باشند بهتر است در آزمون زبان MHLE شرکت کنند. اما اگر شرکت در آزمون دکترای هر دو دانشگاه دولتی و آزاد در برنامه آنها قرار دارد باید به سراغ آزمون زبان MSRT بروند چرا که دانشگاه آزاد مدرک MHLE را نمی پذیرد.

 

آزمون Tolimo

تولیمو مخفف The Test of Language by the Iranian Measurement Organization می باشد که توسط سازمان سنجش آموزش کشور طراحی و اجرا می شود که در واقع آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تولیمو مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون TOEFL

تافل مخفف Test of English for Foreign Learners می باشد. آزمون تافل (TOEFL) یک آزمون جامع زبان انگلیسی است که برای ورود به بیش از ۴۴۰۰ کالج و دانشگاه در ایالات متحده و کانادا، و دیگر بخش های جهان، مورد نیاز می باشد. نمره قبولی در آزمون زبان تافل مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

آزمون ETPNU (آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور)

آزمون زبان دکترای دانشگاه پیام نور یا ETPNU مخفف English Test of Payame Noor University است. ETPNU آزمونی است که توسط دانشگاه پیام نور برگزار می گردد و تمامی دانشجویان مقطع دکتری می بایست نمره این آزمون یا آزمون های مشابه را به دانشگاه ارائه کنند.

 

آزمون IELTS

آزمون آیلتس (International English Language Testing System) جهت سنجش میزان آمادگی داوطلبان برای ادامه تحصیل، فراگیـری مهارت هـای تخصصـی و یـا کار و اقامـت در کشـورهـای انگلیسی زبان طراحی شـده است. اکثر دانشگاه هاى دنیا (بخصوص کشورهاى انگلیسى زبان) ارائه مدرک IELTS را به عنوان یکى از مهم ترین شروط پذیرش دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکترا قید کرده اند. نمره قبولی در آزمون زبان آیلتس مورد تایید اکثر دانشگاه های تهران و شهرستان می باشد.

 

منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

 

Master’s Degree in Food Microbiology

Master’s Degree of Food Microbiology If properly selected, the first step is right on the path to the passage in the Master’s Degree Program in Food Microbiology at the University of the Ministry of Health, so specialist departments for measuring the Amir Kabir for ease of access for undergraduate students in microbiology Food, the Master’s Degree Study on Food Microbiology, has been designed to enable volunteers to prepare a master’s degree in food microbiology without a master’s degree in food microbiology, even if they want to independently ask for the top-notch food microbiology resources. Very much Senior Food Microbiology Bid Candidates are advised to use the educational packages (books and pamphlets) required by the Department of Food Microbiology (for the following reasons) but if they insist that reference books on the top microorganisms of the germs It is recommended that, along with the references provided, the Consultation and Planning Master’s Program in Food Microbiology (Senior Expert Consultation on Food Microbiology, Senior Examination of Food Microbiology) by Amir Kabir Measurement Method Which provides them with a master’s degree program planning method Removal of food and to see that they can minimize time, maximize their use. So again, the volunteer will be repeated. Be sure to get the answer to the Master’s program in Food Microbiology in your program.

منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ۱۴۰۲, منابع کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منابع کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی سراسری , ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , سنجش تکمیلی امیرکبیر , منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی تضمینی , بسته آموزشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , گرایش های کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت , کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, جزوات کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, سوالات آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, دروس امتحانی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , مشاوره کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , جدیدترین منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , مشاوره آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , گرایش های ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , بهترین گرایش میکروب شناسی مواد غذایی , رشته های کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , منابع ارشد میکروبیولوژی وزارت علوم , بازار کار میکروب شناسی پزشکی, به روز ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,کامل ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, بهترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,  جدید ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منحصرترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, آپدیت ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, جامع ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, متفاوت ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, بی نظیر ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, متمایز ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, مرجع ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,  بی رقیب ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,  با کیفیت ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, معتبر ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, پربازده ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, عالی ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, پرطرفدار ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,  بهینه ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,  کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, برترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, پر محتوا ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, میان بر ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, با خدمات ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, پر پشتیبانی ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, تضمینی ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, کمیاب ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,تسهیل گر ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, مشاورترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,همراه ترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,   یاورترین منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی۱۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی۴۰۳ , منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی , منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی ,شانس قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,  تجربه قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی,   قدرت قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, شیرینی قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, لذت قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, تسریع قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی, کاتالیزور قبولی با منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی

 

 

* آموزش بهداشت

* آمار زیستی

* اپیدمیولوژی

* اتاق عمل

* اعضای مصنوعی

* اقتصاد بهداشت

* ارگونومی

* اکولوژی انسانی

* انفورماتیک پزشکی

* ارزیابی فناوری سلامت

* بینایی سنجی

* بهداشت و ایمنی مواد غذایی

* تاریخ علوم پزشکی

* تکنولوژی گردش خون

* کاردرمانی

** مجموعه فیزیک پزشکی

* رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

* فیزیک پزشکی

** مجموعه مامایی

* مامایی

* مشاوره در مامایی

** علوم آزمایشگاهی ۲

* ایمنی شناسی

* خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون

 

* رفاه اجتماعی

* مدیریت خدمات بهداشتی درمانی

* گفتار درمانی

* مددکاری اجتماعی

* مدیریت توانبخشی

* مهندسی پزشکی بیوالکتریک

* مهندسی پزشکی زیست مواد

* مهندسی بهداشت حرفه ای

* مدیریت سلامت ایمنی و محیط زیست

* میکروب شناسی مواد غذایی

* نانوتکنولوژی پزشکی

** مجموعه آموزش پزشکی

* برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی

* تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

** مجموعه بهداشت محیط

* سم شناسی محیط

* مدیریت پسماند

* مهندسی بهداشت محیط

* بهره برداری و نگهداری از تاسیسات بهداشتی شهری

* بهداشت پرتو ها

** علوم آزمایشگاهی ۱

* بیوشیمی بالینی

* زیست فناوری پزشکی

* ژنتیک انسانی

 

* کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی

* حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین

* ژورنالیسم پزشکی

* سلامت سالمندی

** پرستاری

* روان پرستاری

* پرستاری داخلی جراحی

* پرستاری سلامت جامعه

* پرستاری کودکان

* پرستاری نظامی

* پرستاری مراقبت های ویژه نوزادان

* پرستاری توانبخشی

* پرستاری اورژانس

* پرستاری مراقبت های ویژه

* پرستاری سالمندی

* مدیریت پرستاری

** مجموعه روانشناسی

* روانشناسی بالینی

* بهداشت روان

* روانشناسی سلامت

* روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

** مجموعه فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی

* فیزیوتراپی ورزشی

 

* سلامت و ترافیک

* شنوائی شناسی

* علوم تشریحی

* علوم و صنایع غذائی

* فیزیولوژی

* فناوری تصویر برداری پزشکی

* فناوری اطلاعات سلامت

** علوم آزمایشگاهی ۳

* قارچ شناسی پزشکی

* میکروب شناسی

* ویروس شناسی پزشکی

* انگل شناسی

** مجموعه علوم تغذیه

* علوم تغذیه

* علوم تغذیه در بحران و حوادث غیرمترقبه

* علوم بهداشتی در تغذیه

* تغذیه بالینی

* تغذیه ورزشی

** داروسازی

* شیمی دارویی

* کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی

* سم شناسی

* ترکیبات طبیعی و دارویی دریایی

68 پاسخ
 1. sara
  sara گفته:

  سلام
  لطفا تعداد قبولی های این رشته رو که از خدمات این موسسه استفاده کردند بفرمایید.
  و آیا با استفاده از این بسته آموزشی در این مدت باقی مانده من میتوانم میکروب شناسی غذایی تهران قبول شوم؟

  پاسخ
  • مشاور آمادگی آزمون دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور آمادگی آزمون دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   با سلام
   از نظر جامع و کامل بودن منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی موادغذایی تضمین است و شما با خواندن این منابع نیازی به منبع دیگری نخواهید داشت.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانم مریم
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وجود دارد.

   پاسخ
 2. فاطمه
  فاطمه گفته:

  کارنامه های سال قبل آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو میشه در اختیارمون بزارید برای نمونه؟

  پاسخ
  • مشاور دکتری و کارشناسی ارشد
   مشاور دکتری و کارشناسی ارشد گفته:

   وقت بخیر خانم فاطمه
   امکان ارائه کارنامه آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، برای ما امکان پذیر نمی باشد.

   پاسخ
 3. آرزو سعادت
  آرزو سعادت گفته:

  باسلام
  دیدم که تو بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی برای درس های بیوشیمی عمومی و قارچ شناسی از منابع خوبی استفاده کرده بودید. این دو کتاب رو می تونم بدون تهیه بسته کامل هم تهیه کنم؟؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم آرزو سعادت
   امکان خرید تک درس از بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وجود دارد.

   پاسخ
 4. سمیه میرانی
  سمیه میرانی گفته:

  با سلام
  من میخواستم در آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید؟؟؟؟

  پاسخ
  • مدیریت 6 مدیریت 6
   مدیریت 6 مدیریت 6 گفته:

   روز بخیر خانم میرانی
   بله ارسال به شهرستان هم داریم .
   برای سفارش آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی با شماره موسسه ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید۰

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حامد
   گروه مولفان سنجش امیر کبیر، تمام تلاش خود را نموده اند تا بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، جامع و کامل باشد و مطالب را پوشش دهد.

   پاسخ
 5. اسماعیل زاده
  اسماعیل زاده گفته:

  سلام
  آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی در کجا برگزار می گردد؟؟ در شهر اصفهان

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   آزمون های آزمایشی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، اینترنتی بوده و غیر حضوری در تاریخ های مقرر برگزار می گردد.

   پاسخ
 6. احمد موسیقی
  احمد موسیقی گفته:

  با عرض سلام
  یک سوال از خدمتتون داشتم ،بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی چه مدت زمان میبره تا به دستمون برسه ؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای احمد موسیقی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی نهایتا طی یک هفته کاری به دست شما خواهد رسید.

   پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم زهره محمدی
   بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی آنلاین می باشد.

   پاسخ
 7. اسفندیاری
  اسفندیاری گفته:

  سلام ببخشید آیا امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشدمیکروب شناسی مودغذایی بدون آزمون های آزمایشی آن وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   امکان خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی بدون آزمون های آزمایشی وجود دارد. آزمون های آزمایشی به صورت رایگان روی بسته قرار می گیرند.

   پاسخ
 8. حدیثه علیخانی
  حدیثه علیخانی گفته:

  سلام خسته نباشیدمیخواستم بپرسم آیا امکان خرید اقساطی بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی موادغذایی وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خانم حدیثه علیخانی
   خرید بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی به صورت نقدی می باشد.

   پاسخ
 9. اسماعیلی
  اسماعیلی گفته:

  خسته نباشید
  آیا بسته منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی موسسه شما برای کنکور همه درس ها را کفایت می کند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   تلاش نموده ایم تا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، تا حد امکان جامع و کامل باشند تا برای کنکور بتوانید به آن ها اعتماد کنید.

   پاسخ
 10. بهاری
  بهاری گفته:

  سلام
  آیا کتاب های موجود در بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی پزشکی سنجش امیرکبیر به روز هستند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر
   کتاب های موجود در پکیج منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی، طبق آخرین تغییرات به روزرسانی می گردند.

   پاسخ
 11. حسینعلی بهادری
  حسینعلی بهادری گفته:

  وقت بخیر
  با تشکر از مطالب خوبی که در سایت گذاشتین. اگر بخواهیم نمونه جزوات منابع کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو ببینیم از چه طریقی باید اقدام کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر آقای حسینعلی بهادری
   برای دریافت یا مشاهده نمونه جزوات بسته منابع کنکور ارشد میکروب شناسی موادغدایی شما می توانید بصورت حضوری اقدام کنید و یا درخواست خود را با عنوان نام رشته و کد آن به آدرس SANJESHAMIRKABIR@YAHOO.COM ارسال نمایید.

   پاسخ
 12. حسینی
  حسینی گفته:

  با سلام
  من میخواستم در آزمون آزمایشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی شرکت کنم لطفا راهنماییم کنید؟و اینکه جامعه آماریتون چندنفر هست؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   گروه مولفان سنجش امیرکبیر تمام تلاش خود را کرده اند تا بسته منابع زمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای خرید این بسته شما می توانید به صورت تلفنی، اینترنتی و یا حضوری اقدام کنید. به علت حجم زیاد داوطلبان و پوشش دهی کل رشته ها متاسفانه آمار دقیقی از قبولی دانشجویان نداریم.

   پاسخ
 13. sohrabi
  sohrabi گفته:

  سلام تعداد قبولی هایمیکروب شناسی غذایی که از خدمات این موسسه استفاده کردند چندنفر در سال هستند؟ آماری دارید؟.

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پک کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی موادغذایی می باشد و به علت اینک سنجش امیرکبیر کلیه رشته ها را پوشش می دهد آمار دقیق از قبولی داوطلبان نداریم. موفق باشید.

   پاسخ
 14. محسن بایرامی
  محسن بایرامی گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو خریداری کردم گفته بودید کتاب نحوه نگارش مقالات علمی و ISI داخل پکیج ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی میدهید اما داخل بسته نیست و کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور که در سایت ندیدم داخل بسته ارشد میکروب شناسی مواد غذایی هست لطفا توضیح دهید چرا یک کتاب زیاد و یک کتاب کم است آیا هردوی این کتب برابر هستند؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، درصورت بروز هرگونه مشکل در محتویات بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی موادغذایی می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. موفق باشید.

   پاسخ
 15. اکبری
  اکبری گفته:

  سلام
  بسته منابع آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو خریداری کردم گفته بودید کتاب نحوه نگارش مقالات علمی و ISI داخل پکیج ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی میدهید اما داخل بسته نیست و کتاب قانون جذب و راز قبولی در کنکور که در سایت ندیدم داخل بسته ارشد میکروب شناسی مواد غذایی هست لطفا توضیح دهید چرا یک کتاب زیاد و یک کتاب کم است آیا هردوی این کتب برابر هستند؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، پس از دریافت بسته منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی درصورت بروز هر گونه مشکل در محتویات بسته و دریافت مشاوره تلفنی رایگان در مورد محتویات پک می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 16. مرتضی هاشمی
  مرتضی هاشمی گفته:

  سلام
  در سایت سنجش امیرکبیر گفته اید آزمون های آنلاین کارشناسی ارشد میکروب شناسی موادغذایی همراه پکیج ارائه می شوند آیا فقط یکی دو مرحله رایگان است یا در کلیه مراحل آزمون آزمایشی ارشد میکروب شناسی موادغذایی میتونم رایگان شرکت کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای مرتضی هاشمی
   بسته آموزشی آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی موادغذایی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین و یا مکاتبه ای برگزار می گردند، که شما در صورت خرید این پکیج به صورت کامل می توانید در تمامی آزمون های این بسته به صورت آنلاین و رایگان شرکت کنید. موفق باشید.

   پاسخ
 17. شاهرخ
  شاهرخ گفته:

  سلام
  منابع آزمون ارشد میکروب شناسی موادغذایی سایت سنجش امیرکبیر رو چک کردم نسبت به سایت های دیگه خیلی کامل تر هست باورم نمیشه مولفی برای نوشتن کتاب از این همه منابع استفاده کرده باشه، لطفا به من جواب بدید که آیا منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی برای دروس مختلف واقعا از منابعی که نوشته شده استفاده شده یا جنبه تبلیغاتی دارند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی آقای شاهرخ
   سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج منابع کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی موادغذایی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این پک را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد، برای دریافت اطلاعات بیشتر از این پکیج می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید تا همکاران ما راهنمای شما باشند.

   پاسخ
 18. farrokh
  farrokh گفته:

  سلام
  بسته منابع کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو خریداری کردم زمان برگزاری آزمون های آزمایشی آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی چه زمانی است؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت شما داوطلب گرامی
   ضمن تشکر فراوان از انتخاب شما، پک آموزشی امتحان ارشد میکروب شناسی مواد غذایی سنجش امیرکبیر دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد، برای دریافت اطلاعات از برنامه زمانی آزمون ها می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 19. رامهرمز
  رامهرمز گفته:

  ببخشید میخاستم بپرسم آیا با خرید جزوات تک درس بسته منابع آزمون منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی هم در آزمون ها به صورت رایگان می توانید شرکت کنیم؟ آزمون های آزمایشی این رشته چند مرحله می باشند؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   وقت بخیر خدمت داوطلب گرامی
   بسته آموزشی طلایی نقره ای و برنزی منابع کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی دارای ۸ مرحله آزمون آزمایشی می باشد که به صورت آنلاین یا مکاتبه ای برگزار می گردند، و شما در صورت خرید این پک به صورت کامل می توانید به صورت رایگان در این آزمون ها شرکت کنید. موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 20. خداوردی
  خداوردی گفته:

  دی وی دی طلایی آزمون کارشناسی ارشد در بسته آموزشی پایه میکروب شناسی مواد غذایی هم وجود دارد ؟
  اگر خیر امکان تهیه آن کنار بسته پایه وجود دارد؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   موسسه سنجش امیرکبیر ارائه دهنده پکیج کنکور منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی می باشد و گروه مولفان این موسسه تمام تلاش خود را کرده اند تا این بسته را به صورت کامل و جامع ارائه دهند تا نیاز به مطالعه منابع بیشتر نباشد
   امکان تهیه تکدرس از هر کدام از محتویات وجود دارد
   برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با شماره ۰۲۱۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید

   پاسخ
 21. فاطمه
  فاطمه گفته:

  سلام
  منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی سایت سنجش امیرکبیر رو چک کردم نسبت به سایت های دیگه خیلی کامل تر هست باورم نمیشه مولفی برای نوشتن کتاب از این همه منابع استفاده کرده باشه، لطفا به من جواب بدید که آیا منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی برای دروس مختلف واقعا از منابعی که نوشته شده استفاده شده یا جنبه تبلیغاتی دارند؟
  اگر حتی از نصف منابع هم استفاده شده باشه پکیج آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت رو خریداری میکنم چون واقعا نسبت به وقتی که برای خوندنش میذارم میتونم از خوندن چندتا کتاب منبع جلو بیفتم
  بابت سایت و اطلاع رسانی خوبتون ممنون

  پاسخ
 22. مرتضی پور علی
  مرتضی پور علی گفته:

  سلام
  ممنون بابت مطالب خوبی که در سایت ارائه میدین. اگر بخوام نمونه جزوات منابع کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو ببینیم از چه راهی باید اقدام کنم؟

  پاسخ
 23. مهدی
  مهدی گفته:

  سلام خسته نباشید
  دو روز قبل بسته آموزشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو خریداری کردم اما هنوز کتب ارشد میکروب شناسی مواد غذایی دستم نرسیده، چند روز طول میکشه بسته کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی به دستم برسه؟ ضمنا در شهر مشهد هستم گفته بودید سفارش بدی زود میفرستیم
  تشکر

  پاسخ
 24. زهرا
  زهرا گفته:

  سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی سنجش امیرکبیر رو دو سال قبل خریداری کردم و رتبه یک رقمی آوردم طی این دو سال به چند نفر از دوستانم هم منابع آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی سنجش امیرکبیر رو معرفی کردم و خریداری کردن و از من بابت معرفی تشکر کردند زیرا رتبه خوب آوردند.
  ممنون

  پاسخ
 25. مریم
  مریم گفته:

  سلام
  بسته کنکور ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو خریدم سی دی نحوه نگارش مقالات علمی و ISI باز نمیشه نمیدونم باید چکار کنم باز بشه لطفا راهنمایی کنید بدونم مشکل از سی دی رام هست یا سی دی؟ دوست دارم همراه کتب آزمون ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی که میخونم سی دی ISI رو هم مشاهده کنم.

  پاسخ
 26. میترا
  میترا گفته:

  سلام
  تعداد مراحل آزمون های آزمایشی منابع کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی و نحوه برگزاری آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی وزارت بهداشت چه طور است؟

  پاسخ
 27. الناز
  الناز گفته:

  سوالی داشتم در مورد درصد درس ها در آزمون کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی اگه کسی بالای ۸۰ بزنه درس های اختصاصی رو بزنه و درس زبان رو ۱۰ درصد بزنه اون نمیتونه از ارشد وزارت بهداشت قبول بشه

  پاسخ
 28. زینب نجفی
  زینب نجفی گفته:

  سلام
  سوال داشتم می خواستم ببینم این بسته آموزشی ارشد وزارت بهداشت میکروب شناسی مواد غذایی همه درس ها به روز شده هستن؟

  پاسخ
 29. amir mohamadi
  amir mohamadi گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  می خواستم بپرسم میشه تکدرس های کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی را به صورت مجزا تهیه کنیم؟
  ممکن هست راهنمایی کنید چجوری تهیه کنم؟

  پاسخ
  • مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری
   مشاور آزمون کارشناسی ارشد و دکتری گفته:

   سلام
   تکدرس های ارشد رشته میکروب شناسی مواد غذایی موجود هست که می تونید اونها را از طریق سایت سنجش تکمیلی دات ای آر تهیه کنید البته توصیه می شود پکیج های پایه یا نقره ای را تهیه کنید که نسبت به تکدرس اقتصادی تر هستند و یک پکیج کامل مطابق با نیاز و خواسته شماست و شانس قبولی شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد. با شماره موسسه ۴۴۰۳۱۶۹۰ تماس بگیرید.

   پاسخ
 30. mohsen
  mohsen گفته:

  سلام
  پکیج کنکور کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی رو خریداری کردم کتابی با عنوان قانون جذب و راز قبولی در کنکور داخل بسته منابع ارشد میکروب شناسی مواد غذایی علوم پزشکی وجود داره این کتاب چیست و این که حتما باید بخونیم این کتاب رو؟
  از سایت خوبتون ممنون

  پاسخ
 31. وکیلی نیا
  وکیلی نیا گفته:

  خدا قوت
  من دانشجوی سال آخر هستم و تمایل دارم کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی شرکت کنم توصیه شما به عنوان مشاور چه می باشد؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *