آزمون دکتری فیتوشیمی

Phytochemistry PHD Test PhD test

 

آزمون دکتری فیتوشیمی

آزمون دکتری فیتوشیمی و آزمون آزمایشی دکتری فیتوشیمی عباراتی هستند که قبل از آزمون دکتری سراسری هر ساله در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، توسط داوطلبان آزمون دکتری فیتوشیمی سرچ می شود. بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری فیتوشیمی با توجه به هوش و فراست خود عبارت های کلیدی دیگری مثل بودجه بندی دکتری فیتوشیمی، بودجه بندی کنکور دکتری فیتوشیمی، بودجه بندی آزمون دکتری فیتوشیمی، کنکور آزمایشی دکتری فیتوشیمی، آزمون آزمایشی دکتری فیتوشیمی، آزمون آنلاین دکتری فیتوشیمی، سرفصل آزمون دکتری فیتوشیمی و آزمون اینترنتی دکتری فیتوشیمی را نیز جستجو کنند.

 

آزمون دکتری فیتوشیمی
 

هدف همه آنها یکی است و همگی با کمی تسریع یا تاخیر به اطلاعات و خبرهای مطلوب خود در سطح اینترنت دست می یابند البته لازم به ذکر است داوطلبان ازمون دکتری فیتوشیمی باید به صورت حرفه ای نحوه دقیق و علمی جستجوی اطلاعات را فرا گیرند تا به طور علمی بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند.

لذا مهم این است که داوطلبان ازمون دکتری فیتوشیمی، اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی معتبر و علمی پیگیری و رهگیری کنند. سایتی یا مجموعه ای که بتواند به طور صحیح پاسخگوی سوالات داوطلبان ازمون دکتری فیتوشیمی باشد. در این بستر پر تلاطم مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری اماده سازی منابع ازمون دکتری و دکتری سعی نموده است بستر اطلاعات برای داوطلبان ازمون دکتری فیتوشیمی را طوری فراهم کنند که داوطلبان کنکور دکتری فیتوشیمی بتوانند به راحتی اخبار، منابع و آزمون های آزمایشی درست و مطالب صحیح آموزشی خود را از سایت سنجش تکمیلی دات ای آر کسب کنند.

 

آزمون دکتری فیتوشیمی
 

همچنین داوطلبان عزیز امتحان دکتری فیتوشیمی می توانند در پایین همین صفحه، تمام سوالات خود را در زمینه بودجه بندی ازمون دکتری فیتوشیمی مطرح کنند. مشاوران عالی سنجش امیرکبیر، مشتاقانه پاسخگوی پرسش ها و سوالات داوطلبان عزیز ازمون دکتری فیتوشیمی در زمینه آزمون های آزمایشی دکتری فیتوشیمی در مقطع عالی و تکمیلی می باشند.
لذا به تمام داوطلبان کنکور دکتری فیتوشیمی توصیه میشود در چند ماه باقی مانده تا زمان ازمون دکتری فیتوشیمی، تمرکز بیشتری روی مطالب کنکور دکتری فیتوشیمی خود داشته باشند.

 

یکی از خدمات ارزشمند دیگر سنجش امیرکبیر که علاوه بر آزمون های آزمایشی برای رشته های مختلف تحصیلات تکمیلی مقطع دکتری و دکتری ارائه می شود، بسته آموزشی مکاتبه ای کنکور دکتری فیتوشیمی است که می توانید با کلیک روی بسته آموزشی ازمون دکتری فیتوشیمی، محتوای پکیج کنکور دکتری فیتوشیمی را مشاهده نمایید و درصورت تمایل نسبت به ثبت نام و خرید پکیج دکتری فیتوشیمی از وب سایت سنجش امیرکبیر اقدام نمایید.

 

آزمون آزمایشی دکتری فیتوشیمی سراسری و آزاد

آزمون آزمایشی دکتری فیتوشیمی سنجش امیرکبیر برای داوطلبان این رشته طراحی شده است،لذا بودجه بندی مباحث و سرفصل های آزمون های آزمایشی دکتری رشته فیتوشیمی در ذیل آورده شده است بنابراین این آزمون ها در قالب ۴ مرحله ازمون آزمایشی دکتری فیتوشیمی ، برای داوطلبان کنکور دکتری فیتوشیمی برگزار می شود.

 

 

ضرایب دروس امتحانی طبق جداول مربوطه دفترچه ثبت نام آزمون دکتری می باشد

 

درس فهرست مطالب
آزمون اول (۵۰% اول سرفصل)
زبان انگلیسی Vocabulary, Grammar, Comprehension, Cloze test
استعداد تحصیلی درک مطلب، تحلیلی، کمیتی
شیمی آلی پیشرفته مفاهیم شیمی فیزیک آلی، استریوشیمی (شیمی فضایی)، جانشینی هسته دوستی
شیمی ترکیبات طبیعی کربوهیدراتها، آمینواسیدها و پروتئین، نوکلئوتیدها و اسیدهای نوکلئیک، ترکیبات طبیعی، ترپنوئیدها
جداسازی و شناسایی ترکیبات طبیعی Hplc، آشکارسازها،GC، MS،کروماتوگرافی زوج یونی، کروماتوگرافی گازی (GLC – GSC)و جذب سطحی و فازمعکوس
آزمون دوم (۵۰% دوم سرفصل)
زبان انگلیسی Vocabulary, Grammar, Comprehension
استعداد تحصیلی درک مطلب، تحلیلی، کمیتی
شیمی آلی پیشرفته افزایش قطبی و واکنش های حذفی، واکنش های ترکیبات کربونیلی، کربوآنیون ها و کاربن ها
شیمی ترکیبات طبیعی آلکالوئیدها، فلاونوئیدها، استروئیدها، روشهای آنالیز و جداسازی
جداسازی و شناسایی ترکیبات طبیعی کروماتوگرافی مایع با کارایی بالا SFC، استخراج با سیال فوق بحرانی (SFE)، طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته (NMR)،طیف سنجی جرمی
آزمون سوم (جامع)
کلیه دروس مرحله ۱ و ۲ مباحث آزمون اول و دوم
آزمون چهارم (جامع)
کلیه دروس مرحله ۱ و ۲ مباحث آزمون اول و دوم

 

 

آزمون آزمایشی دکتری فیتوشیمی
 

Phytochemistry PHD Test PhD test

Phytochemical PHD Phytochemical PHD Test and Phytochemical PHD Test Phrases are phrases that are pre-tested by PHD PHD PHD in pre-doctoral thesis every year on Google or other search engines. Many phytochemistry PhD candidates volunteered for their own intelligence and freshness. Other key phrases such as phytochemical doctoral budgeting, phytochemical doctoral budgeting, Phytochemical PHD PHD, phytochemistry PHD PHD Phytochemical test, Phytochemistry PHD Phytochemical PHD PHD PHD PHD Test Examination.

 

کنکور آزمایشی دکتری فیتوشیمی
 

 

به داوطلبان کنکور دکتری توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون دکتری را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور دکتری برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون دکتری سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول دکتری و اخبار دکتری و مشاوره دکتری را نیز مورد بازدید قرار دهند.

 

فیتوشیمی

۱- منابع آزمون دکتری

۲- زمان ثبت نام آزمون دکتری

۳- زمان برگزاری آزمون دکتری

۴- ثبت نام دکتری

۵- ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد

۶- دفترچه ثبت نام آزمون دکتری

۷- شرایط ثبت نام دکتری

۸- مدارک ثبت نام دکتری

۹- هزینه ثبت نام دکتری

۱۰- فرم صلاحیت عمومی آزمون دکتری

۱۱- کارت ورود به جلسه آزمون دکتری

۱۲- تمدید مهلت ثبت نام دکتری

۱۳- ویرایش اطلاعات ثبت نام دکتری

۱۴- نتایج اولیه آزمون دکتری

۱۵- توضیحات کارنامه آزمون دکتری

۱۶- مصاحبه دکتری

۱۷- مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

۱۸- شهریه دکتری

۱۹- شهریه دکتری دانشگاه آزاد

۲۰- دفترچه انتخاب رشته دکتری

۲۱- انتخاب رشته دکتری

۲۲- تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری

۲۳- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری

۲۴- دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

۲۵- انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

۲۶- نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری دانشگاه آزاد

۲۷- شناسه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *