ارشد آمار

ارشد آمار، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور آمار کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون آمار توسعه دهد. به داوطلبان امتحان آمار که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون آمار برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای آمار را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای آمار

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ آمار، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد آمار همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی آمار هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون آمار را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور آمار، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی آمار، آزمون های آزمایشی آمار و بسته های آموزشی آمار ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد آمار

بسته ارشد آمار

 

ارشد آمار

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی آمار کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی علوم ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی ماتریس ها و جبرخطی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی آنالیز ریاضی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی آنالیز عددی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار ریاضی و احتمال کلیک کنید

برای خرید کتاب رگرسیون کلیک کنید

برای خرید کتاب نمونه گیری کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد آمار

 

آزمون آزمایشی ارشد آمار

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.