ارشد ارتباط تصویری

ارشد ارتباط تصویری، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور ارتباط تصویری کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون ارتباط تصویری توسعه دهد. به داوطلبان امتحان ارتباط تصویری که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون ارتباط تصویری برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای ارتباط تصویری را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای ارتباط تصویری

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ ارتباط تصویری، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد ارتباط تصویری همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی ارتباط تصویری هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون ارتباط تصویری را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور ارتباط تصویری، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی ارتباط تصویری، آزمون های آزمایشی ارتباط تصویری و بسته های آموزشی ارتباط تصویری ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد ارتباط تصویری

بسته ارشد ارتباط تصویری

 

ارشد ارتباط تصویری

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی ارتباط تصویری کلیک کنید

برای خرید کتاب فرهنگ، هنر و ادبیات ایران و جهان ارتباط تصویری کلیک کنید

برای خرید کتاب نقد هنری و ادبی ارتباط تصویری کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری عکاسی ارتباط تصویری کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد ارتباط تصویری

 

آزمون آزمایشی ارشد ارتباط تصویری

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.