ارشد اطلاعات استراتژیک

ارشد اطلاعات استراتژیک، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور اطلاعات استراتژیک کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون اطلاعات استراتژیک توسعه دهد. به داوطلبان امتحان اطلاعات استراتژیک که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون اطلاعات استراتژیک برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای اطلاعات استراتژیک را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای اطلاعات استراتژیک

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ اطلاعات استراتژیک، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد اطلاعات استراتژیک همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی اطلاعات استراتژیک هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون اطلاعات استراتژیک را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور اطلاعات استراتژیک، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی اطلاعات استراتژیک، آزمون های آزمایشی اطلاعات استراتژیک و بسته های آموزشی اطلاعات استراتژیک ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد اطلاعات استراتژیک

بسته ارشد اطلاعات استراتژیک

 

ارشد اطلاعات استراتژیک

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی اطلاعات استراتژیک کلیک کنید

برای خرید کتاب جغرافیای نظامی ایران و کشورهای همجوار اطلاعات استراتژیک کلیک کنید

برای خرید کتاب اطلاعات کلیک کنید

برای خرید کتاب علم سیاست اطلاعات استراتژیک کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول روابط بین الملل اطلاعات استراتژیک کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد اطلاعات استراتژیک

 

آزمون آزمایشی ارشد اطلاعات استراتژیک

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.