ارشد امور فرهنگی

ارشد امور فرهنگی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور امور فرهنگی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون امور فرهنگی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان امور فرهنگی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون امور فرهنگی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای امور فرهنگی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای امور فرهنگی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ امور فرهنگی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد امور فرهنگی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی امور فرهنگی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون امور فرهنگی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور امور فرهنگی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی امور فرهنگی، آزمون های آزمایشی امور فرهنگی و بسته های آموزشی امور فرهنگی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد امور فرهنگی

بسته ارشد امور فرهنگی

 

ارشد امور فرهنگی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی امور فرهنگی کلیک کنید

برای خرید کتاب تئوریهای سازمان و مدیریت کلیک کنید

برای خرید کتاب نظریه های فرهنگی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار امور فرهنگی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش تحقیق امور فرهنگی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت نهادهای فرهنگی در ایران کلیک کنید

برای خرید کتاب فرهنگ و هنر ایران و جهان کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد امور فرهنگی

 

آزمون آزمایشی ارشد امور فرهنگی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *