ارشد ایمنی صنعتی

ارشد ایمنی صنعتی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور ایمنی صنعتی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون ایمنی صنعتی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان ایمنی صنعتی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون ایمنی صنعتی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای ایمنی صنعتی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای ایمنی صنعتی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ ایمنی صنعتی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد ایمنی صنعتی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی ایمنی صنعتی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون ایمنی صنعتی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور ایمنی صنعتی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی ایمنی صنعتی، آزمون های آزمایشی ایمنی صنعتی و بسته های آموزشی ایمنی صنعتی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد ایمنی صنعتی

بسته ارشد ایمنی صنعتی

 

ارشد ایمنی صنعتی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی ایمنی صنعتی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی مهندسی ایمنی صنعتی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار مهندسی ایمنی صنعتی کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (صدا و ارتعاش) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (ارگونومی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (پرتو) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (تنش های حرارتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (تهویه صنعتی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (روشنایی محیط کار) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (سم شناسی و بیماری های شغلی) کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت محیط کار (عوامل شیمیایی) کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی محیط کار (ایمنی در صنایع نفت) کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی محیط کار (اصول ایمنی) کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی محیط کار (طراحی سیستم های ایمنی) کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی محیط کار (منابع مدیریت ریسک) کلیک کنید

برای خرید کتاب مهندسی محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت محیط زیست کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد مهندسی ایمنی صنعتی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد ایمنی صنعتی

 

آزمون آزمایشی ارشد ایمنی صنعتی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.