ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور ایمنی شناسی دامپزشکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون ایمنی شناسی دامپزشکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان ایمنی شناسی دامپزشکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون ایمنی شناسی دامپزشکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای ایمنی شناسی دامپزشکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای ایمنی شناسی دامپزشکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ ایمنی شناسی دامپزشکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی ایمنی شناسی دامپزشکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون ایمنی شناسی دامپزشکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور ایمنی شناسی دامپزشکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی ایمنی شناسی دامپزشکی، آزمون های آزمایشی ایمنی شناسی دامپزشکی و بسته های آموزشی ایمنی شناسی دامپزشکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

بسته ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی ایمنی‌شناسی دامپزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمونولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب باکتری‌شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ویروس‌شناسی ایمنی شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول انگل‌شناسی دامپزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی ایمنی شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی مولکولی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی سلولی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

 

آزمون آزمایشی ارشد ایمنی شناسی دامپزشکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.