ارشد بهداشت پرتوها

ارشد بهداشت پرتوها، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور بهداشت پرتوها کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون بهداشت پرتوها توسعه دهد. به داوطلبان امتحان بهداشت پرتوها که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون بهداشت پرتوها برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای بهداشت پرتوها را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای بهداشت پرتوها

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ بهداشت پرتوها، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد بهداشت پرتوها همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی بهداشت پرتوها هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون بهداشت پرتوها را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور بهداشت پرتوها، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی بهداشت پرتوها، آزمون های آزمایشی بهداشت پرتوها و بسته های آموزشی بهداشت پرتوها ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد بهداشت پرتوها

بسته ارشد بهداشت پرتوها

 

ارشد بهداشت پرتوها

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب کلیات بهداشت محیط بهداشت پرتوها کلیک کنید

برای خرید کتاب آلودگی هوا بهداشت پرتوها کلیک کنید

برای خرید کتاب تصفیه آب و فاضلاب بهداشت پرتوها کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی و میکروبیولوژی آب و فاضلاب بهداشت پرتوها کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت مواد زائد و جامد، سمی و خطرناک بهداشت پرتوها کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد بهداشت پرتوها

 

آزمون آزمایشی ارشد بهداشت پرتوها

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *