ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی

ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور تاریخ هنر ایران اسلامی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون تاریخ هنر ایران اسلامی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان تاریخ هنر ایران اسلامی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون تاریخ هنر ایران اسلامی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای تاریخ هنر ایران اسلامی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای تاریخ هنر ایران اسلامی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ تاریخ هنر ایران اسلامی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی تاریخ هنر ایران اسلامی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون تاریخ هنر ایران اسلامی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور تاریخ هنر ایران اسلامی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی تاریخ هنر ایران اسلامی، آزمون های آزمایشی تاریخ هنر ایران اسلامی و بسته های آموزشی تاریخ هنر ایران اسلامی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی

بسته ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی

 

ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی تاریخ هنر کلیک کنید

برای خرید کتاب فرهنگ، هنر و ادبیات ایران و جهان تاریخ هنر کلیک کنید

برای خرید کتاب نقد هنری و ادبی تاریخ هنر کلیک کنید

برای خرید کتاب فلسفه غرب و زیبایی شناسی تاریخ هنر کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول فلسفی و عرفان اسلامی تاریخ هنر کلیک کنید

برای خرید کتاب شناخت مواد و مصالح تاریخ هنر کلیک کنید

برای خرید کتاب هنرهای دستی و سیر تحول آن در ایران و جهان تاریخ هنر کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی

 

آزمون آزمایشی ارشد تاریخ هنر ایران اسلامی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.