ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

ارشد ترویج و آموزش کشاورزی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور ترویج و آموزش کشاورزی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون ترویج و آموزش کشاورزی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان ترویج و آموزش کشاورزی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون ترویج و آموزش کشاورزی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای ترویج و آموزش کشاورزی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای ترویج و آموزش کشاورزی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ ترویج و آموزش کشاورزی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی ترویج و آموزش کشاورزی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون ترویج و آموزش کشاورزی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور ترویج و آموزش کشاورزی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی ترویج و آموزش کشاورزی، آزمون های آزمایشی ترویج و آموزش کشاورزی و بسته های آموزشی ترویج و آموزش کشاورزی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

بسته ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی ترویج و آموزش کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول ترویج کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول آموزش کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب آموزش بزرگسالان کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت در ترویج و آموزش کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب توسعه کشاورزی و عمران روستایی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

 

آزمون آزمایشی ارشد ترویج و آموزش کشاورزی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *