ارشد تهیه کنندگی

ارشد تهیه کنندگی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور تهیه کنندگی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون تهیه کنندگی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان تهیه کنندگی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون تهیه کنندگی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای تهیه کنندگی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای تهیه کنندگی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ تهیه کنندگی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد تهیه کنندگی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی تهیه کنندگی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون تهیه کنندگی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور تهیه کنندگی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی تهیه کنندگی، آزمون های آزمایشی تهیه کنندگی و بسته های آموزشی تهیه کنندگی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد تهیه کنندگی

بسته ارشد تهیه کنندگی

 

ارشد تهیه کنندگی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی تهیه کنندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب فرهنگ، هنر و ادبیات ایران و جهان تهیه کنندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب دانستنی های هنری تهیه کنندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب درک تصویر و خلاقیت نمایشی تهیه کنندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب شناخت وسایل جمعی تهیه کنندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری هنری تهیه کنندگی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد تهیه کنندگی

 

آزمون آزمایشی ارشد تهیه کنندگی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.