ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی، آزمون های آزمایشی رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی و بسته های آموزشی رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

بسته ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

 

ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک پرتوها کلیک کنید

برای خرید کتاب رادیوبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی رادیوبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیولوژی سلولی رادیوبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک عمومی رادیوبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب تشریح رادیوبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی انسانی رادیوبیولوژی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار رادیوبیولوژی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

 

آزمون آزمایشی ارشد رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *