ارشد رفاه اجتماعی

ارشد رفاه اجتماعی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور رفاه اجتماعی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون رفاه اجتماعی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان رفاه اجتماعی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون رفاه اجتماعی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای رفاه اجتماعی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای رفاه اجتماعی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ رفاه اجتماعی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد رفاه اجتماعی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی رفاه اجتماعی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون رفاه اجتماعی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور رفاه اجتماعی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی رفاه اجتماعی، آزمون های آزمایشی رفاه اجتماعی و بسته های آموزشی رفاه اجتماعی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد رفاه اجتماعی

بسته ارشد رفاه اجتماعی

 

ارشد رفاه اجتماعی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب نظریه‌های جامعه‌شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار و روش تحقیق کلیک کنید

برای خرید کتاب سازمان و مدیریت کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد خرد رفاه اجتماعی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کلان رفاه اجتماعی کلیک کنید

برای خرید کتاب تامین و رفاه اجتماعی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی اجتماعی رفاه اجتماعی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد رفاه اجتماعی

 

آزمون آزمایشی ارشد رفاه اجتماعی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.