ارشد روابط بین الملل

ارشد روابط بین الملل، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور روابط بین الملل کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون روابط بین الملل توسعه دهد. به داوطلبان امتحان روابط بین الملل که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون روابط بین الملل برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای روابط بین الملل را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای روابط بین الملل

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ روابط بین الملل، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد روابط بین الملل همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی روابط بین الملل هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون روابط بین الملل را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور روابط بین الملل، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی روابط بین الملل، آزمون های آزمایشی روابط بین الملل و بسته های آموزشی روابط بین الملل ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد روابط بین الملل

بسته ارشد روابط بین الملل

 

ارشد روابط بین الملل

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی روابط بین الملل کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول روابط بین الملل و سیاست خارجی کلیک کنید

برای خرید کتاب اندیشه های سیاسی (غرب و اسلام) روابط بین الملل کلیک کنید

برای خرید کتاب جهان سوم و مسائل آن روابط بین الملل کلیک کنید

برای خرید کتاب حقوق بین الملل عمومی روابط بین الملل کلیک کنید

برای خرید کتاب سازمان های بین المللی کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ روابط بین الملل کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد روابط بین الملل

 

آزمون آزمایشی ارشد روابط بین الملل

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *