ارشد زبانهای باستانی ایران

ارشد زبانهای باستانی ایران، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور زبانهای باستانی ایران کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون زبانهای باستانی ایران توسعه دهد. به داوطلبان امتحان زبانهای باستانی ایران که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون زبانهای باستانی ایران برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای زبانهای باستانی ایران را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زبانهای باستانی ایران

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ زبانهای باستانی ایران، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد زبانهای باستانی ایران همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی زبانهای باستانی ایران هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون زبانهای باستانی ایران را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور زبانهای باستانی ایران، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی زبانهای باستانی ایران، آزمون های آزمایشی زبانهای باستانی ایران و بسته های آموزشی زبانهای باستانی ایران ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد زبانهای باستانی ایران

بسته ارشد زبانهای باستانی ایران

 

ارشد زبانهای باستانی ایران

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی زبانهای باستانی ایران کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و دستور زبان فارسی کلیک کنید

برای خرید کتاب مقدمات زبانشناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ و فرهنگ ایران پیش از اسلام کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد زبانهای باستانی ایران

 

آزمون آزمایشی ارشد زبانهای باستانی ایران

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *