ارشد زراعت و اصلاح نباتات

ارشد زراعت و اصلاح نباتات، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور زراعت و اصلاح نباتات کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون زراعت و اصلاح نباتات توسعه دهد. به داوطلبان امتحان زراعت و اصلاح نباتات که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون زراعت و اصلاح نباتات برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای زراعت و اصلاح نباتات را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زراعت و اصلاح نباتات

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ زراعت و اصلاح نباتات، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد زراعت و اصلاح نباتات همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی زراعت و اصلاح نباتات هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون زراعت و اصلاح نباتات را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور زراعت و اصلاح نباتات، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی زراعت و اصلاح نباتات، آزمون های آزمایشی زراعت و اصلاح نباتات و بسته های آموزشی زراعت و اصلاح نباتات ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد زراعت و اصلاح نباتات

بسته ارشد زراعت و اصلاح نباتات

 

ارشد زراعت و اصلاح نباتات

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی زراعت و اصلاح نباتات کلیک کنید

برای خرید کتاب زراعت کلیک کنید

برای خرید کتاب طرح آزمایش های کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار و احتمالات زراعت کلیک کنید

برای خرید کتاب اصلاح نباتات کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی گیاهان زراعی کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی زراعت کلیک کنید

برای خرید کتاب خاکشناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب گواهی و کنترل بذر کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول مبارزه با آفات و بیماریهای گیاهی و علف هرز کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد زراعت و اصلاح نباتات

 

آزمون آزمایشی ارشد زراعت و اصلاح نباتات

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *