ارشد زیست شناسی جانوری

ارشد زیست شناسی جانوری، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور زیست شناسی جانوری کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون زیست شناسی جانوری توسعه دهد. به داوطلبان امتحان زیست شناسی جانوری که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون زیست شناسی جانوری برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای زیست شناسی جانوری را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای زیست شناسی جانوری

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ زیست شناسی جانوری، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد زیست شناسی جانوری همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی زیست شناسی جانوری هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون زیست شناسی جانوری را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور زیست شناسی جانوری، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی زیست شناسی جانوری، آزمون های آزمایشی زیست شناسی جانوری و بسته های آموزشی زیست شناسی جانوری ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد زیست شناسی جانوری

بسته ارشد زیست شناسی جانوری

 

ارشد زیست شناسی جانوری

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی گیاهی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروب شناسی زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی مولکولی زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی سلولی زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ایمونوژنیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (تکوین و مشاوره ژنتیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک انسانی) زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک جمعیت) زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک سرطان) کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (سیتوژنتیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (مهندسی ژنتیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوفیزیک زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب تکامل زیست شناسی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی جانوری کلیک کنید

برای خرید کتاب جانورشناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکوین جانوری (منابع بافت شناسی) کلیک کنید

برای خرید کتاب تکوین جانوری (منابع جنین شناسی) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد زیست شناسی جانوری

 

آزمون آزمایشی ارشد زیست شناسی جانوری

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.