ارشد علوم اطلاعاتی

ارشد علوم اطلاعاتی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم اطلاعاتی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم اطلاعاتی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم اطلاعاتی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم اطلاعاتی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم اطلاعاتی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم اطلاعاتی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم اطلاعاتی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم اطلاعاتی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم اطلاعاتی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم اطلاعاتی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم اطلاعاتی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم اطلاعاتی، آزمون های آزمایشی علوم اطلاعاتی و بسته های آموزشی علوم اطلاعاتی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم اطلاعاتی

بسته ارشد علوم اطلاعاتی

 

ارشد علوم اطلاعاتی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم اطلاعاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات عمومی علوم اطلاعاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی عمومی علوم اطلاعاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک پایه (۱) علوم اطلاعاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیک پایه (۲) علوم اطلاعاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست شناسی علوم اطلاعاتی کلیک کنید

برای خرید کتاب فیزیولوژی عمومی (پزشکی) کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروبیولوژی عمومی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم اطلاعاتی

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم اطلاعاتی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.