ارشد علوم انتقال خون

ارشد علوم انتقال خون، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم انتقال خون کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم انتقال خون توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم انتقال خون که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم انتقال خون برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم انتقال خون را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم انتقال خون

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم انتقال خون، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم انتقال خون همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم انتقال خون هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم انتقال خون را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم انتقال خون، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم انتقال خون، آزمون های آزمایشی علوم انتقال خون و بسته های آموزشی علوم انتقال خون ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم انتقال خون

بسته ارشد علوم انتقال خون

 

ارشد علوم انتقال خون

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی‌ شناسی علوم انتقال خون کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی علوم انتقال خون کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی مولکولی علوم انتقال خون کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی سلولی علوم انتقال خون کلیک کنید

برای خرید کتاب خون‌شناسی و بانک خون علوم انتقال خون کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم انتقال خون

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم انتقال خون

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.