ارشد علوم شناختی

ارشد علوم شناختی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم شناختی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم شناختی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم شناختی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم شناختی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم شناختی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم شناختی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم شناختی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم شناختی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم شناختی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم شناختی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم شناختی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم شناختی، آزمون های آزمایشی علوم شناختی و بسته های آموزشی علوم شناختی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم شناختی

بسته ارشد علوم شناختی

 

ارشد علوم شناختی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی علوم شناختی کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی شناختی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار علوم شناختی کلیک کنید

برای خرید کتاب روش تحقیق علوم شناختی کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی علوم اعصاب کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول علوم شناختی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم شناختی

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم شناختی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.