ارشد علوم و صنایع غذائی

ارشد علوم و صنایع غذائی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم و صنایع غذائی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم و صنایع غذائی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم و صنایع غذائی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم و صنایع غذائی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم و صنایع غذائی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم و صنایع غذائی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم و صنایع غذائی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم و صنایع غذائی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم و صنایع غذائی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم و صنایع غذائی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم و صنایع غذائی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم و صنایع غذائی، آزمون های آزمایشی علوم و صنایع غذائی و بسته های آموزشی علوم و صنایع غذائی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم و صنایع غذائی

بسته ارشد علوم و صنایع غذائی

 

ارشد علوم و صنایع غذائی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروبیولوژی موادغذایی صنایع غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی مواد غذایی صنایع غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب کنترل کیفی مواد غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (روغن) صنایع غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (غلات) صنایع غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (قند و شکر) صنایع غذایی کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی مواد غذایی (کنسرو) صنایع غذایی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم و صنایع غذائی

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم و صنایع غذائی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *