ارشد علوم و مهندسی جنگل

ارشد علوم و مهندسی جنگل، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور علوم و مهندسی جنگل کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون علوم و مهندسی جنگل توسعه دهد. به داوطلبان امتحان علوم و مهندسی جنگل که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون علوم و مهندسی جنگل برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای علوم و مهندسی جنگل را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای علوم و مهندسی جنگل

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ علوم و مهندسی جنگل، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد علوم و مهندسی جنگل همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی علوم و مهندسی جنگل هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون علوم و مهندسی جنگل را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور علوم و مهندسی جنگل، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی علوم و مهندسی جنگل، آزمون های آزمایشی علوم و مهندسی جنگل و بسته های آموزشی علوم و مهندسی جنگل ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد علوم و مهندسی جنگل

بسته ارشد علوم و مهندسی جنگل

 

ارشد علوم و مهندسی جنگل

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی جنگلداری کلیک کنید

برای خرید کتاب جنگل شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب اکولوژی جنگل کلیک کنید

برای خرید کتاب جنگلداری کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار و اندازه گیری جنگل کلیک کنید

برای خرید کتاب بهره برداری و حمل و نقل چوب کلیک کنید

برای خرید کتاب قوانین جنگل کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد جنگل کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی جنگل

 

آزمون آزمایشی ارشد علوم و مهندسی جنگل

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *