ارشد فیزیوتراپی ورزشی

ارشد فیزیوتراپی ورزشی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور فیزیوتراپی ورزشی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون فیزیوتراپی ورزشی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان فیزیوتراپی ورزشی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون فیزیوتراپی ورزشی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای فیزیوتراپی ورزشی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای فیزیوتراپی ورزشی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ فیزیوتراپی ورزشی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد فیزیوتراپی ورزشی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی فیزیوتراپی ورزشی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون فیزیوتراپی ورزشی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور فیزیوتراپی ورزشی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی فیزیوتراپی ورزشی، آزمون های آزمایشی فیزیوتراپی ورزشی و بسته های آموزشی فیزیوتراپی ورزشی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد فیزیوتراپی ورزشی

بسته ارشد فیزیوتراپی ورزشی

 

ارشد فیزیوتراپی ورزشی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیومکانیک ۱ و ۲ و ۳ کلیک کنید

برای خرید کتاب ارزشیابی و اندازه‌گیری کلیک کنید

برای خرید کتاب تمرین‌درمانی ۱ و ۲ و ۳ کلیک کنید

برای خرید کتاب الکتروتراپی کلیک کنید

برای خرید کتاب ارتز و پروتز فیزیوتراپی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد فیزیوتراپی ورزشی

 

آزمون آزمایشی ارشد فیزیوتراپی ورزشی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *