ارشد قارچ شناسی پزشکی

ارشد قارچ شناسی پزشکی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور قارچ شناسی پزشکی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون قارچ شناسی پزشکی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان قارچ شناسی پزشکی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون قارچ شناسی پزشکی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای قارچ شناسی پزشکی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای قارچ شناسی پزشکی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ قارچ شناسی پزشکی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی قارچ شناسی پزشکی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون قارچ شناسی پزشکی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور قارچ شناسی پزشکی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی قارچ شناسی پزشکی، آزمون های آزمایشی قارچ شناسی پزشکی و بسته های آموزشی قارچ شناسی پزشکی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی

بسته ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب باکتری ‌شناسی کلیک کنید

برای خرید کتاب قارچ‌ شناسی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب ایمنی‌شناسی قارچ شناسی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب انگل ‌شناسی قارچ شناسی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی مولکولی قارچ شناسی پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی سلولی قارچ شناسی پزشکی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد قارچ شناسی پزشکی

 

آزمون آزمایشی ارشد قارچ شناسی پزشکی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.