ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری

ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مدیریت کسب و کار و امور شهری کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مدیریت کسب و کار و امور شهری توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مدیریت کسب و کار و امور شهری که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مدیریت کسب و کار و امور شهری برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مدیریت کسب و کار و امور شهری را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مدیریت کسب و کار و امور شهری

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مدیریت کسب و کار و امور شهری، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مدیریت کسب و کار و امور شهری هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مدیریت کسب و کار و امور شهری را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مدیریت کسب و کار و امور شهری، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مدیریت کسب و کار و امور شهری، آزمون های آزمایشی مدیریت کسب و کار و امور شهری و بسته های آموزشی مدیریت کسب و کار و امور شهری ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری

بسته ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری

 

ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مدیریت کسب و کار و امور شهری کلیک کنید

برای خرید کتاب استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت کلیک کنید

برای خرید کتاب دانش مسائل روز در زمینه مدیریت موسسات تولیدی، خدماتی و طرح های عمرانی کلیک کنید

برای خرید کتاب نظریه های عمومی مدیریت کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان فارسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری

 

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت کسب و کار و امور شهری

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *