ارشد مدیریت کشاورزی

ارشد مدیریت کشاورزی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مدیریت کشاورزی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مدیریت کشاورزی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مدیریت کشاورزی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مدیریت کشاورزی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مدیریت کشاورزی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مدیریت کشاورزی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مدیریت کشاورزی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مدیریت کشاورزی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مدیریت کشاورزی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مدیریت کشاورزی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مدیریت کشاورزی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مدیریت کشاورزی، آزمون های آزمایشی مدیریت کشاورزی و بسته های آموزشی مدیریت کشاورزی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مدیریت کشاورزی

بسته ارشد مدیریت کشاورزی

 

ارشد مدیریت کشاورزی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مدیریت کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب زراعت مدیریت کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب باغبانی عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار مدیریت کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب مدیریت مزرعه مدیریت کشاورزی کلیک کنید

برای خرید کتاب ترویج و توسعه کشاورزی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت کشاورزی

 

آزمون آزمایشی ارشد مدیریت کشاورزی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *