ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی، آزمون های آزمایشی مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی و بسته های آموزشی مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

بسته ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

 

ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی کلیک کنید

برای خرید کتاب فرهنگ، هنر و ادبیات ایران و جهان مرمت اشیا کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری مرمت اشیا کلیک کنید

برای خرید کتاب آسیب شناسی و فن شناسی آثار کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

 

آزمون آزمایشی ارشد مرمت اشیاء فرهنگی و تاریخی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.