ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی، آزمون های آزمایشی مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی و بسته های آموزشی مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

بسته ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

 

ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی کلیک کنید

برای خرید کتاب فرهنگ و هنر ایران و جهان مرمت و احیای بناها کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری مرمت کلیک کنید

برای خرید کتاب آسیب شناسی و فن شناسی بناهای سنتی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

 

آزمون آزمایشی ارشد مرمت و احیای بناها و بافت های تاریخی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.