ارشد مشاوره در مامایی

ارشد مشاوره در مامایی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مشاوره در مامایی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مشاوره در مامایی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مشاوره در مامایی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مشاوره در مامایی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مشاوره در مامایی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مشاوره در مامایی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مشاوره در مامایی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مشاوره در مامایی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مشاوره در مامایی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مشاوره در مامایی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مشاوره در مامایی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مشاوره در مامایی، آزمون های آزمایشی مشاوره در مامایی و بسته های آموزشی مشاوره در مامایی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مشاوره در مامایی

بسته ارشد مشاوره در مامایی

 

ارشد مشاوره در مامایی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب بارداری و زایمان کلیک کنید

برای خرید کتاب بیماریهای زنان کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت، تغذیه مادر و کودک و تنظیم خانواده کلیک کنید

برای خرید کتاب نوزادان و مراقبت‌های مربوطه کلیک کنید

برای خرید کتاب روانپزشکی در مامایی و اختلالات جنسی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مشاوره در مامایی

 

آزمون آزمایشی ارشد مشاوره در مامایی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *