ارشد مهندسی صنایع

ارشد مهندسی صنایع، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی صنایع کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی صنایع توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی صنایع که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی صنایع برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی صنایع را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی صنایع

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی صنایع، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی صنایع همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی صنایع هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی صنایع را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی صنایع، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی صنایع، آزمون های آزمایشی مهندسی صنایع و بسته های آموزشی مهندسی صنایع ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی صنایع

بسته ارشد مهندسی صنایع

 

ارشد مهندسی صنایع

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی صنایع کلیک کنید

برای خرید کتاب تحقیق در عملیات ۱ و ۲ کلیک کنید

برای خرید کتاب تئوری احتمال و آمار مهندسی کلیک کنید

برای خرید کتاب طرح ریزی واحدهای صنعتی کلیک کنید

برای خرید کتاب کنترل کیفیت آماری کلیک کنید

برای خرید کتاب برنامه ریزی و کنترل پروژه کلیک کنید

برای خرید کتاب برنامه ریزی و کنترل تولید و موجودی ها کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد مهندسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی صنایع کلیک کنید

برای خرید کتاب اقتصاد عمومی ۱ و ۲ کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول مدیریت و تئوری سازمان کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی صنایع

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی صنایع

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.