ارشد مهندسی فضای سبز

ارشد مهندسی فضای سبز، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی فضای سبز کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی فضای سبز توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی فضای سبز که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی فضای سبز برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی فضای سبز را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی فضای سبز

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی فضای سبز، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی فضای سبز همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی فضای سبز هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی فضای سبز را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی فضای سبز، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی فضای سبز، آزمون های آزمایشی مهندسی فضای سبز و بسته های آموزشی مهندسی فضای سبز ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی فضای سبز

بسته ارشد مهندسی فضای سبز

 

ارشد مهندسی فضای سبز

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی فضای سبز کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری طراحی منظر و فضای سبز (جلد ۱) کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری طراحی منظر و فضای سبز (جلد ۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب اطلاعات عمومی گیاهان (جلد ۱) کلیک کنید

برای خرید کتاب اطلاعات عمومی گیاهان (جلد ۲) کلیک کنید

برای خرید کتاب مبانی نظری منظر سخت کلیک کنید

برای خرید کتاب تاریخ باغ و باغسازی مهندسی فضای سبز کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی فضای سبز

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی فضای سبز

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *