ارشد مهندسی معماری کشتی

ارشد مهندسی معماری کشتی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی معماری کشتی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی معماری کشتی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی معماری کشتی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی معماری کشتی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی معماری کشتی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی معماری کشتی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی معماری کشتی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی معماری کشتی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی معماری کشتی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی معماری کشتی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی معماری کشتی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی معماری کشتی، آزمون های آزمایشی مهندسی معماری کشتی و بسته های آموزشی مهندسی معماری کشتی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی معماری کشتی

بسته ارشد مهندسی معماری کشتی

 

ارشد مهندسی معماری کشتی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی معماری کشتی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی معماری کشتی کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی معماری کشتی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی مهندسی معماری کشتی کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سیالات مهندسی معماری کشتی کلیک کنید

برای خرید کتاب استاتیک کلیک کنید

برای خرید کتاب مقاومت مصالح کلیک کنید

برای خرید کتاب تحلیل سازه ها کلیک کنید

برای خرید کتاب آرشیتکت کشتی (هیدرواستاتیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب آرشیتکت کشتی (هیدرودینامیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب ساختمان کشتی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی معماری کشتی

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی معماری کشتی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.