ارشد مهندسی مکانیک

ارشد مهندسی مکانیک، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی مکانیک کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی مکانیک توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی مکانیک که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی مکانیک برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی مکانیک را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی مکانیک

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی مکانیک، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی مکانیک هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی مکانیک را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی مکانیک، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی مکانیک، آزمون های آزمایشی مهندسی مکانیک و بسته های آموزشی مهندسی مکانیک ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی مکانیک

بسته ارشد مهندسی مکانیک

 

ارشد مهندسی مکانیک

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات مهندسی ، مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب ترمودینامیک مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سیالات مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب انتقال حرارت کلیک کنید

برای خرید کتاب استاتیک مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب مقاومت مصالح مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب طراحی اجزا کلیک کنید

برای خرید کتاب دینامیک مهندسی مکانیک کلیک کنید

برای خرید کتاب ارتعاشات کلیک کنید

برای خرید کتاب دینامیک ماشین کلیک کنید

برای خرید کتاب کنترل کلیک کنید

برای خرید کتاب ساخت و تولید (ماشین ابزار) کلیک کنید

برای خرید کتاب ساخت و تولید (قالب پرس) کلیک کنید

برای خرید کتاب ساخت و تولید (علم مواد) کلیک کنید

برای خرید کتاب ساخت و تولید (تولید مخصوص) کلیک کنید

برای خرید کتاب ساخت و تولید (هیدرولیک و نیوماتیک) کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی مکانیک

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی مکانیک

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.