ارشد مهندسی نفت

ارشد مهندسی نفت، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی نفت کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی نفت توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی نفت که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی نفت برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی نفت را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی نفت

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی نفت، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی نفت همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی نفت هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی نفت را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی نفت، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی نفت، آزمون های آزمایشی مهندسی نفت و بسته های آموزشی مهندسی نفت ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی نفت

بسته ارشد مهندسی نفت

 

ارشد مهندسی نفت

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی نفت کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی نفت کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی نفت کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات مهندسی ،مهندسی نفت کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی عمومی مهندسی نفت کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی ساختمانی کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی نفت مهندسی نفت کلیک کنید

برای خرید کتاب ژئوفیزیک کلیک کنید

برای خرید کتاب ژئوشیمی آلی کلیک کنید

برای خرید کتاب پتروفیزیک و چاه نگاری (پتروفیزیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب پتروفیزیک و چاه نگاری (چاه نگاری) کلیک کنید

برای خرید کتاب مهندسی مخزن کلیک کنید

برای خرید کتاب مهندسی حفاری کلیک کنید

برای خرید کتاب مهندسی بهره برداری کلیک کنید

برای خرید کتاب زمین شناسی تحت الارضی کلیک کنید

برای خرید کتاب سنگ شناسی رسوبی کلیک کنید

برای خرید کتاب خواص سنگ کلیک کنید

برای خرید کتاب خواص سیال کلیک کنید

برای خرید کتاب چاه آزمایی کلیک کنید

برای خرید کتاب نمودارگیری از چاه کلیک کنید

برای خرید کتاب سیمان حفاری و گل حفاری کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سیالات دوفازی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی نفت

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی نفت

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.