ارشد مهندسی هوافضا

ارشد مهندسی هوافضا، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی هوافضا کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی هوافضا توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی هوافضا که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی هوافضا برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی هوافضا را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی هوافضا

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی هوافضا، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی هوافضا هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی هوافضا را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی هوافضا، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی هوافضا، آزمون های آزمایشی مهندسی هوافضا و بسته های آموزشی مهندسی هوافضا ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی هوافضا

بسته ارشد مهندسی هوافضا

 

ارشد مهندسی هوافضا

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی هوافضا کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی هوافضا کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات مهندسی هوافضا کلیک کنید

برای خرید کتاب ترمودینامیک هوافضا کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک سیالات هوافضا کلیک کنید

برای خرید کتاب آئرودینامیک کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول جلوبرندگی کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک پرواز (کنترل اتوماتیک) کلیک کنید

برای خرید کتاب مکانیک پرواز (عملکرد، پایداری و کنترل) کلیک کنید

برای خرید کتاب مقاومت مصالح هوافضا کلیک کنید

برای خرید کتاب دینامیک کلیک کنید

برای خرید کتاب ارتعاشات هوافضا کلیک کنید

برای خرید کتاب تحلیل سازه های هوایی کلیک کنید

برای خرید کتاب طراحی اجسام پرنده کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی هوافضا

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی هوافضا

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.