ارشد مهندسی کامپیوتر

ارشد مهندسی کامپیوتر، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور مهندسی کامپیوتر کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون مهندسی کامپیوتر توسعه دهد. به داوطلبان امتحان مهندسی کامپیوتر که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون مهندسی کامپیوتر برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای مهندسی کامپیوتر را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای مهندسی کامپیوتر

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ مهندسی کامپیوتر، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی مهندسی کامپیوتر هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون مهندسی کامپیوتر را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور مهندسی کامپیوتر، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی مهندسی کامپیوتر، آزمون های آزمایشی مهندسی کامپیوتر و بسته های آموزشی مهندسی کامپیوتر ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد مهندسی کامپیوتر

بسته ارشد مهندسی کامپیوتر

 

ارشد مهندسی کامپیوتر

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضی عمومی ۱ و ۲ مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب معادلات دیفرانسیل مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب آمار و احتمالات مهندسی کلیک کنید

برای خرید کتاب ریاضیات گسسته کلیک کنید

برای خرید کتاب ساختمان داده ها مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب طراحی الگوریتم مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب نظریه زبان ها و ماشین ها کلیک کنید

برای خرید کتاب مدارهای منطقی کلیک کنید

برای خرید کتاب معماری کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب شبکه های کامپیوتری مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب سیستم های عامل مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب مدارهای الکتریکی کلیک کنید

برای خرید کتاب الکترونیک دیجیتال کلیک کنید

برای خرید کتاب VLSI کلیک کنید

برای خرید کتاب سیگنال ها و سیستم ها مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب هوش مصنوعی مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

برای خرید کتاب کامپایلر کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول طراحی پایگاه داده ها مهندسی کامپیوتر کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی کامپیوتر

 

آزمون آزمایشی ارشد مهندسی کامپیوتر

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.