ارشد پرستاری اورژانس

ارشد پرستاری اورژانس، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور پرستاری اورژانس کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون پرستاری اورژانس توسعه دهد. به داوطلبان امتحان پرستاری اورژانس که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون پرستاری اورژانس برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای پرستاری اورژانس را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای پرستاری اورژانس

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ پرستاری اورژانس، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد پرستاری اورژانس همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی پرستاری اورژانس هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون پرستاری اورژانس را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور پرستاری اورژانس، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی پرستاری اورژانس، آزمون های آزمایشی پرستاری اورژانس و بسته های آموزشی پرستاری اورژانس ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد پرستاری اورژانس

بسته ارشد پرستاری اورژانس

 

ارشد پرستاری اورژانس

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب داخلی و جراحی کلیک کنید

برای خرید کتاب پرستاری کودکان کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت مادران و نوزادان کلیک کنید

برای خرید کتاب بهداشت جامعه کلیک کنید

برای خرید کتاب روان پرستاری کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد پرستاری اورژانس

 

آزمون آزمایشی ارشد پرستاری اورژانس

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *