ارشد ژنتیک انسانی

ارشد ژنتیک انسانی، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور ژنتیک انسانی کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون ژنتیک انسانی توسعه دهد. به داوطلبان امتحان ژنتیک انسانی که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون ژنتیک انسانی برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای ژنتیک انسانی را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای ژنتیک انسانی

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ ژنتیک انسانی، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی ژنتیک انسانی هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون ژنتیک انسانی را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور ژنتیک انسانی، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی ژنتیک انسانی، آزمون های آزمایشی ژنتیک انسانی و بسته های آموزشی ژنتیک انسانی ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد ژنتیک انسانی

بسته ارشد ژنتیک انسانی

 

ارشد ژنتیک انسانی

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب بیوشیمی ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست ‌شناسی مولکولی ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب زیست‌شناسی سلولی ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ایمونوژنیک) ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (تکوین و مشاوره ژنتیک) ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک جمعیت) ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (ژنتیک سرطان) ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (سیتوژنتیک) ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب ژنتیک (مهندسی ژنتیک) ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی آلی ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب شیمی عمومی ژنتیک انسانی کلیک کنید

برای خرید کتاب میکروب‌شناسی ژنتیک انسانی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد ژنتیک انسانی

 

آزمون آزمایشی ارشد ژنتیک انسانی

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *