ارشد کارگردانی نمایش

ارشد کارگردانی نمایش، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور کارگردانی نمایش کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون کارگردانی نمایش توسعه دهد. به داوطلبان امتحان کارگردانی نمایش که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون کارگردانی نمایش برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای کارگردانی نمایش را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای کارگردانی نمایش

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ کارگردانی نمایش، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان کارشناسی ارشد کارگردانی نمایش همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی کارگردانی نمایش هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون کارگردانی نمایش را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر سراسری و آزاد و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور کارگردانی نمایش، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی کارگردانی نمایش، آزمون های آزمایشی کارگردانی نمایش و بسته های آموزشی کارگردانی نمایش ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع ارشد کارگردانی نمایش

بسته ارشد کارگردانی نمایش

 

ارشد کارگردانی نمایش

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی کارگردانی نمایش کلیک کنید

برای خرید کتاب دانستنی های هنری کلیک کنید

برای خرید کتاب دانستنی های تخصصی (تاریخی و بینش در هنر نمایش) کلیک کنید

برای خرید کتاب کارگردانی کلیک کنید

آزمون آزمایشی ارشد کارگردانی نمایش

 

آزمون آزمایشی ارشد کارگردانی نمایش

داوطلب کنکور تحصیلات تکمیلی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.