Announcing the results of the selection of the Master’s degree in the Ministry of Health

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت عبارتی است که در بهمن ماه هر سال در گوگل یا سایر موتورهای جستجو توسط داوطلبان آزمون ارشد وزارت بهداشت سرچ می شود.بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد وزارت بهداشت با توجه به هوش و فراست خود عبارت های کلیدی دیگری مثل نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت , اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت ۹۸ , زمان اعلام نتایج ارشد پزشکی ۹۸ , دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ , اعلام نتایج ارشد علوم پزشکی ۹۸ , اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ , زمان ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت ۹۸ و یا اعلام نتایج نهایی ارشد علوم پزشکی ۹۸ را نیز جستجو کنند.

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

هدف همه آنها یکی است و همگی با کمی تسریع یا تاخیر به اطلاعات و خبرهای مطلوب خود در سطح اینترنت دست می یابند البته لازم به ذکر است داوطلبان آزمون ارشد وزارت بهداشت باید به صورت حرفه ای نحوه دقیق و علمی جستجوی اطلاعات را فرا گیرند تا به طور علمی بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست یابند.

لذا مهم این است که داوطلبان آزمون ارشد وزارت بهداشت اطلاعات مورد نیاز خود را از سایتی معتبر و علمی پیگیری و رهگیری کنند. سایتی یا مجموعه ای که بتواند به طور صحیح پاسخگوی سوالات داوطلبان آزمون ارشد باشد. در این بستر پر تلاطم مجموعه سنجش امیرکبیر به عنوان مجری اماده سازی منابع ازمون کارشناسی ارشد و ارشد وزارت بهداشت سعی نموده است بستر اطلاعات برای داوطلبان ازمون ارشد وزارت بهداشت را طوری فراهم کنند که داوطلبان کنکور ارشد بتوانند به راحتی اخبار درست و مطالب صحیح آموزشی خود را از سایت سنجش تکمیلی دات ای آر کسب کنند.

 

همچنین داوطلبان عزیز امتحان ارشد وزارت بهداشت می توانند در پایین همین صفحه، تمام سوالات خود را در زمینه آزمون ارشد مطرح کنند. مشاوران عالی سنجش امیرکبیر، مشتاقانه پاسخگوی پرسش ها و سوالات داوطلبان عزیز آزمون ارشد وزارت بهداشت در زمینه ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت در مقطع عالی و تکمیلی می باشند.

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

لذا به تمام داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد توصیه می شود در چند ماه باقی مانده تا زمان ازمون ارشد وزارت بهداشت ، تمرکز بیشتری روی مطالب کنکور ارشد وزارت بهداشت خود داشته باشند.

 

کنکور ارشد دانشگاه آزاد 98

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

متقاضیان پس از انجام انتخاب رشته مشتاقانه و البته با نگرانی بسیار منتظر اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشند. نتایج انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد اوایل شهریورماه از طریق سایت سنجش پزشکی کشور منتشر می شود. کارنامه اولیه برای داوطلبانی قابل مشاهده می باشد که شماره سریال پرونده و کد پیگیری خود را در فیلد مشخص شده وارد کنند. لازم به ذکر است که در صورت پذیرفته شدن، با ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت در دانشگاه پذیرفته اقدام کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ می توانید با مشاوران مرکز سنجش امیرکبیر در تماس باشید .
قبل از برگزاری آزمون، مهمترین دغدغه داوطلبان شرکت در آزمون می باشد و پس از آن نیز دغدغه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را دارند و از آن جا که بی صبرانه در انتظار اعلام نتایج انتخاب رشته خود می باشند، مکررا با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیرتماس می گیرند تا اطلاعات لازم در رابطه با آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت کسب کنند. به همین علت تصمیم گرفتیم در این گزارش به زمان دقیق زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ ، اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ و نحوه مشاهده نتایج ۹۸ بپردازیم. بنابراین اگر شما هم جزو شرکت کنندگان در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ می باشند، پیشنهاد می کنیم این گزارش را تا انتها مطالعه کنید و اگر در پایان باز سوالی برایتان پیش آمد ، می توانید با مشاوران مرکز سنجش امیرکبیر تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های لازم را خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهند .
برای مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ در زمان تعیین شده که متعاقبا اعلام می کنیم، بایستی به سایت سنجش پزشکی کشور مراجعه نمائید.

 

منابع آزمون ارشد وزارت بهداشت

 

زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ در اواخر خردادماه برگزار و نتایج آن تیرماه منتشر می شود و تقریبا دو هفته بعد از مشخص شدن نتایج، در یک بازه زمانی ۳ روزه امکان انتخاب رشته در کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ خواهید داشت. لازم به ذکر است که برای انتخاب رشته بایستی به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس www.sanjeshp.ir مراجعه کنید. با وارد نمودن کد رهگیری می توانید وارد سامانه شوید و پس از ورود به سامانه می توانید رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب و وارد سامانه نمائید. به یاد داشته باشید که پس از اتمام انتخاب رشته محل های مورد نظر خود بایستی حتما بر روی گزینه ثبت نهایی کلیک نمائید. در غیر این صورت انتخاب رشته شما ثبت نمی شودو این به معنای عدم شرکت شما در انتخاب رشته می باشد.

 

شرایط ثبت نام آزمون ارشد

 

مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

برای اطلاع و مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ بایستی در زمان مقرر که در ادامه به آن اشاره می کنیم به سایت www.sanjeshp.ir مراجعه کنید. پس از ورود به سایت، از منوی سمت راست، گزینه  « کارشناسی ارشد » را انتخاب کنید .
پس از کلیک بر روی گزینه فوق، دو گزینه نمایان می شود که شما باید بر روی گزینه « ارشد » کلیک نمائید .
پس از انتخاب گزینه فوق، صفحه ای پیش روی شما قرار می گیرد و شما بایستی گزینه « نتایج ارشد ۹۸ » را انتخاب و بر روی آن کلیک نمائید. پس از انتخاب این گزینه، با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده، می توانید نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنید .

 

زمان برگزاری آزمون ارشد

 

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

از آن جا که سنجش و گزینش در انتخاب رشته داوطلبان کارشناسی ارشد وزارت بهداشت با دقت بالایی انجام می گیرد، امکان بروز خطا بسیار نادر می باشد ولی با این حال اگر پس از اعلام نتایج، نسبت به نتایج اعلام شده اعتراضی داشتید می توانید اعتراض خود را در سایت سنجش پزشکی کشور ثبت نمایید. برای این کار می بایست به سایت سنجش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه کنید و سپس در همان صفحه نخست، بر روی گزینه ” تماس با ما ” کلیک کنید. پس از کلیک بر روی گزینه ” تماس با ما ” صفحه ای برای شما باز می شود که با وارد نمودن اطلاعات خواسته شده و موضوع اعتراضتان، می توانید اعتراض خود را ثبت و درخواست رسیدگی کنید .
پس از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، داوطلبان می توانند نتایج این آزمون را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس  www.sanjeshp.irمشاهده کنند نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هر ساله در دو مرحله منتشر شده و به اطلاع داوطلبان می رسد . در مرحله اول که به فاصله حدودا ۱۵ روز پس از برگزاری آزمون است ، نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اعلام شده و به دنبال آن کارنامه علمی داوطلب صادر می شود . داوطلبان مجاز در این مرحله بر اساس نمره اکتسابی خود در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ شرکت نموده و نسبت به انتخاب رشته محل های مورد علاقه خود اقدام می کنند . پس از اتمام انتخاب رشته ، نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ اعلام می شود که طی آن محل قبولی داوطلب مشخص می شود . در ادامه این گزارش زمان و نحوه مشاهده نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

زمان برگزاری آزمون ارشد

 

زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

مرکز سنجش و آموزش پزشکی برای رفاه حال داوطلبان ، یک جدول زمان بندی در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ منتشر می نماید که بر اساس آن بازه زمانی مربوط به هر فرآیند تعیین می شود. بنابراین داوطلبان با اطمینان خاطر بیش تری می توانند برای شرکت در هر مرحله برنامه ریزی کرده و از زمان در نظر گرفته شده برای هر فرایند مطلع شوند . براساس پیش بینی های انجام شده نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ حدودا اواخر خردادماه و نتایج نهایی نیز در شهریور ماه اعلام می شود . با توجه به تغییرات احتمالی در تاریخ های اعلام شده ، داوطلبان بایستی در فاصله های زمانی مختلف به سایت مرکز سنجش پزشکی کشور مراجعه کرده و اطلاعیه های منتشر شده از سوی این مرکز را دنبال کنند .
کارشناسان مرکز سنجش امیرکبیر  به محض اعلام اخبار جدید یا تغییر در روند آزمون از طریق کانال تلگرام کارشناسی ارشد سنجش امیرکبیر اطلاع رسانی می کنیم .

 

ثبت نام آزمون ارشد سراسری

 

نحوه اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

داوطلبان برای مشاهده نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ می بایست در زمان اعلام شده به سایت مرکز سنجش پزشکی کشور به آدرس www.sanjeshp.irمراجعه نموده و از منوی سمت راست بخش کارشناسی ارشد را انتخاب کنند . در صفحه باز شده روی لینک مربوط به اعلام نتایج کلیک نموده و پس از وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ، نتایج آزمون را مشاهده کنند.

ما نیز به محض اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ ، راهنمای تصویری آن را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم.

 

تاثیر انتخاب رشته در اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸

داوطلبانی که در زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ در جلسه آزمون حضور یافته و با سایر داوطلبان به رقابت می پردازند بایستی کارنامه اولیه خود را با دقت بررسی نموده و با توجه به نمره اکتسابی خود رشته محل های مورد علاقه را انتخاب کنند. از آن جایی که انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مرحله ای سرنوشت ساز برای داوطلب بوده و انجام درست آن تاثیر بسزایی در کسب رتبه قبولی در مرحله اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ می باشد به متقاضیان توصیه می نمائیم علاوه بر مطالعه دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ از کارشناسان مجرب در این زمینه استفاده کنند . خدمات مشاوره تحصیلی سنجش امیرکبیر این امکان را برای داوطلبان ایجاد کرده و کارشناسان این مرکز آماده خدمت رسانی به متقاضیان هستند.

نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی www.sanjeshp.ir قرار می گیرد. متقاضیان با مراجعه به سایت و وارد کردن اطلاعات می توانند نتایج آزمون ارشد علوم پزشکی ۹۸ خود را دریافت کنند. تمامی پذیرفته شدگان لازم است برای ثبت نام طبق رشته و دانشگاه محل قبولی، اصل ، کپی و اسکن مدارک مورد نیاز را آماده و طبق زمان‌بندی اعلام شده در سایت دانشگاه پذیرفته شده، برای ثبت نام به آموزش آن دانشگاه مراجعه کنند .
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ در شهریور ماه می باشد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت کشور با تاکید بر اینکه مهلت ویرایش و انتخاب رشته محل برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته‌ های علوم پزشکی سال ۹۸ در مدت زمان تعیین شده پایان می یابد .
دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ به همراه ظرفیت‌ های جدید پذیرش بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می شود و داوطلبان مجاز می توانند در شهریورماه نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند .
نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد رشته‌ های علوم پزشکی سال ۹۸ در شهریور ماه اعلام می‌ شود.

 

نحوه سنجش و پذیرش آزمون ارشد

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام ارشد وزارت بهداشت ۹۸

۱- ۶قطعه عکس
۲- اصل و کپی از کارت ملی و شناسنامه
۳- اصل و کپی دانشنامه کارشناسی و ریز نمرات
۴- اصل و کپی کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت دائم یا مدارکی که نشاتن دهنده وضعت نظاو وظیفه آقایان می باشد .
۵- اصل و یا کپی گواهی پایان یا معافیت از طرح برای فارغ التحصیلان رشته های : پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی
۶- اص و کپی گواهی  پایان یا معافیت از طرحبرای فارغ التحصیلان رشته های : پرستاری، اتاق عمل، هوشبری، رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی، فوریت های پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی و بهداشت دهان
۷- مدارک و مستندات ۲ سال سابقه کار بالینی با مدرک کارشناسی برای کلیه پذیرفته شدگان ۵ رشته  : مدیریت پرستاری، پرستاری مراقبت های ویژه، رشته پرستاری مراقبتهای ویژه نوزادان، پرستاری اورژانس و تکنولوژی گردش خون

 

 

نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۷

هر ساله وزارت بهداشت برای متقاضیان کارشناسی ارشد زیر نظر وزارت بهداشت آزمونی برگزار می نماید. البته تنها داوطلبان می توانند در این آزمون شرکت کنند که مدرک خود را در مقطع کارشناسی رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی گرفته باشند. هر ساله برای این آزمون در اواخر بهمن ماه ثبت نام انجام می شود .
برگزاری آزمون نیز طبق روال هر سال امسال نیز اواخر خردادماه برگزار می شود.
هر سال نتایج مرحله اول در سایت سازمان سنجش پزشکی کشور قرار می گیرد و داوطلبان با وارد نمودن شماره سریال پرونده و کد پیگیری نتایج اولیه خود را مشاهده می نمایند. در زمان مقرر با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش پزشکی کشور (نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸) به نشانی www.sanjeshp.ir می توانید نتایج آزمون خود را دریافت نمائید.

 

 

تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۷

بعد از انجام مراحل انتخاب رشته داوطلبان ، دانشگاه ها می توانند ظرفیت های خالی خود را برای تکمیل ظرفیت وزارت بهداشت ۹۸ اعلام نمایند. داوطلبانی که در انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کرده و خدایی ناخواسته در هیچکدام از رشته محل های انتخابی پذیرفته نشده و یا اینکه از انتخاب رشته خود به هر علتی منصرف شده و تمایل به ادامه تحصیل در رشته پذیرفته شده ندارد، می توانند در تکمیل ظرفیت (نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸  (شرکت کنند .

 

نتایج انتخاب رشته ارشد

 

 

به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت توصیه می شود تمام اخبار و مطالب مرتبط با ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را که در زیر آمده است را به صورت کامل مطالعه کنند و با توجه به شرایط و ضوابط کنکور ارشد وزارت بهداشت برنامه ریزی خود را انجام دهند تا بتوانند قبولی در آزمون ارشد وزارت بهداشت سال جاری را تجربه کنند. در ضمن پیشنهاد می شود قسمت سوالات متداول ارشد وزارت بهداشت و اخبار کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مشاوره ارشد وزارت بهداشت را نیز مورد بازدید قرار دهند.

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱- منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۲- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۳- زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۴- ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۵- دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۶- شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۷- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۸- هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۹- کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۰- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۱- ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۲- نتایج ارشد وزارت بهداشت

۱۳- توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۴- شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۵- دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

۱۷- اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

کلمات کلیدی:

اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت ۹۷ , زمان اعلام نتایج ارشد پزشکی ۹۸ , نتایج نهایی ارشد پزشکی ۹۸ , آزمون ارشد وزارت بهداشت ۹۸ , اعلام نتایج کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۸ , دفترچه انتخاب رشته وزارت بهداشت ۹۹ , زمان اعلام نتایج ارشد وزارت بهداشت ۹۸ , دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۹۹ , Announcing the results of the selection of the Master’s degree in the Ministry of Health , منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , نتایج ارشد وزارت بهداشت , توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , شهریه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *