ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

توصیه ها ی  کلیدی در ثبت نام کنکور ارشد سراسری و آزاد ۱۴۰۰

ثبت نام کنکور به نحو صحیح یکی از دغدغه‌های اصلی داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد است که در این مقاله موسسه‌ی سنجش امیر کبیر به این مهم پرداخته است و توصیه‌های کاربردی به داوطلبان این آزمون کرده است.

ثبت نام ازمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰

 ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۱۴۰۰ 

ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ پس از اطلاعیه‌های متعدد سازمان سنجش آغاز خواهد شد. برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ به داوطلبان کنکور توصیه می‌شود که موارد زیر را رعایت کنند:

۱- تمام صفحات دفترچه ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را مطالعه کنند.

۲-  با مشارکت و همکاری دیجیتالی ایران مستر تست و موسسه‌ی سنجش امیرکبیر داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ در صورت هرگونه ابهام می‌توانند از طریق سایت سنجش تکمیلی دات آی آر  مربوط به موسسه سنجش امیرکبیر  سوالات خود را مطرح کنند.

۳- داوطلبان می‌توانند نمونه جزوات رایگان آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ خود را از طریق سایت سنجش امیرکبیر به آدرس اینترنتیwww.sanjeshetakmili.com   دانلود کنند.

۴- معمولا با توجه به تجربیات چند ساله در اواسط زمان ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد  الحاقیه و اصلاحاتی در دفترچه‌ی ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد صورت می‌پذیرد. لذا در روز‌های اولیه اصلا ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد خود را روی سایت سازمان سنجش نهایی نکنند.

۵- داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد حتما در منزل روی فرم‌های پیش ثبت‌نام، ثبت‌نام اولیه را انجام دهند.

۶- ثبت‌نام  آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰خود را در نیمه سوم زمان کل ثبت‌نام انجام دهید که تغییرات انجام شده باشد.

۷- اگر هرگونه سوالی دارید علاوه بر موسسه‌ی سنجش امیرکبیر می‌توانید آن را از طریق سایت سازمان سنجش و شماره‌های پشتیبانی سازمان سنجش مطرح کنید.

۸- می‌توانید سوالات و نظرات خود را در سایت ایران مستر تست زیر همین خبر مطرح کنید تا کارشناسان مرجع اخبار دانشگاهی و سایر داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد به آن پاسخ دهند.

۹- سوالات خود را از سایت‌های نامعتبر و افراد فاقد تخصص نپرسید، سعی کنید از یک مرجع رسمی یا یک مرجع نیمه رسمی معتبر همانند مجموعه‌ی سنجش امیرکبیر سوالات و ابهامات خود را پیگیری کنید.

۱۰- جهت ارتقای شناخت شما در زمینه آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد حتما هدایای رایگان مرتبط به آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۰ را از طریق موسسه سنجش امیرکبیر به آدرس اینترنتی www.sanjeshetakmili.ir دانلود کنید.

۱۱- ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۱۴۰۰ از طریق سایت سازمان سنجش و سایت سنجش تکمیلی دات کام  از طریق یک دفترچه‌ی واحد صورت می‌پذیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *