دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت

دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، درسنامه، خلاصه مباحث و کتابهایی را شامل می شود که به داوطلب کنکور دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت کمک می کند که از یک راه میان بر بتواند دانش خود را جهت کسب قبولی در آزمون دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت توسعه دهد. به داوطلبان امتحان دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت که دنبال منابع یکپارچه و مجموعه ای آزمون دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت برای کسب قبولی هستند پیشنهاد می شود بسته نقره ای دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت را تهیه کنند که از نظر هزینه نیز بسیار به صرفه تر است. لازم به ذکر است بعضی از دروس با توجه به دفترچه ثبت نام ، به صورت مشترک برای کارشناسی ارشد و دکتری استفاده می شود.

 

بسته نقره ای آموزش بهداشت و ارتقای سلامت

ما در سنجش امیرکبیر تلاش می‌کنیم داوطلبان با وجود همه مشکلاتی که دارند در یک مدت کوتاه تحت آموزش قرار دهیم و مفاهیم و دانش و اصول اولیه را که برای کنکور مورد نیاز است برای آنها بیان کنیم و با یک آمادگی قابل قبول برای ورود به مرحله بعد آماده نمائیم. این امر با توجه به نیازی که احساس شده است فقط با مطالعه بسته‌های آموزشی که متشکل از جزوات دانشگاهی توصیه شده دانشگاه‌های معتبر، جزوات کنکوری، نکات تکمیلی، نکته و روش‌ها، روش‌های برنامه‌ریزی، تکنیک‌های علمی ‌یادگیری و تکنیک‌TRIZ، امکانپذیر است. به جرأت پکیج‌ دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، جزء کاملترین مجموعه در این مقوله می‌باشند. از آنجایی که ما معتقدیم مجموعه این عوامل، تکمیل کننده فرآیند یادگیری مطالب بوده و جزوات کنکوری به تنهایی جوابگوی این فرآیند نیست. تجربه نشان داده است اگر شرکت کنندگان دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت همراه و هماهنگ با برنامه مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند به خوبی می‌توانند ضمن انجام تکالیف درسی، به امور منزل و گرفتاری‌های شغلی خود نیز رسیدگی نمایند. شرکت کنندگان در این طرح باید منطبق و همگام با برنامه‌های اعلام شده از طرف مؤسسه سنجش امیرکبیر باشند و هرگونه عدول و انحراف از برنامه قطعاً دانشجو را از هدف نهایی طرح، دور خواهد کرد.

 

گرچه بسیاری از داوطلبان دنبال منابع تضمینی دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت هستند ولی آنچه قبولی شما در آزمون دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت را تضمین می کند تلاش ،کوشش و برنامه ریزی و مطالعه دروس به همراه منابع معتبر است لذا داوطلب برای قبولی در دانشگاه های معتبر وزارت بهداشت و کسب رتبه اول و تک رقمی، تلاشی در خور این دانشگاه ها باید انجام دهد.

 

داوطلب کنکور دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، برای موفقیت در تحصیلات تکمیلی (دکتری) باید سنجش تکمیلی را توسط منابع معتبر انجام دهد لذا داوطلبان جهت خرید و مشاهده اطلاعات کتابهای درسی دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت، آزمون های آزمایشی دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت و بسته های آموزشی دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت ، می توانند به سایت سنجش تکمیلی دات آی آر (www.sanjeshetakmili.ir) مراجعه کنند.

منابع دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت

بسته دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت

 

دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت

 

 

برای خرید کتاب زبان عمومی دکتری وزارت بهداشت کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تافل علوم پزشکی کلیک کنید

برای خرید کتاب زبان تخصصی آموزش بهداشت و ارتقا سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب ارتباطات آموزش بهداشت و ارتقای سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب اصول و فلسفه آموزش بهداشت و ارتقای سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب تکنولوژی آموزشی در آموزش بهداشت و ارتقای سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب روانشناسی سلامت کلیک کنید

برای خرید کتاب جامعه شناسی سلامت کلیک کنید

آزمون آزمایشی دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت

 

آزمون آزمایشی دکتری آموزش بهداشت و ارتقای سلامت

داوطلب کنکور دکتری علوم پزشکی علاوه بر تهیه کتاب می تواند کتاب پلنر آیلتس یا برنامه ریز آیلتس را نیز جهت آمادگی امتحان آیلتس تهیه کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *